Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר "מלכת הכיעור" של carsforum, בשיתוף עם מגזין "CAR" הבריטי

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 7565 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

מהי המכונית המכוערת ביותר לפי דעתכם?  

168 הצבעות

1. 1. מהי המכונית המכוערת ביותר לפי דעתכם?

• AMC Pacer
    • אלפא SZ
    • ב.מ.וו סדרה 7 החדשה
    • סיטרואן Ami 6
    • פונטיאק אזטק
    • טויוטה Echo
    • מורגן Aero 8
    • דיימלר SP250 Dart
    • יונדאי סנטה-פה
    • סובארו Pleo Nesta

פוסטים מומלצים

לכבוד יום השנה לפורום, החלטנו להרים משהו יפה. בעצם, משהו די מכוער.

סקר המכוניות המכוערות ביותר שיוצרו בהווה ובעבר נמצא כאן לפניכם.

בכדי להקל על הבחירה, נעזרנו במגזין CAR, אשר הוציא חוברת מצוינת כתוספת לגיליון יולי השנה: CAR all time top tens.

חוברת זו מאגדת בתוכה בחירה של "עשרת הגדולים" במבחר קטגוריות עצום. חלקם מעניינים ביותר ואולי אף נעלה אותם לפורום, להנאתכם.

בינתיים לקחנו משם את רשימת עשרת המכוניות המכוערות ביותר שיוצרו ביצור סדרתי אי פעם. לא כולכם תסכימו עם הבחירה שלהם, גם אנחנו לא הסכמנו עם כל האפשרויות, אבל לכאן בדיוק מתאים המשפט - היופי הוא בעיני המתבונן.

רק שלא יהיו אי הבנות, זה לא באמת בשיתוף עם מגזין CAR :wink:

אז הנה עשר המתמודדות, ליד כל אחת תרגמתי בתרגום חופשי את הקטע שנכתב ב-CAR.

AMC Pacer, שנת 1975:

"בתחילת שנות ה-70 בארה"ב ה"מכונית הקומפקטית" הייתה רעיון שהם בבירור לא הצליחו ליישם בצורה נורמלית. צורת הפירמידה של כוכבת "עולמו של וויין" גרמה לתא הנוסעים להיות צפוף ביותר, למרות ששטחו היה מנופח. היא נראתה כמו קערת פירות הפוכה על ראשה."

amcpacer1.jpg

amcpacer2.jpg

amcpacer3.jpg

amcpacerpolice.jpg

אלפא SZ, שנת 1991:

"איל מונסטרו - המפלצת - הייתה אמורה לגרום להלם. נראית כאילו היא עומדת להתפרק אבל נפלאה לנהיגה."

alfa-sz2.jpg

alfa-sz1.jpg

alfa-sz3.jpg

ב.מ.וו סדרה 7, שנת 2001:

"אם היינו סוכני מכירות של יגואר היינו קונים אחת בצבע בהיר ועם גלגלים קטנים ומחנים אותה ליד ה-XJ תצוגה שלנו."

bmw7series1.jpg

bmw7series2.jpg

bmw7series3.jpg

סיטרואן Ami 6, שנת 1961:

"בעיקרון זו 2CV עם גוף שונה - ואלו אינם גנים של דוגמנית על. החלון האחורי בעל השיפוע ההפוך היה בהחלט בולט"

ami64.jpg

ami63.jpg

ami61.jpg

פונטיאק אזטק, שנת 1999:

"סטיבי וונדר היה יכול להגיד לפונטיאק שזה יהיה כישלון קטסטרופלי אבל הם עשו אותה בכל זאת"

aztek4.jpg

aztek3.jpg

aztek2.jpg

aztek1.jpg

טויוטה Echo, שנת 1999. (כך נקראת היאריס בארה"ב, גרסת הסדאן או הוורסו):

"שוק היעד של הרכב הזה, המיועד לארה"ב בלבד, הוא נערי קולג' קוליים. ללא ספק שולמה ע"י הורים פנסיונרים."

yarissedan1.jpg

yarissedan2.jpg

yarisverso1.jpg

yarisverso2.jpg

מורגן Aero 8, שנת 2000:

