Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה מגבר מבין השניים עדיף?

itamareiny
שימו לב! השרשור הזה בן 6361 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Soundstream XTA720.4

או PPI DCX 600.4

מי מביניהם עדיף? אני רוצה להשתדרג מבחינת עצמה אך להשאר עם איכות טובה אפילו יותר מהמגבר שיש לי עכשיו, כרגע יש לי רוקפורד 4.6X ונראה לי שאני אפטר ממנו בקרוב.

אני מעדיף יותר משהו בכיוון הSQ, אולי יש בארה"ב איזה מגבר של ZAPCO או אחת מחברות ההיי אנד בסביבות ה200$?

תודה לעוזרים, אתם יכולים להציע עוד התעות במחיר הזה.

שכחתי להזכיר שיש ברשותי כרגע פולס בבמה הקדמית ומאחורה 6.5" של מאק אודיו, אני מחליף מגבר כי אני מתכנן לשדרג את כל המערכת.

ליום יום: Alfa Romeo 147 2.0 TS 2002 with 4 Koni & 30mm MAD lowering springs

לאישה: Alfa Romeo Mito Multiair 135HP 2014

לנשמה: Lancia Delta GTi.e 2.0 16v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעדיף יותר משהו בכיוון הSQ, אולי יש בארה"ב איזה מגבר של ZAPCO או אחת מחברות ההיי אנד בסביבות ה200$?

קשה לחשוב כיצד אפשר לשלב "היי אנד" עם תג מחיר של 200$.

חלק מההילה של ה"היי אנד" נובעת מהמחיר שגורם למוצרים להיות קשים להשגה ונותן אפקט של "יוקרה".

רוב הסיכוים הם שלא תוכל להבדיל בין מגבר ערוצים מיין-סטרים לבין מגבר היי אנד אבל זה כבר ויכוח אחר.

בין המגברים שהצעת אני הייתי בוחר את הPPI.

"המבקר צריך שיהיה כאבן משחזת: משחיז ואינו חותך" (ר' משה אבן עזרא)

"אם אתה משבח את מה שאינך מבין בו - זה מעשה רע. אם דיברת בגנותו - מעשה רע יותר" (ליאונרדו דה וינצ'י)

Never underestimate the power of human stupidity - Robert A. Heinlein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אנשים חושבים שיותר וואט = יותר עצמה

הספק זה הספק , displacement זה displacement

הדבר היחיד שיותר וואטים יכולים לשנות זה היכולת שליטה על הרמקול והענות off axis בצורה ממש מזערית

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי אלי, מה אתה חושב על המגברים?

פשוט את המגבר שלי גם אם אני ארצה להשאיר אני לא אוכל כי אין לו אפילו קרוס מובנה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבחר מבין השניים את האחד שאחוז העיוות שלו יותר נמוך, נתון הדמפינג בשאיפה יותר גבוה, יחס האות לראש יותר טוב - מבחינת עוצמה אני בטוח ששניהם יספקו תוצאה טובה.

באופן אישי - גם הייתי הולך על PPI - מוצר איכותי וידוע כסוס עבודה - במילים אחרות - יציב!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הייתי בוחר את ה PPI

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד 200$, תגידו איך ה4\300 של JL, אני בטוח שהוא יותר טוב, אני צודק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למערכת הSLASH יש יתרונות וחסרונות.

אתה תקבל 75 וואט לכל ערוץ בכל התנגדות ובכל מתח כניסה. אבל בגישור תקבל רק 150. בתור מגבר להגברה אקטיבית הוא מעולה אבל לא הייתי משמש בו כמגבר 3 ערוצים לסאב וקומפוננט.

במקום לזרוק שמות מגברים לאוויר, לא יותר פשוט לציין תקציב ולציין מה אתה רוצה להגביר?

"אם אתה משבח את מה שאינך מבין בו - זה מעשה רע. אם דיברת בגנותו - מעשה רע יותר" (ליאונרדו דה וינצ'י)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, עכשיו יש לי פולס מקדימה ויש לי מונו לסאב, יש לי עוד שני אחוריים שיעשו רעש מאחורה כי המערכת לא ממש חזקה, בקיצור אני רוצה מגבר שישאר לי הרבה זמן ושאני אוכל להגביר בו בי-אמפינג בעתיד, שאני אחליף רמקולים כמובן, אבל זה כבר שלב אחר בשדרוג, התקציב הוא בערך 250$, המלצות?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב- 200$ אני לא חושב שקל למצוא מגבר טוב מהPPI

אבל, אני מניח שעם תקציב של "בערך 250" אפשר לגרד 275 וכאן נמצאים מגברים מעניינים בהרבה.

קיקר ZX650.4

http://www.onlinecarstereo.com/CarAudio/ProductDetail.aspx?ProductID=17033

מדובר במגבר חזק מאוד שיכול לאפשר לך להשתמש בו ללא כל בעיה בזמן הנראה לעין כמגבר 4/3 ערוצים.

אפשרויות מעניינות נוספות

http://www.onlinecarstereo.com/CarAudio/ProductDetail.aspx?ProductID=13929

http://www.woofersetc.com/index.cfm?fuseaction=product.display&Product_ID=2620

http://www.woofersetc.com/index.cfm?fuseaction=product.display&Product_ID=3180

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי להזכיר שיש ברשותי כרגע פולס בבמה הקדמית ומאחורה 6.5" של מאק אודיו, אני מחליף מגבר כי אני מתכנן לשדרג את כל המערכת.

שהמגבר החדש לא יהיה קטן על "שידרוג שאר הרכיבים!(רמקולים?)

הPPI אחלה הJL 300/4 יותר טוב אבל אם הכיוון לTRI-MODE אז תגרד עוד לכיוון הKICKER650.4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקיקר 650.4 מסדרת kx (בפירוש לא zx שזה סידרה לסאבוופרים) הוא כמו סיאט איביזה טורבו - ילדה רעה מבית טוב!

מגבר חיה! ביחס למחיר שלו הוא לא נופל מטובים וגדולים ממנו.

אם אתה מחפש מגבר שיספק לך עוצמה ביחד עם יציבות עבודה ביחד עם תוצאה איכותית בתג מחיר שהוא באופן יחסי נמוך - זה זה!

הקפיצה הבאה אחרי המגבר הזה היא בדרך כלל הפייז אופוס 150.4 - שעולה אלף שקל יותר ממנו.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6361 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...