Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לזה אני קורא הנמכה!!!

ELAD-RSI
שימו לב! השרשור הזה בן 7573 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למעשה,מדובר בסיוויק אמריקאים שנוסעת על מה שנקרא AIR SUSPENSION.במקום הבולמים מלאי השמן,יש "כריות" שמלאות בגאז דחוס (בערך כמו הקיבה שלי).בתא המטען יושב מדחס שמסוגל להעביר לחץ לכל אחת מהכריות באופן אינדיווידואלי או לכולן ביחד.

כש"מרוקנים" את כל הכריות,הרכב "מתיישב" על הריצפה ונוצר האפקט שאתה רואה.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למעשה,מדובר בסיוויק אמריקאים שנוסעת על מה שנקרא AIR SUSPENSION.במקום הבולמים מלאי השמן,יש "כריות" שמלאות בגאז דחוס (בערך כמו הקיבה שלי).בתא המטען יושב מדחס שמסוגל להעביר לחץ לכל אחת מהכריות באופן אינדיווידואלי או לכולן ביחד.

זה דיי ברור... מעניין שאנשים לא מכירים את זה... יש הרבה מאוד מכוניות בארה"ב שנראות בסגנון ובדרך כלל זה בכלל לא הונדה כמו שאנשים אמרו פה שטויות...

חוץ מזה שיש באמת LOWRIDER בארה"ב שנוסעות טיפה יותר גבוהה וזה לא ממש בעיה בארה"ב כי אין במפרים!!!!!

למה? ככה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או לסירוגין: lowrider

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תארו לכם היא תבוא לארץ ותעלה על פס האטה,

איזה קטע היהי בטח אה?

ואוו,

תאר לך :roll:

אני לפעמים לא מבין את פשר ההודעות האלה...

הפורום הוא לא צ'אט, אנחנו לא אמורים לרשום כל מה שעולה במחשבתנו לשנייה וחצי (אני יודע שיש לך פיקים של חשיבה ארוכים יותר, זו רק הייתה דוגמה :D ).

חבר'ה, תנסו לסנן את המחשבות שלכן ולחשוב עוד שנייה לפני ה"שלח"...

תודה.

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמונה לא אמיתית.

מסכים.

רואים בברור שמדובר בפוטו-שופ.

מה פתאום, בטח שהתמונה אמיתית, יש מלא כאלה מכוניות באמריקה

וכמו שתומר גם הסביר.. התמונה אמיתית לחלוטין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמונה לא אמיתית.

מסכים.

רואים בברור שמדובר בפוטו-שופ.

איזה שטויות אנשים לפעמים אנשים מדברים לא יאמן...

למה בדיוק נראה לך שזה תמונה מזוייפת אתה רוצה שאני יביא לך עוד 100 תמונות של מכוניות דומות זה סוג מכוניות נפוץ בין משפרי המכוניות בארה"ב.

תפסיק לדבר שטויות בלי לדעת על מה אתה מדבר

למה? ככה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזה התלהבת?!?

אני קצת יותר התלהבתי מזה

19842128.DSC_3594.jpg

19842120.DSC_3583.jpg

19842121.DSC_3584.jpg

19741795.DSC_3670.jpg

ולגבי הסיביק - זה לא אמיתי. שימו לב לקו הגלגלים, הקדמיים גבוהים בהרבה מהאחוריים. גם הזוית בה מוטה הגלגל האחורי שונה מהקדמי.

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...