Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוקו מה קורה עם המגבר?

HeadSpiN
שימו לב! השרשור הזה בן 7828 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

AlfaRomeo75 אם אתה מדבר על לקנות ממנו את הORION אז כל מחיר שהוא נותן לך אני מוכר לך את 2 המגברי לייטנינג אודיו שלי עם כל חלק עד הבורג האחרון שאיתו הם נמכרו כולל אריזות והם בקושי נמצאו בשימוש (אני לא נוהג כבר 8 חודשים) בחצי אלפיה פחות פחות וקונה ממנו את הORION.

לא כי אני לא מרוצה מהם אלא פשוט בגלל שאין לי מה לעשות!!! וכל מה שאני עושה זה בודק אופציות להחליף ולחדש דברים כדי שתהיה לי תעסוקה. וחוץ מזה בא לי על הORION שלו פשוט אני לא אקנה אותו ואתקע עם שני מגברים.

אבל בטח אתה מדבר על ה HIFONICS :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה עד איזה מחיר אתה מוריד את פוקו במגבר שלו, הוא רוצה 2500 אם ככה אז אני אמכור את שניהם ב2000, אם תוריד אותו אני אמכור בפחות.

אני לא אמכור אותם אם אין לי קניה בטוחה של מגבר שאני רוצה (לדוגמא של פוקו) אני מרוצה מהמגברים, אבל מה לעשות החידק נדבק בי מאוד מאוד חזק (אומרים שזה סופני :) ) ובמיוחד בזמן הקרוב שיש לי יותר מדי זמן חופשי אני צריך תעסוקה, ולבנות מערכת חדשה זו תמיד תעסוקה (וגם סוג של תרפיה, לפחות בשבילי).

אז אם אני יכול לעשות עסקה משולשת כזאת שמישהו קונה ממני ואני קונה מפוקו ונפרד מ500 שקלים אני מוכן לספוג את הנזק גם אם העליה בוואט היא לא הכי משמעותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

lightning audio s2.250 2x75w 1x230w

lightning audio s2.300 2x90W 1X340W

למגבר השני יש שלט שאתה יכול לחבר מקדימה ולשלוט על העוצמה שלו בנפרד (למשל אם יש לך סאב ואתה רוצה להגביר אותו או להחליש בהתאם למוסיקה) כמובן שלשניהם יש קרוסאוברים מלאים ובאס בוסט. בקשר למצב הם טיפ טופ. המגבר של הסאב אולי פעל בסך הכל כמה שעות (כן אני בלי סאב לעת עתה אבל גם ככה אני לא נוהג) והמגבר השני פעל אבל בגלל שאני לא זכיתי לנהוג הרבה מאז שהוא מותקן לא פעל בעוצמות שאני אוהב לשמוע.

אני לא יודע אם קראת באוטוסאונד אבל קיבלתי את השני בחינם כפיצוי על כך שהם אמרו לי שהראשון גם מגיע עם שלט והוא לא. אבל זה שיבש לי קצת את התוכיות שהיו לי, ובגלל זה לא אכפת לי למכור.

ושוב אני מוכר את שניהם יחד ורק עם פוקו עדיין מוכר את שלו (וששלו גם במצב טוב שאני מאמין שהוא כן כי אם לא נריץ חרם על U-DIMENSION! :twisted: )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל בזה איציק עזוב אותך חפש לך מגבר אחר המגברים פה הם שלייייייי :-)

אייל אני רוצה לקנות מפוקו אבל נראה כבר מתי הוא יענה לי אם אתה לא נוהג אולי תביאי לי את האוטו שלך? :lol:

בכל אופן נדבר על זה כבר,יקנאי :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או אהה.... יש כאן ממש מריבות על המגברים.

טוב, לגבי מה שיש לי למכור , אז ככה :

מהמערכת הקודמת שלי :

Orion Xtreme 800.4, מגבר 4 ערוצים של 100w כל ערוץ ב 4Ohm או 200w לכל ערוץ ב 2ohm או פעמיים 400w בבריד'ג - 2500 ש"ח.

