Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בקשר ל-VTS ...

Guest Anonymous
שימו לב! השרשור הזה בן 7825 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הירוקה מחולון .

קודם כל, תודה רבה על ההענות המהירה שלכם ,גרמתם לי להתרחק מהאוטו ולשקול צעדיי בזהירות. הבעיה שגם הכנסתם אותי לדכאון כבד !!! :cry:

אני מחפש בנרות את האוטו הזה כבר המון זמן (כצפוי...) וזה לא אוטו שאפשר לומר עליו

"לא נורא ,יהיו עוד..." ולכן אני מפחד מאוד שאני מפספס פה משהו שאולי טוב .

אני נפגשתי עם הבחור וראיתי ושמעתי את האוטו והוא אחלה (האוטו - כמובן...) משתי הבחינות (ידוע לי שאסור להסתפק רק בזה ! ) . הבנאדם אמר שהוא מנסה למכור אותו בפעם הראשונה (בניגוד למה שאמרתם לי) ושאכן האוטו עבר תאונה אצל בעליו הקודמים (בחורה,דרך אגב - איך לא ???) ושהוחלפה הכנף הקדמית ושהוא לא יודע אם יש שאסי ויש צורך בבדיקה . סה"כ הבחור נראה אמין , השאלה אם הוא גם שחקן טוב ? :?::?::?:

השאלה (הנוספת) שלי אליכם היא עד כמה הסיפורים והשמועות שסיפרתם לי הם אמינים ומבוססים ואם הם באמת באים מאנשים שיש להם ניסיון עם האוטו ?

האם ידוע לכם בוודאות אם האוטו עבר בדיקה ? אם כן, האם אכן התגלה שאסי ?

בואו נניח (!!!) שאני לוקח את האוטו לבדיקה בכל זאת והאוטו יוצא עם תוצאות טובות ובלי שאסי. האם אני יכול לסמוך בלב שלם על בדיקה למרות השמועות והסיפורים על האוטו ?

האם יש מכון בדיקה ספציפי שאתם ממליצים עליו שבו אני יכול להיות שקט עם כל תוצאה שייתן לי אפילו אם זה מנוגד למה שסיפרתם לי על האוטו ?

אני פשוט רוצה להיות שלם ובטוח ב-200% עם מה שאני עושה - גם אני קונה וגם אם לא - רק לדעת שעשיתי הכל ושאני לא מפספס פה הזדמנות חד פעמית .

בבקשה תעזרו לי , מה הייתם עושים במקומי (תחשבו על האוטו שתמיד חלמתם עליו ואם הייתם יורדים ממנו מיד רק ממה ששמעתם עליו מבלי לבדוק זאת לעומק) ?

אני שוקל לקחת את האוטו לבדיקה בכל זאת בשביל השקט הנפשי שלי .

ממתין לתשובותיכם ועזרתכם בקוצר רוח (אל תחסכו במילים - תנו לי כל פיסת מידע...) .

ושוב , תודה .[/b]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, אין הרבה VTS ים בארץ, והחברה' שענו לך יודעים בדרך כלל על מה הם מדברים (למרות שזה לא תמיד משתקף מקריאת חלק מההודעות שלהם :wink: ).

בכל זאת יש תמיד סיכוי שמדובר באוטו אחר, או בשמועות שיצאו מפרופורציה (אולי מדובר רק בפגיעת קצה שלדה שלא פוגע בהתנהגות הרכב...)

אז אם אתה באמת רוצה להיות שקט שאתה לא מפסיד הזדמנות, ולא אכפת לך שאולי תבזבז 300 ש"ח במידה והשמועות יתאמתו בבדיקה, תיקח את האוטו לבדיקה במכון.

תוכל גם להחתים את המוכר על זכרון דברים שהוא יחזיר את עלות הבדיקה במידה ותמצא פגיעת שלדה שבגינה תחליט לא לרכוש את האוטו.

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נוודא שאנחנו מדברים על אותו אוטו

הבחור גר בקריית שרת בחולון ? על רח' ראשי כזה והאוטו נמצא בחנייה שלו ?

ה VTS ירוקה והטמבון שלה היא של סקסו רגילה ?

על ההגה יש סימנים שמוזרים כאלה (כאילו הכרית אוויר נפתחה שם ?)

אם התשובות לכך הם כן, חבל על הכסף של הבדיקה ...

בכל מקרה, אל תסכים ללכת למכון בדיקה שהבחור יגיד לך, לך לקומיוטסט ביד אליהו, שם הם מודדים הספקים של מכוניות, בנוסף, גש למוסך מורשה ובקש לקבל היסטוריה על האוטו.

סתם שאלה, לא נראה לך חשוד שאחד המכוניות הכי מבוקשות בארץ לא נמכרת כבר שבועיים בעיתון ועוד כ שנתיים במודעות שונות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה גם דבר שהיה נראה לי עקום ושאלתי את הבחור לגבי זה.

בכל אופן , אני לוקח הכל בע"מ .

שאלתי אותו גם לגבי כל הדברים ששמעתי מכם והדבר היחיד שהוא הסכים איתו זה שהאוטו באמת עבר תאונה בעבר והטמבון הקדמי הוחלף .

בכל אופן , נראה לי שאני בכל זאת אקח את האוטו לבדיקה (הסכום שווה לשקט הנפשי שלי כשאני אשמע שמישהו אחר קנה את האוטו) , אבל מה אני עושה אם , למרות הסיכוי הקלוש, האוטו יוצא בסדר גמור ? ללכת עליו ? למרות הדברים שנאמרו ?

