Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השקענו במערכת....הרבה מאוד כסף מה עם הגנה?דיון והסברה.

HeadSpiN
שימו לב! השרשור הזה בן 7825 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ולשאלה איזה מערכות הגנה יש לרכב?

זאת אומרת אני מתכוון לאזעקות שיכלולים שונים, וכל מיני שיטות נגד פריצות לרכב.

חברות מומלצות?

טכנולוגיה?

כל מי שיש לו ידע אשמח לשמוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מצטער לאכזב אותך אבל אין הרבה שתוכל לעשות וגנב מקצועי יוכל לפרוץ כל הגנה . . . .

אבל יש כמה דברים שתוכל לעשות, קודם כל בשכונה שלך אל תסע עם פול ווליום כדי שמישהו לא יחמוד במערכת שלך. לא לשים מדבקות של לזנר/פיוניר וכדומה . . .

חוץ מזה ניתן לעשות בניות לרמקולים על המדף.

מה יש לך בתא מטען ??? אני מתכוון איך עשו לך את הבניה ??? לדוגמא אצל אלפא (אתה יודע למי אני מתכוון) עשו ריפוד מיוחד וזה נראה ממש טוב !!! אבל זה קל לגניבה, אפשרות נוספת היא לחבר את המגבר, סאב, צ'יגנר וכל מה שיש מאחורה על קרש גדול וככה להקשות על הגניבה, עדיין גנב שחושב מהר יחתוך את החוטים אבל זה עדיין יהיה דיי מסורבל לגנוב קרש גדול וכבד עם סאב מגבר וכל החלקים עליו, קשה לי להאמין שגנב ינסה להבריג את הברגים ולקחת את המערכת בחלקים . . . .

אם אתה רוצה גם לשפר את המראה בתא מטען שלך תוכל לבנות רצפה מעץ (קצת יותר גבוה מהמגבר/צ'ינגר) ולהכניס מתחת את המגברים והצ'ינגר, אל תשכח להשאיר מעיין חלון כזה בשביל שתהיה לך גישה לחלקים שלמטה, את ה"חלון" תוכל לנעול עם מפתח, הסאב ישאר למעלה כי הוא גבוה מדיי אבל זה לפחות ישמור על חלק מהציוד . . . .

יש בד מיוחד (נראה לי קוראים לזה בד אקוסטי, תשאל בפורום של אוטוסאונד, שם יתנו לך את השם במדוייק) שדיי מסתיר את הרמקולים על המדף אבל עדיין ניתן לראות . . . .

בקשר לאזעקה, קודם כל לבקש שיחברו לך את האזעקה לצופר, זה עושה ככה הרבה יותר רעש, ניתן להוסיף הרבה גלאי נפח (בד"כ יש 2 בתוך האוטו, ניתן לשים 4 בשביל כל חלון), יש גם גלאים מבחוץ שמצפצפים כשמתקרבים לאוטו, אני לא יודע בדיוק את השם של זה אבל פעם מישהו סיפר בפורום (תפוז) שהוא ראה ספויילר כפול של פיז'ו 205 וניסה לגנוב אותו וכשהוא התקרב האוטו התחיל להבהב וכשהוא רק נגע בספויילר (נגיעה מאוד חלשה) האוטו התחיל להשתגע, אני ממש לא יודע איזה מערכת אזעקה הייתה לבחור . . . . .

זה היתרון המוחץ של מערכת אינטגרלית, גם בגלל שאי אפשר לשים אותה על רכב אחר וגם בגלל שהמערכת שולחת קוד (לפחות ככה זה אצלנו באומגה) וזה מאוד מועיל נגד גנבות . . .

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער לאכזב אותך אבל אין הרבה שתוכל לעשות וגנב מקצועי יוכל לפרוץ כל הגנה . . . .

אבל יש כמה דברים שתוכל לעשות, קודם כל בשכונה שלך אל תסע עם פול ווליום כדי שמישהו לא יחמוד במערכת שלך. לא לשים מדבקות של לזנר/פיוניר וכדומה . . .

