Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אסקורט 95 CLX ידנית

fixxxer
שימו לב! השרשור הזה בן 6402 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראיתי פורד אסקורט ידנית שנת 1995.

הרכב יד שלישית ובשעון עבר 44,000. הבעלים טוען שזה 144,000 ק"מ (באסקורטים יש רק 5 ספרות) ואמר שהרכב טופל במוסך מורשה לפני 3 שנים ואז היה בסביבות 100,000. ע"פ פנים הרכב הקילומטראז' נראה הגיוני.

מבחוץ הרכב דורש תיקוני פחחות לא עמוקים (שיפשופים) אבל גם הצבע של הרכב דהה וצריך צביעה כללית. ארבעת הצמיגים דורשים החלפה. צריך לעשות טסט בינואר (עוד פחות מחודשיים). ריפוד התקרה עומד ליפול וצריך לרפד אותה מחדש. הדגם בא עם חלונות חשמליים מקוריים. לבעלים הנוכחיים נשבר מנגנון חלון הנהג והוא טוען שלא מצא בשום מקום מנגנון חלופי או מקורי אז התקין מנגנון ידני (ידית). החלון החשמלי השני תקין.

צבע כללי נגיד יעלה 4.5 אלף

צמיגים אלף ש"ח

ריפוד תיקרה 600 ש"ח

מחירון הרכב בלוי יצחק 14,500 ש"ח.

אני לא מתאר לעצמי מה עלות של מנגנון חלון חשמל לנהג בדגם זה וכמה להוריד מהמחירון על הלקויים האלה.

האם 9-10 אלף על רכב הזה הוא מחיר הגיוני, בהנחה ששאר הרכב תקין והטסט בקרוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קרה לאסטרה?

בקשר לאסקורט , תבדוק בעיות חשמל , חלודה בתא מטען , 9-10 סבירים בהחלט ביחס למצב הרכב המתואר

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיזהר , תבדוק בשבע עיניים , במיוחד ענייני חשמל , מזגן , חימום , חיישנים , נזילות ממסרק הגה כח ועוד בדיקה כללית ומקיפה לא תזיק .

מכיר את האוט, החזקתי בו 5 שנים .

מאחל לכולם המון בריאות וטוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיית ה5 ספרות הידועה, 44 אלף? 144 אלף? 244 אלף???

לעולם לא תדע באמת וחוץ מזה השוק לא משהו והצריכת דלק גבוהה מאוד!

Golf GTi MK5: Revo Stage 2+ - Tein SuperStreet 2 - MILLTeK Performance Pipe - APR Hpfp

למכירה: איביזה טורבו 20VT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי היתה אסקורט שנת 95 , לקחתי אותה ב2000 עם קילומטרז' 66K מכרתי אותה ב2005 עם 180K עשיתי רק טיפולים לפני הזמן , שמנים חצי סינטטים , ועדיין האוטו עשה לי בעיות .

כשתבדוק את הרכב תבדוק טוב גם חוטי הצתה , לגבי הדלק , בערוני 1:8.5 מחוץ לעיר 1:15.5 (בערך)

עלות חלפים לא זולה , הרבה באוטו זה עניין של מזל , מכיר אנשים עם רכב זהה עשו המון קילומטרז(350,000)

בנסיעה הרבה פחות רגוע משלי , והאוטו אצלהם היזדקן בכבוד , (מזל , אמרתי ...).

אגב , מכרתי אותה לפני שנה וחצי כשהמחירון היה 15K ב10K ולא הצלחתי למכור במחיר גבוה יותר .

מאחל לכולם המון בריאות וטוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עניין של מזל, פשוט היסטוריית טיפולים.

אני קניתי את שלי (שנת 95) בשנת 98 אחרי שהוא היה אוטו צמוד של אדון קצין שוטר, קניתי אותו עם היסטוררית טיפולים משטרתית מלאה ו 180,000 ק"מ.

ב 5 שנים עשינו ביחד עןד 180,000, אני חייב להגיד שבקילומטראז' שכזה, האוטו הפגין אמינות יוצאת מהכלל ובכלל, מאוד מאוד נהניתי איתו.

הביקורת הראשית והמרכזית על האוטו הזה היא תיבת ההילוכים הארוכה, כאורך הגלות שפשוט מסרסת את כל האוטו (אם תמצא איפשהוא גיר של RS2000 אל תחשוב פעמיים).

הבולמים היו בינוניים ומטה גם ביומם הראשון ולכן שידרוג לקוני (או כל בולם טוב אחר) יחיה את האוטו.

ידוע לי באמת על בעיה בתיבות הפיוזים, במקרה ותקנה את האוטו צור איתי קשר ואני אפנה אותך לחשמלאי רכב שמתמחה באסקורטים ובנוסף, משפץ תיבות פיוזים תקולות.

בקשר למחיר, האוטו לא סחיר בעליל ולכן, 9-10 זה המחיר לאוטו תקין, נוסע ומתפקד.

את האוטו שציינת לא הייתי קונה ביותר מ4-5K ש"ח.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם בגירה, הרכב נמכר בהרבה פחות למחירי המחירון (אפילו ביחס לרוברים למיניהם).

במהלך החיפושים הראשוניים שלי, נתקלתי בכמה אסקורטים במצב מדהים, כאשר מחירם נע בסביבות 70% מהמחירון.

למרות זאת, אם תמצא רכב טוב ושמור, שווה לשלם קצת יותר.

PUG-306 XSI MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה, אז במקרה כזה זה עניין של מזל :twisted:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Offtopic:

Uno חתם:

לבנון נתנה לי איקס על הנשק, וחבר בתוך ארון - תמיד איתך:

פלחו"ד -=931=- אוג' 04 כבוד! "

אני שירתתי בתאג"ד של 931, אבל אני מחזור פברואר 1 ... (91 !!!).

עוד מתאמנים בחושנייה?

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6402 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...