Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי ספורט מוטורי בארץ...

רז לוי
שימו לב! השרשור הזה בן 6382 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעניין אותי למה כל המיפגשים של הגיפים והבאגים המיפלצתיים לא מבוטלים על ידי המישטרה ?

מה מרוץ לרבע מייל שונה מטיפוס הרים עם רכב.

יצא לי ליראות כמה מיפגשים ב AXN של גיפים עם המון מישתתפים וקהל די גדול , לא שאני רוצה לקלקל להם אבל למה המישטרה לא ניתפלת אלהים ?

דבר שני שעלה לי בראש אם יהיה מסלול באורך קילומטר אחד בילבד (אפילו בתשלום) שבו יוכלו שני מכוניות (או אפילו אחת כנגד השעון) להיתחרות והמקום יהיה פתוח אפילו פעם בשבוע ואנשים יוכלו ליפרוק הנדרנלין ולמצות את התחביב שלהם .

יהיו פחות אסונות בכבישים.

אנשים שרוצים להיתחרות על האוטו יגיעו למקום מסודר ושם ירגעו.

מעניין איך אנחנו המדינה שבין הקטנות בעולם עם הסטיסטיקה הכי גבוהה בתאונות בדרכים (הריי בחול במקומות מסוימים מותר לינסוע גם 180 ועדין אין תאונות כמו כאן)

רז...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי בגלל שלפי דעתם ג'יפ עם כל מיני שיפורי שטח לא מסוכן ומהיר כמו נגיד איזה אימפרזה משופרת עם 500 כ"ס . זה מה שלפי דעתי חושבים האנשים שמה למעלה :roll:

יוגב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין את הבכיינות הזאת.

דבר ראשון - כשביטלו את אירוע המיאוץ בערד, ביטלו גם 2 "מסעות ניווט" שהיו אמורים להתקיים בסוכות.

דבר שני - הפכנו להיות ילדים ? אם לי אין אז גם לו לא יהיה ?

אם הם מצליחים לארגן את האירועים שלהם בצורה כזאת שלא יבוטלו ויאסרו ע"י המשטרה - מה טוב.

כמה שיותר אירועים כאלה זה יותר טוב להתקדמות בנושא בעתיד..

לדעתי העובדה שהציגו את המיאוץ בערד כ"מירוץ החוקי הראשון" ופרסמו כתבות בטלויזיה ובשלטי חוצות הייתה טעות.

המסעות ניווט של רכבי ה4X4 לא מפורסמים בצורה של מרוצים, הם לא מפורסמים בטלויזיה ובעיתונות ולא יוצרים יותר מידי באזז שעלול לעלות למישהו לראש..

הם עושים את זה בשקט, בלי קהל שבא לצפות ועלול להפגע, ככה שהמשטרה עוד איכשהו מאשרת את הנושא.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רז

לא מתוך כונה להעליב, אבל פרט לשגיאות הכתיב הרבות (למשל ניתפלת, שני מכוניות, הנדרנלין ועוד) , גם רוב ההנחות שלך לא מבוססות או שגויות בעליל.

בארץ אין הכי הרבה תאונות בעולם, ופרט לגרמניה (רק בחלק מהכבישים שאין בהם הגבלת מהירות) אין מדינות שמותר לנהוג בהן 180 קמ"ש. האם ידעת שאחוז מאד גבוה מהתאונות בארץ הן בערים במהירות יחסית נמוכה ושמעורבות הולכי רגל בתאונות היא גדולה מאד.

