Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסטוריה רבותי הסטוריה

avipel
שימו לב! השרשור הזה בן 6384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רובנו לא נולדנו אפילו בתקופה הזו, אבל זה לא אומר שאנו הצעירים לא מעריכים את העבר. הנה מספר פרסומות שאותי משמשות כשיעור היסטוריה, ואת חלקנו המבוגר מחזירות לילדות התמימה מחד וצבאית מאידך.

תהנו.

אבי .פ.

Slide2.jpg

Slide3.jpg

Slide4.jpg

Slide5.jpg

Slide6.jpg

Slide7.jpg

:shock:פג'ו 205 ג'ונייייר 3 דלתות - אספנות בשנת 2021 :shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה פריטים שמופיעים בפרסומות אני עדיין זוכר-סיגריות רויאל שיוצרו עד לפני כמה שנים(סיגרייה חלשה ומסריחה,שמשאירה טעם רע בפה חצי יום..),משחת אנדן למנעית קשקשים,שהמשתמש בה הדיף ניחוחות ביצה סרוחה למרחקים,סיגריות אסקוט שהיו בשימוש בבתי כלא צבאיים,ממתקים של ליבר וצ.ד ועוד.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה פריטים שמופיעים בפרסומות אני עדיין זוכר-סיגריות רויאל שיוצרו עד לפני כמה שנים(סיגרייה חלשה ומסריחה,שמשאירה טעם רע בפה חצי יום..),משחת אנדן למנעית קשקשים,שהמשתמש בה הדיף ניחוחות ביצה סרוחה למרחקים,סיגריות אסקוט שהיו בשימוש בבתי כלא צבאיים,ממתקים של ליבר וצ.ד ועוד.
אדון פרחי, בנוגע לסיגריות - משהו שאנחנו לא יודעים....?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדון פרחי, בנוגע לסיגריות - משהו שאנחנו לא יודעים....?
לא.

עד שנת 95' עישנתי קאמל,ומאז פרליאמנט ארוך.

ובנוגע לכלא,מיום הגיוס שלי ועד היום,מעולם לא הוגשה נגדי תלונה.ילד טוב.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פשוט מקסים, מאיפה המאגר ?
אהלן אלי !

מצאתי את הפרסומות בין המצגות הזרוקות שלי במחשב, אלה שאף פעם לא היה לי סבלנות לפתוח...

וגיליתי אוצר :smile:

בכל מקרה יש מספר אתרים מאוד מעניינים של נוסטלגיה שאפשר להכנס ולהנות מריח העובש העתיק.

כמו כן יש אם חפצה נפשך בפרסומת תלויה באמבטיה של סבון קלין או משהו בסגנון, יש בככר דיזינגוף בת"א כל יום שישי יריד ענתיקות, עם דברים מדהימים, מהארץ ומהעולם. המחירים בהתאם. האלטרנטיבה- שוק הפשפשים...

מיום הגיוס שלי ועד היום,מעולם לא הוגשה נגדי תלונה.ילד טוב.

מיום הגיוס?? ומה לפני?

רק טוב.

אבי .פ.

:shock:פג'ו 205 ג'ונייייר 3 דלתות - אספנות בשנת 2021 :shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתר חובה לחובבי הנוסטלגיה: http://www.nostal.co.il/

אחלה תמונות, נהניתי מאוד!

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזק ביותר!!!:-D

לפי הפרסומות האלה אפשר להבין שהחיים היו מושלמים אז...:?

ולא חשוב שהסיגריות היו מגעילות שלא ייאמן, לקפה היה טעם של פחם, והמכוניות היו מקרטעות ונתקעות:fist:

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...