Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכבי הקודם הוכרז כ"טוטאל לוס" לאחר תאונה, ובכ"ז קיבלתי הודעה לחידוש רישיון. מה עושים?

Drx
שימו לב! השרשור הזה בן 6381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

בעיקרון השאלה בכותרת, אבל אני אפרט קצת. ביולי השנה עברתי תאונת דרכים עם האוטו, במהלכה הרכב נפגע קשות, בקורות תחתונות וכו'; עפ"י קביעת השמאי אחוז הנזק היה כ-63% (אם אני זוכר נכון... בכול מקרה זה היה מעל ל60% הנדרשים להכרזת הרכב כאובדן מוחלט) - מה שנקרא "טוטאל לוס". חברת הביטוח רכשה מאיתנו את הרכב, והייתה אמורה לדווח למשרד הרישוי (או שמא השמאי היה אמור לעשות את זה) כדי שנקבל גם את החלק היחסי מאגרת הרישוי השנתית (יולי עד דצמבר - מועד הטסט) וגם שלא נופיע יותר כבעלים של הרכב.

והנה אתמול, קיבלנו ממשרד הרישוי את טופס הרישיון החדש, עם אגרת הרישוי וכו'... שאלתי היא כמובן - מה עושים? למי פונים? לחברת הביטוח, לשמאי הרכב, למשרד הרישוי, "אשא עיניי אל ההרים, מנין יבוא עזרי"?

אני כמובן אפנה אחד אחד אבל רציתי לדעת מה הסדר של הדברים.

תודה רבה לכול העוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון, אבי - שהוא בעל הרכב, חתם במשרדי חברת הביטוח על ייפוי כוח למשרד הרישוי, שנותן להם לטפל בעיניינים המנהלתיים בנושא - כמו לדאוג לזה שנקבל את החלק היחסי מהטסט וכו'...

לפי איך שהם טיפלו בזה עד עכשיו, יכול להיות שגם בזה הם התרשלו. אני אשוחח עם חברת הביטוח (לצערי היום לא היה לי פנאי) ואעלה את התשובה לכאן. תודה בינתיים :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש מחשבות קרימנליות אז לא אומר אותם כאן!

רק אכתוב. (סתם )

אבל בדוק במשרד הרשוי וטלפון לחברת הביטוח.

יכול להיות כי הם לא הורידו את הרכב מהכביש .

ירון מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון, אבי - שהוא בעל הרכב, חתם במשרדי חברת הביטוח על ייפוי כוח למשרד הרישוי, שנותן להם לטפל בעיניינים המנהלתיים בנושא - כמו לדאוג לזה שנקבל את החלק היחסי מהטסט וכו'...

לפי איך שהם טיפלו בזה עד עכשיו, יכול להיות שגם בזה הם התרשלו. אני אשוחח עם חברת הביטוח (לצערי היום לא היה לי פנאי) ואעלה את התשובה לכאן. תודה בינתיים :-)

ככה גם אני עשיתי, את כל טפסי הרכב העברתי לסוכן. חתמתי שהרכב יותר לא בבעלותי-טופס אובדן כללי לרכב או משהו כזה. לאחר זמן מה הסוכן ביקש ממני לגשת למשרד הרישוי כדי לקבל את החלק היחסי על התשלום של הטסט. לאחר מס' חודשים הכסף נכנס לחשבון בנק שלי.

מישהו פישל אצלכם שם בגדול!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשפט האחרון שלך ממש לא מפתיע אותי. זה מתאים בדיוק לדרך שבה הם טיפלו בכול שאר הדברים. ח*א של חברת ביטוח.

שירביט?

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי במקרה הזה מי שאשם הוא הסוכן שלך ולא חברת הביטח.

להבדיל מTheHunter88 אני קיבלתי משירבט את הכסף על האובדן הכללי של רכבי לאחר חודש.

נראה לי שבמידה ואין לך סוכן טוב שועמד מאחוריך ומשגע כל יומיים את חברת הביטוח, העבודה עם שירבט ודרישה של המגיע לך היא מואד מייגעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...