ובכלל מה הקשר בין מהירות מכסימלית מותרת לכמות התאונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי בגלל שלפי דעתם ג'יפ עם כל מיני שיפורי שטח לא מסוכן ומהיר כמו נגיד איזה אימפרזה משופרת עם 500 כ"ס . זה מה שלפי דעתי חושבים האנשים שמה למעלה :roll:

יוגב

לא נראה לי שאפשר לעשות אימפרזה ל500 כ"ס ואם כן אז כבר עדיף לקנות משהומובנה 500 כ"ס

אם אתה לא יודע לנהוג על 100 כ"ס, לא יעזרו לך 500.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב אירועי הג'יפים מתקיימים במקומות או על שטחי אדמה פרטיים...כמו כן הם מאוגדים בליגה משלהם - כבר הרבה שנים,יש להם תקנונים תחרותיים ותקנוני בטיחות מחמירים

דבר שהמשטרה רואה בעיין יפה כי אחוז התאונות עם נפגעים שם הוא אפסי.

המסלולים מסומנים בצורה שלא יהיה מגע עם הקהל בכלל

והרי לך ליגה בטוחה וטובה כמו שכל ליגה בלי שום קשר לסוג הרכב צריכה להיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BJM

זה שלא נראה לך זה לא אומר שזה לא קיים.

נ.ב.

להבא, יהיה מאד נחמד אם תעשה לנו את הטובה של לפסק את ההודעה שלך.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו מס' פעמים בשנים האחרונות שהמשטרה הפסיקה תחרויות ראלירייד ,

בסוכות האחרון המקרה היה שונה ,במקרה הזה היתה פשיטה מתוכננת מראש והשוטרים שהגיעו אליה באו מוכנים עם גרר להחרמת רכבים ,והצהירו במפורש שבאו במטרה ברורה לעצור את התחרות .

תחרויות הראלירייד נעשות בשטחים ציבוריים , מסלול ראלירייד נע על מאות ק"מ , אין בישראל קרקע פרטית בגודל כזה.

המשטרה במשך השנים העלימה לא פעם עין מתחרויות אלו כיוון שהם נעשו בצורה מסודרת ומאורגנת .

מה עוד שלא כל השוטרים שונאים תחרויות

הזכרת את התחרות המיאוץ בערד , אומר לך את דעתי ואני לא מתכוון לפגוע במישהו , הייתי שמח לבא ולצפות בתחרות לו התקיימה ,אך זה יומרני מדי לבקש אישור משטרה לאירוע לא חוקי , במיוחד בימים אלו שלפני החלת החוק ,כאשר זה נכנס לתודעה הציבורית וגם לתודעת המשטרה שזה עומד להיות חוקי ,אבל עדיין לא חוקי .

[B][COLOR=navy]אריה פאהן מפקח בניה - אבן היסוד פיקוח בניה [/COLOR][/B] [URL]http://www.even-hayesod.co.il/[/URL]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שאפשר לעשות אימפרזה ל500 כ"ס ואם כן אז כבר עדיף לקנות משהומובנה 500 כ"ס

אוחח ילד בן כמה אתה תגיד לי?.......

אני חושב שזה נושא שצריך לנעול, זה כמו הנושאים שפותחים הערסים בני שמונה שרוצים לשים "אגזוז"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אותי למה כל המיפגשים של הגיפים והבאגים המיפלצתיים לא מבוטלים על ידי המישטרה ?

מה מרוץ לרבע מייל שונה מטיפוס הרים עם רכב.

יצא לי ליראות כמה מיפגשים ב AXN של גיפים עם המון מישתתפים וקהל די גדול , לא שאני רוצה לקלקל להם אבל למה המישטרה לא ניתפלת אלהים ?

מה שאתה רואה בAXN זה ליגת קרוס קאונטרי, שידורים חוזרים של העונה שעברה. מדובר למעשה על שתי ליגות, אחת של מסעות עבירות שנקראת קרוס קאונטרי טרופי, לג'יפים יחסית סטנדרטיים ומשלבת ניווט יחד עם מעבר מכשולים שונים, והמפלצות זה ליגת עבירות במתחם סגור שנקראת יונדאי אקסטרים.