מגבר Hifonics Gen X , 2X75 או 250w בבריד'ג - 1000 ש"ח.

דרך אגב, מגברי ה U-Dimension כרגע במכס ולחברי הפורום יש מחירים טובים מאוד , אם מישהו רוצה , שישלח לי הודעה פרטית.

המגברים הם באיכות אודיופילית , בין המגברים שבארץ

2 ערוצים 35w לכל ערוץ או 105w בברידג'

2 ערוצים 75w לכל ערוץ או 225w בברידג'

4 ערוצים 35w לכל ערוץ

מונו בלוקים של 1000w RMS!!!!! ב 1ohm

קבלים 0.5 פאראד בתצורה מיוחדת.

כמו כן יש קומפוננטות 5.25 ו 6.25 אינץ הכוללות קרוסים פאסיביים בעלי תיבת עץ, Dust Cap מנחושת וטוויטרים 20מ"מ מטיטניום בעלי קצוות משי. דרך אגב, המגנטים של הרמקולים מצופים אף הם בנחושת. האיכות אמורה להיות מעולה.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהה פוקו אתה יודע איך זה, כל אחד רוצה אבל אף אחד לא מוכן לשלם.

שני המגברים שיש לי שווים בכיף 2000 שקל, ואין לי בעיה לתת 2500 על המגבר שלך, אבל אני חייב למצוא קונה קודם כי אז אני יכול עוד להיתקע עם המגברים ובסוף למכור אותם במחיר זול מחוסר ברירה.

בגלל זה הצעתי פה שאם למישהו אין 2500 אבל יש לו 2000 ואולי אפילו מעדיף שני מגברים, או את השליטה על המגבר, בכל אופן שהמגברים שלי מוצאים חן בעיניו אני אמכור אותם 500 פחות מהמחיר שאתה תמכור את שלך. ככה זה כאילו אני ואתה עשינו החלפה והוספתי קצת כסף. אם מישהו שרוצה לקנות את המגברים שלי ישכנע אותך לרדת למשל ל2300 אז הרווח כולו שלו כי אני אקיים את הבטחתי וארד ל1800. אני נסה ליצור פה עסקה משולשת.

כמובן שאם יש מישהו שמוכן לתת לך את ה2500 בלי שום טררם אז זה משהו אחר, אבל אם אין אז אולי דרך העסקה הזאת זה ילך.

אני לא לחוץ יש לי חבר שמטייל בארה"ב שאולי יביא לי מגבר במחיר ספק שם (דוד שלו בכל מיני עסקים שם) אבל אם יש הדמנות טובה פה אז לא אכפת לי לנצל אותה ולא להטריח אותו במיוחד כי אני מפחד לקנות משהו חדש ואז להיתקע עם שני מגברים למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי אין שום בעייה, מי שרוצה ייקנה, אם תצליח לארגן עסקה סיבובית, אני אשמח למכור את המגבר שלי למישהו כמוך שיידע להעריך אותו

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די אתה מחמיא לי :oops:

תגיד לי רק לידע כללי, הוא מהמודל האדום, או המודל שהוא שחור וכסוף באמצע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא גם מצאתי את המגבר שלך באדום, מסתבר שהם ייצרו אותו באדום בעבר. לא משנה בכל אופן שחור כסף יפה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוקו, יכול להיות שאני יהיה מעוניין בקומפוננט ומגבר של החברה שאתה מייבא..

בכל מקרה, יש פה דרישה למגברים שלכם (אייל ופוקו) הא? :lol:

- איציק -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אומרים דיבורים לחוד ומעשים לחוד, אני אמרתי אני רוצה לקנות את המגבר של פוקו בלי בולשיט אבל רק אם אני אמכור את שלי קודם, הרי אני לא אתקע עם 2 מגברים מה גם שהם די חדשים ובקושי היו בשימוש, אבל אני אוהב את הרעיון של מגבר אחד שיחזיק לי את המערכת, אני אוהב אותם פשוטות וטובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7828 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...