Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפחתית ב-70K, מתלבט בין אלמרה לקורולה [כותרת ערוכה, נא לתת יותר אינפורמציה להבא]

freedom
שימו לב! השרשור הזה בן 6398 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני פעם ראשונה בפורום הזה ומוצא אותו מאוד מועיל. רציתי לשאול שאלה כזאת:

אני מתכוון לקנות המכונית הראשונה שלי. התקציב הוא בערך 70K. הכוונה לאוטו חדש יחסית של שנות 2001-2004. אני מתלבט בין טויוטה קורולה סאן וניסן אלמרה פרפקט. הבנתי ששתיהן טובות ואמינות. בכל זאת, הייתי רוצה לשמוע את דעתכם בנושא - מה יותר טוב מבחינת

- צריכת הדלק

- נוחות הנסיעה

- אמינות

- אבזור.

שאלה נוספת - האם כדאי לקנות אוטו מליסינג של 3.5 שנים (יד ראשונה), אם נותנים 18% הנחה על מחיר המחירון?

תודה רבה,

קוסטיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום קוסטיה.

שתי המכוניות שציינת טובות ודומות למדי במאפייניהן, אני אישית הייתי לוקח את הניסאן כי הקורולה לא עושה לי את זה ומתליה לא נוחים לי (נסעתי הרבה בקורולה 2003). המושבים שלה דווקא טובים.

אני אישית לא הייתי קונה מליסינג, אבל בהתחשב בהנחה ייתכן וזה כדאי לך אם אתה לא רוצה לרוץ בשישי בבוקר אחרי מוכרים פרטיים...

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכותרת נערכה, ברור שכשאתה בפורום ייעוץ ברכישה אתה מבקש ייעוץ ברכישה, אין צורך לחזור על זה בכותרת, במקום זה כדאי לתת פרטים לגבי התוכן כדי שמשתמשים יידעו מה הקריטריונים שלך וייכנסו לשרשור במידה ויש להם מה לומר בנושא.

לתשומת ליבך, להבא 8).

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסן רכב מצויןן אין מילים הטויוטה גם לא רעה בכלל אבל לפי דעתי הניסאן יותר נוחה גם מבחינת נוחות מבפנים של ישיבה בקדימה ובאחורה היא מרגישה לי יותר מרווחת מהקורולה.

אין לך מה להיבהל מזה שזה ליסינג רק תבדוק אותו במכון שאתה רוצה ולא שהוא רוצה ושייתחייב תאונות וחוץ מזה תנסה להוציא ממנו כמה תיקונים שאפשר (אם צריך)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינה טכנית, כלל הדרישות שלך זהות בשני הרכבים.

הקורולה בגרסת SUN כמדומני חסרה 2 חלונות חשמל מאחור ואת בקרת האקלים שנמצאת ב-GLI.

לאלמרה פרפקט מנוע 1.8 (1.6 בקורולה), צריכת הדלק עדיין זהה פחות או יותר.

נוחות זה כבר עניין פרטני, יש כאלה שמוצאים את הניסאן נוחה יותר ויש כאלה שמוצאים את הקורולה נוחה יותר.

אם זכרוני איני מטעה אותי, הקורולה יותר יקרה במעט ברכישה וגם בביטוחים מאשר הניסאן.

גיסי רכש אלמרה 01 והוא מרוצה מאוד מהרכישה.

בצע נסיעות בשני הרכבים וחפש אחר אקזמפלר שמור (לא חסר).

לא משנה במה תבחר, לא תיפול.

אמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

שאלה נוספת - האם כדאי לקנות אוטו מליסינג של 3.5 שנים (יד ראשונה), אם נותנים 18% הנחה על מחיר המחירון?

תודה רבה,

קוסטיה

רק אם אתה מכיר את הבעלים שלו אישית ויכול להיות בטוח שהרכב תוחזק וננהג כראוי

בכל מצב אחר, 18% הנחה לא שווים את הסיכון שתיפול על רכב מוזנח ,ויש סיכויים טובים שזה יקרה

E34 1995 BMW 540I M-SPORT WHITE

2001 SUZUKI GSX-R750 BLACK CUSTOM PAINT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך בחום ללכת על הקורולה.

אבל, הקורולה עברה קפיצה משמעותית בהחלפת הדגם הנמכר החל משנת היצור 2003! הדגם החדש מרווח הרבה יותר, נוח יותר, מאובזר יותר ונראה טוב יותר!

לכן, אם אתה מחליט ללכת על טויוטה קורולה אני ממליץ לך בחום ללכת על הדגם החדש. מחיר קורולה 2003 מדגם "סאן" הינו מעבר לתקציבך (בסביבות ה- 80K), אך לטעמי שווה את ההשקעה.

בברכה

עידן

Black Nissan JUKE TEKNA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון למודל הזה שהוא יותר עגול כזה מאחור? (קצת דומה למזדה 3). כן, הוא נראה ממש יפה בהשוואה לחדש ומחירו 79 לפי המחירון. אם אני אתאמץ אולי אוכל לקנות כזה.

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי עדיף לקנות מפרטי. קונים ביותר אבל מוכרים ביותר מצד שני.

צריך לראות מה עוברים רכבי הליסינג כדי להאמין (לדוגמא, יש אנשים שכל הזמן מושכים הילוכים כי הדלק לא עליהם), מעבר לעובדה שלעתים מנסים לחסוך בטיפולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החברה אולי רצינית אבל חברת הליסינג היא כנראה כמו כל חברות הליסינג וכנראה מטפלת ברכב במוסכים זולים + חלקים סיניים סוג ז'.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך על הקורולה ולא תצטער. יחדת מנוע גיר הטובה ביותר.
את זה אתה רושם לבטח אחרי מסע מבחן השוואתי לאורכה של כל ישראל ומאות ק"מ על רכבי הסגמנט.

זאת לא תשובה ראויה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקורולה (החל משנת 2003) היא הבחירה הטובה לטעמי.

מנוע+גיר= מהטובים בקטגוריה.

נוחות נסיעה טובה (עדיין לא אירופאית) אך קפיצה משמעותית לעומת הדגם היוצא.

שמירת ערך לאורך זמן= מעולה (המוניטין של טויוטה בשוק הישראלי הוא עובדה קיימת), הקורולה שומרת על ערכה טוב יותר מכל משפחתית אחרת.

אמינות= אבסולוטית (אפס תקלות, שים דלק וסע)-מומלץ לשאול בעלי קורולות.

סחירות הרכב- מעולה, קורולות פרטיות משנתון 2003-2005 נחטפות לאחר שעה פרסום, לעיטים גם מעל המחירון. (מדבר מתוך ניסיון (והצלחה) למצוא אחת שמורה).

בקיצור, מאד מומלצת למי שזקוק לכלי תחבורה אמין וטוב.

נ.ב: כפי שנאמר, אכן מומלץ מאד למצוא אחת פרטית שלא נשחטה בליסינג/השכרה. פרט לכך, מומלץ לקנות את דגם ה- GLI המאבזר יותר (ולא את דגם ה- SUN), המביא איתו פינוקים כגון- מזגן עם בקרת אקלים, רדיו-דיסק מקורי עם שליטה מהגה מצופה עור, 4 חלונות חשמל. (ההפרש במחיר אינו משמעותי בשנתונים אלו).

בהצלחה ומקווה שעזרתי

עידן

Black Nissan JUKE TEKNA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6398 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...