Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה דמיו 1.5 כנגד טויוטה יאריס סול 1.3

freedom
שימו לב! השרשור הזה בן 6375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום וברכה

היו לי אותם לבטים לפני חצי שנה כאשר רכשתי לאימי רכב,

בסוף רכשתי לה את הדמיו 2002 יד ראשונה מפרטי.

אנסה לענות לך כמיטב זכרוני לגבי הדמיו :

נוחות נסיעה - נוח

צריכת דלק - בפועל 1:10 זה מה שהיא אמרה לי חודש שעבר (אבל היא נהגת גרועה ולא יעילה).

אבזור - בסיסי ביותר.

בטיחות - יש כריות אוויר ועוד כמה דברים, אבל זו לא הבטיחות של הרכבים החדשים.

בחרתי עבורה את הדמיו מהסיבות הבאות :

א. מראה

ב. איכות יפנית טובה.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דמיו:

אני יודע שכשהייתי בצבא קנו אותה ביחידה ששירתתי לרבי סרן , היה אחד שנסע בה כמעט כל יום מאה קילומטר לכל כיוון והוא מאוד מאוד נהנה ממנה.

יאריס: אני שלחברה טובה יש והיא נוסעת איתה בירושלים + כמה פעמים בחודש (מעל 10) הלוך חזור ת"א + חיפה והיא נוסעת מעולה .

בקיצור,מבחינת נוחות ודלק ואמינות שתיהן שוות.

השאלה מה בדלי הגודל (והאם זה חשוב לך?)

מה המצב המכני פשוטו כמשמעו , בדיקה באותו מקום של שתיהן והתאמה לתקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדמיו לא יצא לי לנהוג, אך מתגובות חברים קרובים ואנשים נוספים הרכב מאד אמין (כמו כל יפנית ממוצעת), צריכת דלק טובה ואחזקה זולה יחסית.

לגבי הטויוטה יאריס עליה אני נוהג בשלוש שנים האחרונות, אני יכול לומר רק דברים טובים. הרכב קטן וחסכוני, צריכת דלק מעולה (1/14) בנסיעה משולבת רגועה, אמינות מוחלטת, ומראה (לטעמי) הרבה יותר יפה מאשר לדמיו! פרט לכך לרכב יש ביקוש אדדיר!!!! כיום כמעט ולא ניתן למצוא יאריס ואם כבר מוצאים אז המחיר גבוה בכמה אלפים ממחיר המחירון!

ממליץ לך להתאמץ וללכת על היאריס!

בברכה

עידן

Black Nissan JUKE TEKNA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...