Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בקרוב: כ-200 מצלמות מהירות חדשות

daniel9622
שימו לב! השרשור הזה בן 6338 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צ'צ'ינג

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3318609,00.html

והציטוט הנבחר:

"לו הקדימו להתקין את המערכת בארץ ב-1990, ניתן היה למנוע בעזרתה את מותם של 1,340 מהרוגי תאונות הדרכים, ואם בשנת 2000 - לחסוך כ-500 קורבנות."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אההה, אלו המצלמות שמונעות קטל מיותר בכבישים, וואלה. עכשיו אני יכול ללכת לישון בשקט...

מדינת חלם עם פוליטיקאים מושחתים שחושבים כל הזמן, איך לחלוב ולחמוד עוד ועוד את האזרחים מבחינה כספית ומתרצת זאת ע"י הצהרות אידיוטיות ש: "אם היו עוד מצלמות בשנת 90 היה אפשר למנוע מוות של מעל 1000 איש", ואם לדודה שלי היו אשכים? תסלחו לי אבל, בלבולי ביצים ושטויות במיץ עגבניות. Its all about the money, it always has been...עצוב אבל נכון.

גם אם יש כאלו שיגידו שעם הכסף של הדוחות אפשר לבנות תשתיות ולשפר את הכבישים ולהשקיע בחינוך ע"מ למנוע מלכתחילה את התופעה, הרי נאיבי מי שחושב שהכסף באמת זורם לאן שהוא צריך לזרום. זורם רק לבעלי ההון, הפוליטיקאים המושחתים, בקיצור, מעשיר יותר את העשירים... ומה איתנו? נמשיך לשלם בענק, כמו פראיירים וחבל.

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדינת חלם עם פוליטיקאים מושחתים שחושבים כל הזמן, איך לחלוב ולחמוד עוד ועוד את האזרחים מבחינה כספית ומתרצת זאת ע"י הצהרות אידיוטיות ש: "אם היו עוד מצלמות בשנת 90 היה אפשר למנוע מוות של מעל 1000 איש", ואם לדודה שלי היו אשכים? תסלחו לי אבל, בלבולי ביצים ושטויות במיץ עגבניות. Its all about the money, it always has been...עצוב אבל נכון.
אם לדודה שלך היו אשכים משנת 1990 ניתן היה למנוע בעזרתם את מותם של 2,351 מהרוגי תאונות הדרכים,

ואם משנת 2000- לחסוך כ-732 קרבנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי לצאת בהצהרות מספריות מדוייקות מדי - אם לאיזו שהיא ממשלה בעשורים האחרונים היו אשכים להציב שר תחבורה שבאמת מתעניין בנושא ומוכן להפעיל את שכלו ומרצו כדי לקדם אותו - היו נמנעים הרוגים רבים מאוד.

אבל שרי התחבורה שלנו מתעניינים בעיקר בתפקיד הבא (ורצוי שיהיה חוץ\בטחון\ראשות ממשלה) ופשוט מעבירים את זמנם במשרד בלחתום על מה שמעבירים להם מהמשטרה וממע"צ.

ואני יוצא בזאת בקריאה נרגשת להצבת מצלמה אחת. אחת בלבד. ואני מדבר על מצלמת רשת במשרד שר התחבורה, שכל אזרח יוכל להתחבר אליה דרך האינטרנט ולצפות בשר התחבורה בעבודתו. אני דורש אכיפה מוגברת של הציבור על עיסוקיו של השר, ושר שלא יקדיש את זמנו ומרצו לנושאי תחבורה שיעוף קיבינימט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני יוצא בזאת בקריאה נרגשת להצבת מצלמה אחת. אחת בלבד. ואני מדבר על מצלמת רשת במשרד שר התחבורה, שכל אזרח יוכל להתחבר אליה דרך האינטרנט ולצפות בשר התחבורה בעבודתו.
קיבלתי כרגע את הפלט מהמצלמה האמורה , ולאחר סינון כתובות ה-IP ושאר האיתותים הקונבנציונליים , נשאר בידי רק המידע על פעילות השר , והריהו מובא כשירות לציבור המשתמשים בפורום (לצערי בבינארית , אבל בטוחני שמיטב המוחות כאן יצליחו לתרגם לשפת בני אנוש):
000000000000000000000000000000000000000000000000000

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ממש כמו לקרוא את ה"מטריקס"...

ולעניין המצלמות - עכשיו נוכל לשחק בכביש "דוגמן נולד" ולכל אחד יהיה "בוק" משלו... :)

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד נדבך במסכת ההתעללות באזרח (חרוז, הא?). נדמה שאין אף תחום שבו יושבי מדינת ישראל נהנים מחיים נסבלים, וגם אם היה - זה רק מתוך הזנחה\רשלנות רגולטורית.