תקנו אותי אם אני טועה, אבל מדובר על ספורט מוטורי מסודר ואמיתי, הכי קרוב לחו"ל שיש או היה בארץ, האקסטרים במתחמים סגורים עם קהל צופים של אלפים, עם שידורי טלויזיה מסודרים בערוץ AXN ובמהלך העונה היו שידורים גם בערוץ 10 (לא 2 דקות בחדשות, אלא פרקים של חצי שעה, נדמה לי שזה היה בימי שישי בצהריים... לא פריים-טיים אבל מכובד בכל זאת). זאת ליגה עם ספונסרשיפ של יבואן רכב (יונדאי) ועוד ספונסרים רבים, עם ספורטאים מוכרים - עידו כהן, גיא רפאלי, שי שמעוני - לצד צוותים חדשים שנותנים בראש עם כלים נחותים - מישהו אמר צוות פוליבה לודוויג/פרסלני בסמוראי משנת טיכו?

העונה עומדת להתחיל בדצמבר, מציע לכולכם לבוא בתור קהל ולראות ספורט אמיתי ומגניב, בינתיים באתר קרוס-קאונטרי אתם יכולים לראות דיווחים וגלריות תמונות של תחרויות העונה הקודמת, לקרוא את התקנונים ועוד, ואולי תרצה לקנות איזו סופה או סמוראי ישן ולהכנס לקטגורית הסטנדרטיים? זה ספורט מוטורי עממי ונגיש באמת, פה בישראל. מי צריך אספלט?

www.cross-country.co.il

Jeepolog.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין את הבכיינות הזאת.

דבר ראשון - כשביטלו את אירוע המיאוץ בערד, ביטלו גם 2 "מסעות ניווט" שהיו אמורים להתקיים בסוכות.

דבר שני - הפכנו להיות ילדים ? אם לי אין אז גם לו לא יהיה ?

.

ניראה לי שהכוונה של רז היתה לילמוד ולהחכים מהדרך בה המרוצים בשטח כן מקבלים אישור או לפחות מצליחים להתקיים ללא הפרעה, לא לבוא ולהגיד "גם לכם אסור".

http://www.benko.co.il

בנקו - יבוא תאורת לד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדרך היא פשוטה. (ואני מתייחס כרגע לתחרויות העבירות במתחם סגור ומסעות העבירות בשטח פתוח, למרות שמסעות הניווט פועלים בדרך דומה)

מקיימים את האירוע בשטח תפעולי, עם כל המגבלות הכרוכות בכך. אין תחרות של רכב מול רכב, אין מדידת זמנים, אלא רק ניקוד על מעבר מכשולים, ניווט, ועמידה בזמן גג.

בתחרויות שמתקיימות בשטח פתוח, יש מגבלות נוספות.

מבחינת החוק, כשמקיימים אירוע בדרך זו, זה לא מירוץ.

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שגם להם בהתחלה היו בעיות עם המישטרה, והיום הם מופיעים בטלויזיה ונהנים מהתחביבים שלהם.

אני בטוח שחייבת להיות פירצת דרך לקיים את התחביב שלנו שהוא די דומה .

טיפוס הרים ומיכשולים לא פחות מסוכן מימרוץ לרבע מייל.

זה שעדיין אף אחד לא ניפגע זה לא אומר שזה לא מסוכן, גם שם גיפ יכול להיתגלגל ולידרוס אנשים.

דעתי שמרוץ דרג פחות מסוכן אם לא עומדים אנשים לאורך המסלול אלה שהקהל יעמוד בתחילת המסלול ויצפה במכוניות שמאיצות לעבר שום כלום עד לסיום המסלול.

אני בטוח שמארגן המרוץ לא נגע במקומות הנכונים ואולי הפירסום הגדול זה מה שהלחיץ את המישטרה .

בכול מיקרה הכוונה שלי היתה שאם חוביבי הגיפים יכולים לקיים את המיפגשים שלהם אז גם אנחנו יכולים.

אנחנו צריכים רק צאנס אחד ולהוכיח, ואז לראות הלאה...

רז...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6382 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...