Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת בולמים במרצדס 190E

AssafO
שימו לב! השרשור הזה בן 6385 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגיע העת להחליף את הבולמים זעזועים ברכב.

חשבתי על שידרוג המקוריים לבולמים של קוני/בילשטיין וכו'. ראיתי באינטרנט שקיימים בולמי גז של KYB. איך הם נחשבים? כל הארה/הצעה בנושא בולמים תתקבל בברכה.

יש לי אפשרות להביא את הבולמים במזוודה מלוס אנג'לס בעוד כחודש. האם המחירים שלהם בארה"ב יותר זולים מהמחירים בארץ?

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-ר-ב-ה ה-ר-ב-ה יותר זולים.

אם אתה מעונין - צור קשר בה"פ - אפנה אותך למוכר ב-EBAY שמחזיק בולמים למרק במחירים מעולים.

במחיר של שני בולמים של קוני בארץ אתה יכול לקנות שם סט בילשטיין \ אייבאך מלא.

אגב, עם הבולמים מומלץ להחליף תושבות - זאת בהנחה שהן לא הוחלפו עצמאית בזמן האחרון.

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התושבות הקדמיות הוחלפו לפני מספר חודשים.

מישהו מכיר את ה KYB? או מונרו?

בהנחה שאני מחפש שיפור בהתנהגות וביציבות ועדיין רוצה לשמור על נוחות נסיעה מסויימת (אני לא רוצה לשבור שיניים או עצמות תוך כדי נסיעה אבל מוכן להתפשר במידה מסויימת) איזה בולם מומלץ?

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

חיפשתי קצת ברשת בחנויות חלפים אונליין ובאי ביי ואלו האופציות שמצאתי:

בולמים של מונרו:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/MONROE-SENSATRAC-SHOCKS-MERCEDES-W201-190E-190D-84-93_W0QQitemZ200041341612QQihZ010QQcategoryZ33590QQrdZ1QQcmdZViewItem

בולמים של בילשטיין:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/BILSTEIN-SPORT-SHOCKS-MERCEDES-W201-190E-190D-83-93_W0QQitemZ200040487642QQihZ010QQcategoryZ33590QQrdZ1QQcmdZViewItem

הפער במחירים הוא כמובן די גדול. כמו שרשמתי בהודעה הראשונה אני כן משתמש ברכב ביומיום ולכן אני כן מחפש לשמור על נוחות נסיעה מסויימת אבל עדיין רוצה שיפור בהתנהגות. האם ההבדלים בין שני הבולמים מצדיקים את פער המחירים? האם למשהו יש ניסיון עם המונרו? האם הבילשטיין יהיו קשיחים מידי? האם חייבים לשנות קפיצים (או לבצע הנמכה) עם הבילשטיין?

האם המחירים סבירים? יש למישהו המלצה על חנות או אתר אחר?

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6385 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...