חוץ מזה ניתן לעשות בניות לרמקולים על המדף.

מה יש לך בתא מטען ??? אני מתכוון איך עשו לך את הבניה ??? לדוגמא אצל אלפא (אתה יודע למי אני מתכוון) עשו ריפוד מיוחד וזה נראה ממש טוב !!! אבל זה קל לגניבה, אפשרות נוספת היא לחבר את המגבר, סאב, צ'יגנר וכל מה שיש מאחורה על קרש גדול וככה להקשות על הגניבה, עדיין גנב שחושב מהר יחתוך את החוטים אבל זה עדיין יהיה דיי מסורבל לגנוב קרש גדול וכבד עם סאב מגבר וכל החלקים עליו, קשה לי להאמין שגנב ינסה להבריג את הברגים ולקחת את המערכת בחלקים . . . .

אם אתה רוצה גם לשפר את המראה בתא מטען שלך תוכל לבנות רצפה מעץ (קצת יותר גבוה מהמגבר/צ'ינגר) ולהכניס מתחת את המגברים והצ'ינגר, אל תשכח להשאיר מעיין חלון כזה בשביל שתהיה לך גישה לחלקים שלמטה, את ה"חלון" תוכל לנעול עם מפתח, הסאב ישאר למעלה כי הוא גבוה מדיי אבל זה לפחות ישמור על חלק מהציוד . . . .

יש בד מיוחד (נראה לי קוראים לזה בד אקוסטי, תשאל בפורום של אוטוסאונד, שם יתנו לך את השם במדוייק) שדיי מסתיר את הרמקולים על המדף אבל עדיין ניתן לראות . . . .

בקשר לאזעקה, קודם כל לבקש שיחברו לך את האזעקה לצופר, זה עושה ככה הרבה יותר רעש, ניתן להוסיף הרבה גלאי נפח (בד"כ יש 2 בתוך האוטו, ניתן לשים 4 בשביל כל חלון), יש גם גלאים מבחוץ שמצפצפים כשמתקרבים לאוטו, אני לא יודע בדיוק את השם של זה אבל פעם מישהו סיפר בפורום (תפוז) שהוא ראה ספויילר כפול של פיז'ו 205 וניסה לגנוב אותו וכשהוא התקרב האוטו התחיל להבהב וכשהוא רק נגע בספויילר (נגיעה מאוד חלשה) האוטו התחיל להשתגע, אני ממש לא יודע איזה מערכת אזעקה הייתה לבחור . . . . .

זה היתרון המוחץ של מערכת אינטגרלית, גם בגלל שאי אפשר לשים אותה על רכב אחר וגם בגלל שהמערכת שולחת קוד (לפחות ככה זה אצלנו באומגה) וזה מאוד מועיל נגד גנבות . . .

אם אתה לא יודע במכוניות ישנות מאוד קל לפרוץ את הרכב גם עם אזעקה ולא אמרתי מה אני רוצה להתקין אלא מה קיים בשוק נגד.

השיטה לפרוץ מכונית ישנה היא די עלובה מושכים החוצה את הוינקר מחברים את הפלוס והמינוס וזה עושה קצר למערכת אזעקה ולשחמל ואז פותחים את הרכב ללא כל בעיה.

ברכבים חדשים הסיפור אחרת יש בטריה נוספת וכו'..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו, זה נושא די מבאס..

אנשים משקיעים אלפי (ועשרות) שקלים במערכת, ופתאום הם באים לאוטו ולא רואים אותה יותר..

מרגיז..

וכמו ש REDROZE אמר, יש את ההגנות (אפשר לקרוא לזה דרכי מניעה) האלו ואין לי מושג מה עוד..

- איציק -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מהתמונות כמובן ?

לא.