פשוט עצוב, ואין שום דבר שיעצור את זה. בקרוב, כביש החוף יהיה מלא מצלמות ללא פילם, מופעלות על ידי זכיין רעב. בלי דחלילים ואנשי פח, רק מצלמות קרות ורעות.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין דבר יותר מקומם מלקרוא את הכתבה הזאתי, גם לחלוב מאיתנו סכומי עתק וגם להגיד "פתרנו את הקטל בדרכים"? כל אדם שמעורב קצת בתאונות במדינה יודע שמהירות היא הדבר האחרון שגורם לתאונות בארצנו.

מה אפשר לעשות צחוק מהאזרחים?

אם מקימים עצומה אני בפנים.

never drive faster than your guardian angel can fly..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://cgi.ebay.com/NEW-BRAND-NEW-18V-DEWALT-DC390-CIRCULAR-SAW-NEW_W0QQitemZ250041962057QQihZ015QQcategoryZ71307QQrdZ1QQcmdZViewItem

מה אפשר למצוא היום באיביי!

מזל שאין כל קשר בין האשכול הזה לבין החפץ התמים שמוצע למכירה בקישור הנ"ל, אחרת מישהו עוד היה קונה אותו וחושב לעשות בו שימוש ונדליסטי ונפשע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תכניסו לכם לראש עובדה אחת יש אמת ויש דמגוגיה . האמת היא שאין קשר בין מהירות לתאונות דרכים , יש אולי קשר לעוצמת התאונה אבל לא להתהוות התאונה אולי אפילו קשר שלילי (מה נעשה אבל כשנוהגים מהר מאוד הפחד ממרכז את המוח שלא תהיה תאונה) ועובדה בכול הארצות שהגבירו או הורידו את המהירות לא נמצא קשר למס התאונות.

דמגוגיה - מהירות שווה יותר תאונות

באותה כתבה המשטרה מבקשת להשתמש בכסף ע"מ למנוע עקיפה בקו הפרדה רצוף . למה ? האם משום שע"פ הסטטיסטיקה שלהם זה גורם לתאונות ?

כול עוד הממשלה מצליחה עם הדמגוגיה בגרוש שלה לא יהיו מירוצים (למרות חוק המירוצים שנחקק אבל עדיין לא קיבל שיניים ) והממשלה תוכל לגבות מס על נהיגה ברכב .

ושלא יהיו שום אשליות זה לא נועד להלחם בתאונות זה נועד לרסק אותנו במס ושלילת רשיונות, ע"מ שיוכלו לומר "אבל אנו נלחמים בתאונות"

אז אולי נוכל להרים את הכפפה ולמצוא דרך הסברתית לקעקע את הדמגוגיה הזו כי אם לא מבחינת שוחרי הרכב והנהיגה ישראל תהפך להיות 1984 של אורוול

בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק מבורך, מבורך ביותר! אבל זה דבר שהיה צריך להיעשות לפני זמן רב, ובכמות גדולה הרבה יותר.

מצלמות המהירות, אם באמת יותקנו 200 כאלה, עומדות לשנות את הדרך שבה אנחנו נוהגים. מי שנוסע היום בכביש ת"א-אשדוד ובכבישים אחרים אבל בכביש הזה במיוחד, מכיר את הירידה המלאכותית במהירות לפני כל מצלמה, את הירידה המוגזמת במהירות של אלה שחושבים שהמצלמה תתפוס אותם ב100 קמ"ש, ובעקבות זה יצירת פקעות של מכוניות בכביש. המצלמות עצמן הן גורם סכנה, ומהוות קופה רושמת על מקל ותו לא. לפיכך, אני מרשה לעצמי לצטט פתרון של מגיב אנונימי מהכתבה בynet לבעיית התקציב ולבעיית החליבה הבלתי מספקת של הנהג בישראל:

המשטרה מקימה מחסומי פתע וגובה 250 שקל מכל אדם שצבע מכוניתו X. כל יום השוטרים יקבלו את הצבע היומי שבעליו יקבל דוח במחסומים. הדבר יבטיח שיוויוניות, יחסוך הון בתשתיות ובעובדי פיענוח, לא ידרוש מהשוטרים הפעלת אברים מנוונים בגופם וישמר את אלמנט ההפתעה.

פשוט מושלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי את זה:

"במדינה שיש בה 10 מיליון כלי רכב נירשמים 11 מיליון דוחו"ת בשנה"

...

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6338 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...