Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

need for speed

תמיר אורן
שימו לב! השרשור הזה בן 6410 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני משרת בצבא, ולפעמים יש כמה שעות שאין לי מה לעשות בהם.

עכשיו דוד שלי קנה לי מחו"ל PSP להעביר את הזמן, וחשבתי לקנות את המשחק ניד פור ספיד החדש.

עכשיו השאלות שלי הן:

1. המשחק מעביר את הזמן טוב?

2. לא ימאס לי ממנו אחרי יום יומיים שאני ישחק בו?

3. ארוך?

תודה לעונים תמיר.

גם אני התחתנתי עם הקליאו ספורט שלי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין עדיין GT4 לPSP - כשיהיה - הוא יהיה "ה"משחק

בינתיים - הNEED FOR SPEED החדש לPSP הוא די מעפן.

אם אתה רוצה משחק נהיגה שיעביר לך הרבה זמן על הPSP והוא מצוין - BURNOUT LEGENDS - לא ראליסטי בכלל אם זה מה שאתה מחפש (מצד שני גם לא NEED FOR SPEED) אבל בהחלט משחק מצוין וארוך מאוד.

GT4 אמור לצאת בQ4 של השנה - זאת אומרת עד סוף השנה - לא נותר כ"כ הרבה זמן מצד אחד.

אבל מצד שני הם כבר הבטיחו לשחרר את המשחק בכמה וכמה תאריכים בעבר ולא מראים שום סימן להתקדמות לאחרונה.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

gta vice city stories יעביר לך יותר זמן ממה שהיית רוצה. ממכר בצורה מפחידה (לפחות בגרסה לפלייסטיישן 2 שהעבירה לי חלק נכבד מידי מחטיבת הביניים).

עמוס

It's time to kick ass and chew bubble gum, and I'm all outta gum..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון לLIBERTY CITY STORIES - שאין לו קשר לVICE CITY ששיחקת בו לפני כמה שנים

וגם לא לVICE CITY STORIES שהוא משחק חדש לגמרי שעדיין לא יצא.

בכ"א - לבכירי GRAND THEFT AUTO - המשחק יהיה קצת אכזבה ...

אבל עדיין - מעביר המון זמן (למרות שהוא קשה לפעמים וממש קל בפעמים אחרות - משהו לא ברור)

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...