Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ויגיע הדרור אל העליה ויקרטע האוטו.....

Superdror
שימו לב! השרשור הזה בן 7575 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה, היום נסעתי דרומה עם האוטו, מזגן שתוקן לפני יומיים פועל לו ומקפיא לי את נשמתי.

אני נוסע 90, 100, 110, לעיתים גם 120, הכל טוב ויפה , אין שום בעיה.

מגיע לעלייה ראשונה גדולה, האוטו מאט טיפה, אני מוריד תרגל מעט מהגז, מטפס אותה על 90 וקצת, שמח בחלקי.

עלייה שנייה היא כבר עליה הרבה יותר רצינית, אני מאיץ ל130 לפניה ומחליט גם לכבות את המזגן לדקותיים בשביל שלא להזדחל בה, מתחיל לטפס אותה... מגיע כמעט לסופה, האוטו על 110 ופתאום מתחיל לקרטע, נותן מין קיקים מוזרים, כאילו שאני עוזב את הגז ולוחץ אותו עד הסוף במכה, לוחץ ועוזב.... אני נבהל.... מחליט להאיט טיפה, נוגע בבלם, יורד ל90 קמש, מחזיק גז קבוע, ממשיך לקרטע , מאט עוד, יורד להילוך 4, כ70 קמ"ש, עדיין קיקים.

אני נכנע, מכבה מנוע, מניע שוב, קירטוע או שניים והאוטו חוזר לעצמו, אחרי 200 מטר נגמרה העליה, מעבר חד לירידה ולאחר מכן כביש ישר, נוסע פיקס.

בחזור הבית נסעתי באותו הכביש, אותה עליה רק מצידה השני(גם תלולה מאוד) , האוטו נסע פיקס והכל טוב ויפה.

יש לכם אולי מושג מה גרם לקרטועים ? שמן בסדר, מים לא חסרים, חום מנוע - בסדר.

אני נוטה לכיוון של רילאי משאבת דלק מאחר וכשהדבר קרה שמעתי מין "טיקים" קטנים.

חשבתי גם על האפשרות שאולי המדחס של המזגן נכנס לעבוד ויצא מעבודה, אך שללתי זאת מאחר והמזגן היה כבוי בכלל.

המון תודות לכם

ומקווה שלא הארכתי מידי בדבריי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קירטועים שכאלה מופיעים בדרך כלל כשמ"ע ההזרקה ניסתמת.

מתי לאחרונה עשית ניקוי מ"ע הזרקה?

או לחלופין יכול להיות גם אספקת אויר לא תקינה בקיצור הבעיה היא במ"ע היניקה (מחשב,מ"ע דלק,אייר פלו מטר,וכו')

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7575 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...