Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוודת דעת על שברולט אופטרה 2004

swiftoren
שימו לב! השרשור הזה בן 6398 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם !

בשבוע הבא אני סוף סוף כניראה הולך לרכוש סופית רכב.

ההצעה הכי אטרקטיבית שיש לי כרגע היא על שברולט אופטרה , 2004 , 1800 סמ"ק 16V , עם 45 אלף ק"מ.

(אם אני לא טועה דגם LS)

עכשיו רציתי חוודת דעת על הרכב הנ"ל מאנשים כאן שיש להם אותו \ ששמעו או קראו ביקורות עליו.

בעיקר מבחינת אמינות , צריכת דלק , בטיחות .

בתודה רבה מראש לכל העוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב רגיל, לא יותר מזה.

עושה את העבודה ומספק את הסחורה.

נזילה ממיכל הדלק גרמה לריחות לא נעימים בתא הנוסעים.

מוט ההגעה הרעיש עם הזמן, סידרו במוסך, אין לי מושג מה עשו.

נורות תמיד נשרפות בחזית, דרוש פירוק הפנס החוצה כולו כדי להחליף נורה מלעונה אחת.

הניסיון הוא מרכב ליסינג מהשנתיון שציינת, 100 אלף קילומטרים בערך והאמת, הוא אחלה,

נוסעים לכל הארץ וזה באמת בסדר גמור, זה הכל.

אופנוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי היה נסיון מה עם האופטרה , אבל דגם 1.6.

מבחינת רכב, כמו שציינו לפני - מדובר על רכב רגיל שמבצע את הכל בסדר גמור. ביחס ליוצאות קוראיה, האופטרה נוחה יחסית. לגבי צריכת הדלק אז המצב לא קריטי.

מה שאני מציע , תקנה את חוברת אוטו של חודש אוק' , שם תמצא סקירה על הרכב , אגב הם ממש לא ממליצים על הרכב.

בהצלחה.

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. לדעתי הרכב לא ברמה של רכבים משפחתיים שנמכרים היום.

ב. בחנו את הרכב במבחן משומשות, והיו הרבה רג'קטים, ברמה כזאת שאתה לא מצפה למצוא ברכב משומש, ובטח לא ברכב בן 3

ג. למה אופטרה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הצריכת דלק, לא יודע מספרים, לא עניין אותי, זה רכב שירות בחברה ולא פרטי, יש פזומט, אז מתדלקים ולוחצים.

אבל זכור לי שזה מצא חן בעיני בנסיעות ארוכות הרושם לפי הכמות בליטרים היה שאני נוסע מעל ומעבר.

אבל לי יש פרונטרה, אז זה לא חוכמה.

מה גם שהאופטרה אצלנו 1600 ולא 1800.

אוטו טוב ורגיל סך הכל, אם הייתי צריך משפחתית והיו מפתים אותי במחיר תחרותי, לא הייתי מביע התנגדות יותר מידי.

(מזל שאני לא צריך משפחתית, לא משהו אישי כנגדה, סתם כי כל המשפחתומטיות זה דרק!)

אופנוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6398 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...