בואו נקפוץ כמה צעדים קדימה ונניח שהאוטו יצא בסדר גמור וקניתי אותו . האם התאונה שהוא עבר בעבר (שהביאה לטמבון חדש) תקשה עליי מאוד במכירתו בעתיד ? תזכרו שהאוטו במצב טוב מבחינת מנוע ושילדה והתאונה הזאת היא המכשול היחיד .

...*106GTI*...

!!! That's The Way I Like It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב מכם תשובה ספציפית לשאלה הספציפית הבאה :

אם האוטו יוצא טוב בבדיקה ובלי שאסי אני יכול להיות שקט עם זה ולקנות אותו בבטחה למרות מה שאמרו עליו ? האם הבדיקה היא הדבר הכי אמין שאפשר לבצע יחד עם בדיקת היסטוריית הרכב אצל מורשה ?

דרך אגב , הבחור טוען שהאוטו עוד לא עבר בדיקה אף פעם . האם ידוע משהו אחר ???

...*106GTI*...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח את הרכב (לפני הקנייה) למוסכניק שאתה מכיר (מטיפולים ברכב הקודם שלך, של אבא, הדוד של הסבא של השכן - לא משנה,

ו/או למוסך שבו אתה מתכווןן לטפל ברכב) ובקש מהם שירימו את הרכב ויבדקו ויחפשו נזק (גם אתה יכול להצטרף לבדיקה הזו

פשוט תתכוף ותצטופף יחד עם המוסכניק מתחת לרכב) ואז תיהיה הכי שקט ורגוע.

באותה הזדמנות אתה יכול לבקש מהם שיעיפו מבט כללי על הרכב ויתנו לך גם הערכות תיקון וחוות דעת על תוצאות הבדיקה

אם מישהו רואה או רוצה למכור vtr/vts או 106 ראלי דור שני אז שלא יתבייש ושירים לי מהר טלפון 055336232 או שישאר הודעה פרטית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה.....אני מכיר מישהו שלקח את האוטו הנ"ל לבדיקה....

ואתה יכול לנחש מה יצא :cry:

וחוץ מזה....תראה שהוא לא יהיה מוכן להתחייב לך על הבדיקה...מחשיד לא?

בכל מקרה....תפתח 7 עיניים !

שיהיה בהצלחה..

BMW M135I

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה, לא נראה לך חשוד שאחד המכוניות הכי מבוקשות בארץ לא נמכרת כבר שבועיים בעיתון ועוד כ שנתיים במודעות שונות ?

זו לא אינדיקציה נכונה...

גם הראלי שלי חיכתה מספיק עד שבאתי וקניתי אותה כי

היה לה קילומטראז' גבוה (155K לשנת 97)

היא בבעלותי כבר כמעט חמישה חודשים... חמישה חודשים של כיף :evil:

ולמלעיזים :fist:

אהבה זו אהבה. :D

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו לא אינדיקציה נכונה...

גם הראלי שלי חיכתה מספיק עד שבאתי וקניתי אותה כי

היה לה קילומטראז' גבוה (155K לשנת 97)

היא בבעלותי כבר כמעט חמישה חודשים... חמישה חודשים של כיף :evil:

ולמלעיזים :fist:

אהבה זו אהבה. :D

ואני אומר, אין ארוחות חינם

אני יכול להבין את ההתרגשות והלהט, אבל אני ואתה יודעים כמה השקעת עד כה בראלי שלך ועדיין הדרך עוד ארוכה (אני לא מדבר על שיפורים)

במכוניות מהסוג הזה שווה לשלם מעל המחירון לאקזמפלר טוב, בשורה התחתונה זה זול יותר

http://www.motorica.net - מוטוריקה.נט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירדתי מה-VTS כמה שעות לפני שלקחתי אותה לבדיקה . מקווה שעשיתי בשכל עקב התרעותיכם ואזהרותיכם לגביה .

אופציות חדשות הן :

106 RALLYE (שחורה , מרחובות)

97'

יד 4 :shock::shock::shock:

129000 ק"מ :shock::shock::shock::shock:

איביזה GTI (צהוב זרחני , מירושלים)

96'

יד 2

120000 ק"מ

(מנוע 1800 16V)

האבזור שלה כולל ABS , נ"מ , ח"ח , כריות אויר , צמיגים 195/55/15 ...

קודם כל , האם מישהו מכיר את הנ"ל ?

מה ההשוואה בין השתיים מבחינת אמינות,ביצועים,אחזקה (+עלות חלקים),אחיזת כביש וכו'.

האם האיביזה מומלצת באופן עקרוני ועל מה הייתם ממליצים בלי שום קשר למחיר ובהתחשב בידיים ולק"מ שעברו ? האם הוולקן היא אופציה עדיפה על שתיהן ???

...*106GTI*...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את שתיהן ראיתי אתמול ברידינג.

שתיהן יפות אבל:

הראלי הוא רכב יותר ספרטני בעיצובו (גם פנימי וגם חיצוני).לא משופע

בתוספות אך משופע בהתנהגות כביש והסיבובים....אחחחח......

האיביזה יפה יותר אך גבוהה יותר,מתנהגת הרבה פחות טוב מהראלי אך

יתרונה הוא בכוח שלה.

16 שסתומים מול 8 של הראלי.

אז יש כאן דילמה:יופי וכוח מול ספרטנות והתנהגות.

שתיהן טובות והבחירה כולה שלך.

הסקסו למכירה!-פרטים בקנייה/מכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7825 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...