Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נשבר בורג של בית תרמוסטט ב-306

The stinger
שימו לב! השרשור הזה בן 6388 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

בפג'ו 306 1600 סמ"ק, לאחר החלפת טרמוסטט, נגזר לי בורג אחד מתוך שני הברגים שמחזקים את המכסה טרמוסטט. למזלי הרב הצלחתי לחלץ את שארית הבורג, וכעת אני זקוק לבורג חדש.

מכיוון שאני חייב לתקן את הרכב על הבוקר כדי שאוכל לנסוע לעבודה וללימודים, השאלה היא אם אני יכול

להיות בטוח שלג'אן חלפים יש ברגים שכאלה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק העניין- לא טרוויאלי למצוא בורג כזה בכל בית.

עוד שאלה קטנה, משום מה לא הצלחתי לאתר את בורג ריקון המים בראדיאטור. סרקתי אותו בדקדקנות-ללא הצלחה. יכול להיות שלא קיים בראדיאטור הזה(הוחלף בעבר) ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6388 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...