"זה בטח היה מאמץ קשה ליצור משהו בעל צורה משנות השלושים שהוא בעל אירודינמיות נסבלת בקושי."

morganaero1.jpg

morganaero3.jpg

morganaero4.jpg

דיימלר SP250 DART, שנת 1959:

"יש אנשים שאוהבים את הרודסטר הבריטית הזאת, עם הפרופורציות החביבות. אבל לא אנחנו. מעובדת יתר על המידה."

daimlersp250dart1.jpg

daimlersp250dart2.jpg

יונדאי סנטה-פה, שנת 1999:

"ניסיון ראוי להערכה ליצור רכב פנאי מסוגנן, אבל נראה כאילו הוא התרסק בזמן שעזב את חדר התצוגה."

santa-fe4.jpg

santa-fe3.jpg

santa-fe1.jpg

סובארו Pleo Nesta, שנת 2001:

"גורמת לחלק הקדמי של הפרוטון קאנארי להראות כאילו הוא מופת לטעם ואיפוק." (הקאנארי מופיעה בשתי התמונות האחרונות)

subarupleonesta1.jpg

subaru_pleo_nesta.jpg

protonkenari1.jpg

protonkenari3.jpg

זהו זה חברים, ביחרו בחוכמה :lol::p (מעניין אם 106 ראלי הייתה מנצחת בסקר הזה :wink: )

אה - ותודה על השתתפותכם בסקרי "מלכת היופי"!!

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רציתי להוסיף רק שני דברים - שוב אזכיר כי מגזין CAR אחראי לבחירת עשר המתמודדות. לא אני. טענות/מענות/שאלות וכולי - אליו. :wink:

אני, לומר את האמת, בכלל לא מסכים עם הבחירה שלו באלפא או בסדרה 7, למשל. אבל זה מה יש.

ודבר שני - אני מחכה לגאון שלא קרא לא את ההודעה המקורית ולא את זאת, ויכתוב משהו בסגנון "אבל למה לא שמת גם את האימפרזה NEW AGE?" (רציתי לשים, אבל לא קיבלו אותי ל-CAR :p )

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום סקורניס.

אני מבין שאתה נאמן לירחון CAR.

על ירחון KAR שמעת ?

שם יש גם יאריס וורסו וגם סוזוקי ליאנה סדאן פול אוטומט, אוטו עם שוק, לא רואה מוסך ממטר. (זה השם המלא שלה).

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאן כמה מכוניות מאוד מכוערות (וכמה גם די יפות) אבל הסובארו

היא פשוט השיא,נראת כמו STI בגירסת קופ(ס)ה :lol:

If you treat your car like a racing car, then it will develop expensive racing problems

If it's stupid but it works, it isn't stupid.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום סקורניס.

אני מבין שאתה נאמן לירחון CAR.

על ירחון KAR שמעת ?

שם יש גם יאריס וורסו וגם סוזוקי ליאנה סדאן פול אוטומט, אוטו עם שוק, לא רואה מוסך ממטר. (זה השם המלא שלה).

שלום רזמל היקר.

אני מבין שאתה נאמן להחלטתך שלא ללמוד לקרוא.

כמו אנשים רבים וטובים שבוודאי יגיעו אחריך, גם אתה קראת רק את השמות של עשר המתמודדות בסקר, ואולי העפת מבט קליל על שתיים שלוש תמונות. גם אחרי שבשיחה פרטית ביקשתי ממך לקרוא את כל ההודעה, או לפחות את החלקים המודגשים, לא עשית כך. אי לכך ובהתאם לזאת כנראה ששכחת מהעובדה (המוזכרת מספר פעמים בהודעות) כי מגזין CAR הינו האחראי הבלעדי לרשימת מכוניות זו. ברגע שמגזין KAR יזכה לתפוצה של יותר משלושה אנשים ויוציא רשימת עשר המכוערות משלו, אשמח ליצור סקר חדש במיוחד לציון המאורע המשמח.

חאפר, אפילו לא שמת לב שהיאריס וורסו מופיעה גם מופיעה...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקורניס היקר שלום, שוב.

