Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סבסטיאן לואב יחזור כנראה לראלי ניו-זילנד

דובי מילר
שימו לב! השרשור הזה בן 6399 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי נפלאות ראלי טורקיה , נצחונו הקליל של גרונהולם , קיצוץ הפער ל-25 נקודות ובעיקר עליית פורד לראש דרוג היצרנים הודיע היום סבסטיאן לואב כי הוא יחזור כנראה להתחרות רק בראלי ניו-זילנד בעוד כחודש .

לואב מדלג למעשה על ראלי אוסטרליה הקרוב בכדי להחלים טוב יותר לקראת הראלי שאחרי זה וללכת על בטוח יותר .

חשוב לזכור כי נשארו 30 נקודות בקופה וכאשר יחזור יהיו רק עשרים , ובהנחה וגרונהולם ינצח באוסטרליה , ההפרש יהיה רק 15 נקודות וגם אז לואב לא אמור להיות בלחץ אלא יכול לנהוג "רגוע, בכדי לצבור נקודות .

ב-2005 ניצח בניו-זילנד הצרפתי וגורנהולם סיים שני ושנה קודם לכן ניצח סולברג ושוב גרונהולם סיים שני .

דובי

2.jpg

1.jpg

הבלוג שלי- כעת ב-באזר, בלוגים של ספורט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים אחרי האכזבה של מקריי בראלי טורקיה, מונה קסאוויר פונס לנהג הראשי של קרונוס לראלי אוסטרליה. פונס היה הנהג המשני לאורך חצי עונה עד שהוחלף ע"י דניאל סורדו, שמאז קצת דישדש. עכשיו פונס מקבל את הכבוד להיות מספר אחד למירוץ אחד. בטורקיה הוא השיג מקום רביעי כך שיש בהחלט פוטנציאל.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוטנציאל קיים וסיטרואן החליטו ללכת עם מה שסמכו עליו מתחילת העונה וזה שני הנהגים הספרדים שלהם .

סורדו הראה בחלק גדול מהעונה כי יש למה לכוון , בעיקר באספלט , כאשר במרוצים האחרונים הוא קצת מפקשש , לטעמי לפחות כי ציפיתי ממנו ליותר .

פונס , טיפונת יותר מנוסה מסורדו וסיטרואן היו בטוחים שהוא דווקא קלף מנצח מבחינתם . לאחר מספר פישולים מצידו הם הוציאו אותו לתקופת הרגעה ואימונים , נתנו את ההגה לסורדו ואז כנראה פונס הבין את הלקח ומנסה לחזור לעצמו .

המקום הרביעי שהשיג בטורקיה בהחלט מוכיח שבתנאי ראלי מאד קשים הוא בכל זאת שווה משהו .

ובכל זאת אני , בתור מנהל קבוצה , הייתי ממשיך עם קולין מקריי , במיוחד בגלל ראלי אוסטרליה שכל כך מוכר למקריי מהעבר וההופעה היפה שנתן שם בשנה שעברה עם הסקודה .

דובי

הבלוג שלי- כעת ב-באזר, בלוגים של ספורט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6399 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...