אין ולא היתה שום אופציה לפרק חלק או את כל האיבזור שהיה לי בתא המטען,

לא את המגברים, לא את את החיווט כלום, אפילו את הקירות לא.

חוץ מהסאב.

האלפא

galleries.asp?id=207&galleryId=1587

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. כאמור לחבר לתיבה של הסאב את חלקי המערכת. ואז לחבר בשרשראות את הסאב ללולאות הנמצאות מתחת לכסא. 2 מנעולים. וסיימת את העבודה. חבר כך שלא תהיה גישה לברגים של המגברים (הברגים שמחברים את המגבר לתיבה).

2. גש לכל מתקין אזעקות מקצועי וברר - אני בטוח ב-99% שתמצא לך מערכת מתאימה בין אם זה אזעקות נפח או אזעקות של ניתוק מגבר וכו'...

ראלימן

אבל בתאכלס - קשה לעצור את הגנב המקצועי.

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי שיש גם אזעקה ששולחת לך לביפר שמנסים לפרוץ לך לאוטו.. השאלה כמה דבר כזה עולה..

זה יהיה מאוד מאוד יעיל אזעקה שתשתולל ברגע שרק נוגעים לך באוטו, השאלה כמה המחיר שלה.. בסוף נמצא את עצמנו משקיעים במערכת אזעקה סכומים עצומים.. :?

- איציק -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי שיש גם אזעקה ששולחת לך לביפר שמנסים לפרוץ לך לאוטו.. השאלה כמה דבר כזה עולה..

זה יהיה מאוד מאוד יעיל אזעקה שתשתולל ברגע שרק נוגעים לך באוטו, השאלה כמה המחיר שלה.. בסוף נמצא את עצמנו משקיעים במערכת אזעקה סכומים עצומים.. :?

850 ש"ח רק הביפר :shock: שזה אומר השלט שאם נוגעים לך באוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

850 שקל?!! רק הביפר!? :shock::shock::shock:

ומה עם שאר המערכת שמודיעה לביפר?? :shock3::mm_eek:

- איציק -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

850 שקל?!! רק הביפר!? :shock::shock::shock:

ומה עם שאר המערכת שמודיעה לביפר?? :shock3::mm_eek:

850 שקל זה השלט!! אלפא אני לא יודע באיזה עולם של מחירים אתה חיי ואם יש כזה דבר עם ביפר אני קונה ב 850,אני מדבר על שלט כזה משוכלל עם מסך שמראה לך שנוגעים ברכב ויש כאלה שמראים גם משקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן לאלתר מערכת זולה יותר ויעילה יותר מהביפר, השאלה היא שגנב פורץ לכם לרכב ואתם מקבלים הודעה בקשר לזה, מה אתם עושים?

בכל אופן אשמח לפרט על השיטה שלי במייל או במפגש ביום שישי ברמת גן

שי

גולף GTI סטנדרטית....כמעט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמממ הוא אמר שזה עולה 850 י-ו-ת-ר מאזעקה רגילה ולא שהכל עולה רק 850.

לא שאני יודע אם זה נכון כי ממש לא מעניין אותי אזעקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את השיטה הכי טובה שיש, ראיתי אותה בסרט מקס ומוריס, הוא חיבר את המצבר ככה שאם נוגעים בידיות של הרכב מקבלים שוק חשמלי, נראה לי רעיון פיצוץ :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל גם אני חשבתי על זה לאחד שגנבו לנו את האנטנה של האוטו מי ישמע מה יש לעשות עם אנטנה של מזדה 6

חשבתי לחבר את המצבר של האוטו לפח של הרכב דרך מנגנון כזה שמונע זרם כשאר האזעקה מנותקת אבל אני לא בטוח שזה אפשרי כי זה נראה לי יקצר בחורף למשל שהאוטו רטוב למרות שגנב לא ממש נראה לי יפרוץ באמצע גשם אבל אם יש מישהו שיודע לעשות כזה דבר אני הראשון לנסות את זה

tAoS FoReVeR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7825 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...