Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם זה הגיוני, להוציא רישיון על מלגזה ואז אין לך מלווה באוטו ?

Taimors
שימו לב! השרשור הזה בן 6386 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חבר שלי, אמר לי היום שהוא הולך להוציא רישיון על מלגזה, שזה לוקח כולה שיעור אחד של 3 שעות ואז אתה מוציא רישיון ושזה עולה ביחד 400 שקל מקסימום ואחרי זה שאתה מוציא על רכב, אין לך מלווה, הגיוני ? האם זה נכון ?

ד"א, אני דיי חדש פה, אז מצטער אם זה לא המקום ויש לכם אחלה חומר ללמידה בפורום, מקווה להיות קצת פעיל וללמוד =]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו אכן פירצה הקיימת בחוק.

אני לא בטוח שזה פוטר אותך מחובת המלווה בחודשיים הראשונים אבל בטוח מהגבלת 2 הנוסעים ללא מלווה עד גיל 21.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק טוב את העלות של הרשיון למלגזה.

כי ממה שהבנתי שינו את התקנות, וזה לא שיעור אחד של 3 שעות בעלות של 400 שקל, אלא 3 ימים שעלותם כ1200 שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מה אתם מדברים?

רשיון למלגזה לקח בדיוק שעתיים במקום העבודה, ולפי מה שהבנתי זה בכלל לא רשיון רשמי של משרד התחבורה (רישוי?).

אלא אם כן גיליתם פטנט חדש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני יודע, רשיון רשמי למלגזה ממשרד הרישוי (תחבורה?

:-P ) ניתן לקבל אחרי 3 ימים בעלות של כ1200.

יש גם רשיון מלגזה לשטח המפעל, שתקף, הפלא ופלא, לשטח המפעל בו עשית את הרישון (כנראה מקוצר ומוזל).

עריכה-

משיטוט קטן, מצאתי את זה:

http://www.maasa.co.il/Services/Teaching/Teach+Fork-Lift/139.aspx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני יודע, רשיון רשמי למלגזה ממשרד הרישוי (תחבורה? :-P ) ניתן לקבל אחרי 3 ימים בעלות של כ1200.

יש גם רשיון מלגזה לשטח המפעל, שתקף, הפלא ופלא, לשטח המפעל בו עשית את הרישון (כנראה מקוצר ומוזל).

למלגזה מותר לנסוע רק 500 מטר על כביש, באיזור תעשייה אם אני זוכר נכון.

אז, מה חשבת, לעלות על איילון עם מלגזה...? :puzzled:

אגב, ברשיון שלי רשום רשיון מלגזה ואין לו קשר למפעל, חברה חיצונית באה לעשות הדרכה ולתת את הרישיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, רישיון מלגזה כפוף לרישיון נהיגה בתוקף,ולא יינתן , יכובד או ייחשב בלעדיו.

זה שברוב המקומות בארץ עושים חאפ-לפ רק אומר שבמיקרה תאונה חלילה נהג המלגזה לא יהיה מבוטח אם אין לו רישיון נהיגה בתוקף.

אני בעל רישיון למלגזה מיולי 2003 מתוקף עבודתי כמחסנאי.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. בעל רישיון נהיגה דרגה 1 טרקטור או דרגה 02 רכב פרטי לפחות

2. גיל 18.

3. השתתף בהשתלמות מפעילי מלגזות כנדרש בתקנה. 19 שעות הדרכה עיונית ו 8 שעות הדרכה מעשית ועבר בהצלחה את המבחנים הנדרשים.

http://www.maasa.co.il/Services/Teaching/Teach+Fork-Lift/139.aspx

רק אני רואה את זה שצריך עוד רשיון? חחחח

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6386 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...