Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכשיר לבדיקת כמות אלכוהול בדם...

maatrixx
שימו לב! השרשור הזה בן 6396 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשיטוטי באינטרנט מצאתי גימיק נחמד, כמעט והזמנתי אותו, אז שחשבתי שזה בטח עוד צעצוע פלסטיק סיני שנהרס אחרי יומיים!

מה אתם חושבים? האם הוא באמת בודק את כמות האלכוהול בדם בזכות נשיפה קטנה לתוך מחזיק מפתחות?

באמת יכול להציל הרבה פעמים אותי ואת החברים.

http://www.wallabuy.co.il/sap.aspx?xip=38624

או שעדיף להשקיע 300 ש"ח למשהו יותר אמין אך פחות נוח?

http://www.lifetech.co.il/scripts/prodView.asp?idproduct=20

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי את זה ש ב300

אמין ביותר! אבל בעיקרון אני השתמשתי בו כדי לבדוק מי שתה כמה בלי קשר לנהיגה :)

אין טעם לקנות אותו בשביל בדיקת כשרות לנהיגה, כי עם שתיתה ליטר בירה, אתה כבר לא יכול לנהוג איזה 3 שעות, ועם יותר מזה, אז בכלל לא תנהג חזרה באותו הלילה. אבל עבור 300 שקל זה צעצוע נחמד.

אני בעיקרון הרבה פעמים נבדקתי, ונסעתי מעל הגבול המותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעיקרון הרבה פעמים נבדקתי, ונסעתי מעל הגבול המותר

מה אתה בדיוק מנסה לומר ? הייתי אידיוט ומזל שלא הרגתי מישהו ?

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מנסה לומר כלום, וממש לא מעריך את התגובה הזאת. בסך הכל אמרתי שהמכשיר הוא מיותר, כי אם אתה שותה, לא צריך מכשיר כדי לדעת שמבחינת החוק אתה לא כשיר לנהוג. אבל אני בהחלט מסוגל לנהוג(ועושה את זה עדיין במקרים נדירים) ובכלל לא מרגיש את האלכוהול. ולא צריך לומר לי את השטויות הרגילות שאתה לא מרגיש, אבל התגובות שלך איטיות וכל זה. רק בגלל שיש גבול מינימלי, אומר שאיזה שהיא כמות היא כן בסדר! אז מה בדיוק ההבדל בין בן אדם ששתה חצי ליטר, מרגיש מסטול, ונוהג, וכן עובר את הבדיקה, ובין אדם ששותה כל יום, לא מרגיש את האלכוהול, ושתה 600 מ"ל ולא יעבור את הבדיקה.

אז אני במבקש, לא צריך את זה, כי אני יכול לחתום על כך ש30% מהנהגים ביום שישי הם מעל הגבול המותר, ואתה לא רוה שיש 1000 תאונות בסוף שבועה. לא שאני מצדיק נהיגה בשכרות, ואני כמובן נגדה.

ומה עם יעשו מחר מחקר שיראה שיש אנשים שאלכוהול משפר את ביצועי הנהיגה שלהם, אז אתה תחזור בדבריך?!

אז לא נירא לי שתגובה כמו שלך תורמת למשהו, חוץ מלעלות את מספר ההודעות שכתבת ב 1+

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק העניין - אינך יכול להשאיר את שיקול הדעת לעצמך - כי אחד הדברים הראשונים שנפגעים כשנמצאים תחת השפעת אלכוהול - הוא שיקול הדעת.

קשה לי להעריך כמה אנשים כאלה (או כאלה שהיו שנפגעו בתאונה שהיה מעורב בה נהג כזה) נושאים גופם צלקות לכל החיים או שוכבים בבית העלמין. הערכתי היא שבמדינת ישראל מדובר בכמה מאות אנשים לפחות.

עדיפה זהירות יתר על פני פזיזות - את תוצאות הפזיזות אי אפשר להחזיר לאחור.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור, אל תכתוב כאן כשאתה שותה.

יותר נכון לאמר:

בקיצור, אל תנהג לאחר שאתה שותה.

לthe_player

הבעיה היא שאתה לא רק אחראי על עצמך, על פגיעה בגופך. אלא גם על אנשים אחרים, שמשתמשים בכביש בדיוק כמוך.

זה כמו נהג אוטובוס, שמסיע אוטובוס מלא עם עין אחת עצומה. אתה היית אומר שהוא אחראי?

Subaru Outback 2.5

גם כשהכביש נגמר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה בעצם אתם חושבים? המחזיק מפתחות הזה לא אמין? ולא יראה את התוצאה האמיתית?

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי סתם צעצוע , ובטח לא מדויק כי הוא מראה רמת אלכוהל דרך שלוש מנורות קטנות ,

לעומת האח הגדול שלו מראה כמות די מדויקת של אלכוהל .

וגם המכשיר הגדול מאושר ע"י FDA

:shock2::snipersmi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6396 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...