מאחר ובביתי חיבור אינטרנט איטי, לא המתנתי עד לטעינת כל התמונות. אני מתנצל בשם כל אוהדי ובעלי טויוטה Echo / וורסו בפורום.

לעניין הסקר - אלפא SZ, שנת 1991 דווקא נראית מרשימה מאוד בעייני.

אם תעשה מנוי ב-KAR, תגלה ששם היא נבחרה דווקא לאחת המכוניות היפות.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים עם רוני בקשר לאלפא ומוסיף שלדעתי היא מדהימה

אני חושב שבטעות של CAR (מי אני שיבקר אותם) שהם הכניסו דברים מוזרים ולא בהכרח מכוערים

סידרה 7 היא מיוחדת אבל לא ממש מכוערת (אמרנו כבר שהיופי הוא בעיני המתבונן)

הפונטיאק היא מוזרה מיוחדת חריגה אבל לא ממש מכוערת אני מאמין שצריך להתרגל אליה

הטויוטה סתמית מאוד

המורגן מיוחדת והיה לה פוטנציאל להיות מדהימה לצערי היא פוזלת לכיוון הכיעור

הסנטה פה ממש לא מכוערת לדעתי יונדאי הוציאו מפס הייצור דברים הרבה יותר מכוערים

והזוכה שלי (בעצם מפסידה) האוטו המכוער ביותר (מבין המועמדים ) לצערי יוצאת מצרפת

הסיטרואן חוסר פרופרציות וחוסר אסטטיקה

אני והקליאו כבר לא ביחד

אווווי הגעגועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

7. בענק!

הסיבות ברורות.

אפילו בשיטת האלימינציה עדיין ה-7 היא המכוערת ביותר.... בואו נראה:

הפייסר השתתפה בווין וורלד. איך אוטו שחמישה דבילים שרים בתוכו את רפסודיה בוהמית יכול להיות מכוער????

האלפא מכוערת, זה נכון. אבל כשראיתי אותה ביוון לפני אי אילו כמה המון שנים (יש אפילו תמונות שנרקבות בבוידעם) הסתובבתי סביבה המום מהעוצמה הנשפכת (היום היא סתם נוזלת). מדהים כמה שאוטו מכוער יכול להיות יפה לילד בן 14.

סיטרואן. סיטרואן מכוערת???? (לצורך הטיעון נשכח לרגע את הC-5...). הלאה.

פונטיאק. טוב, נו... פה באמת קשה. מצד שני האמריקאים כל כך טובים בליצור מכוניות מכוערות שלקרוא לאזטק הכי מכוערת זה כמעט מחמאה בשבילה, ואין סיכוי שתוציאו ממני מחמאה לפונטיאק!

טויוטה רצו להראות שאם קורדובה יכולה לחקות 156, אז האקו יכולה לחקות יונדאי אקסנט... זה מצביע על טימטום, לא על כיעור!

יאריס ורסו???? בחייכם, זה אוטו ממש מדליק. חוץ מזה שמקבלים איתו שולחן פקניק. איך אוטו עם שולחן פיקניק בילד אין יכול להיות מכוער??? יש לו נפש יפה.

מורגן. אוי מורגן. בשם הפוליטקלי קורקט אני אומר שפוזלים הם לא בהכרח מכוערים. (חבל שמורגן לא מצליחים כל כך לאשש את הטענה...)

דיימלר דארט הוא לא אוטו מכוער כי הוא בנוי מהמון מכוניות נורא יפות: חזית של טריומף TR-5, אחוריים של קאדילק, חלון של חיפושית וגלגלים של BMX. משהו התפקשש שם בדרך, אבל זו לא סיבה לקטול.

יונדאי סנטה פה הכי מכוער??? לא יכול להיות. תמיד הדייהו פרינס תהיה מכוערת יותר. נפל...

אם נבחר בסובארו עם השם המטומטם, אוטומטית כל הרכבים של דייהטסו נכנסים למשוואה, ואז הסובארו היא לא ה-כ-י מכוערת.... (אבל היא בהחלט טוענת ראויה לכתר).

עד כאן הוכחה בשלילה.

מסקנה: יועבר באנגל לג'נרל מוטורס (שם הוא כבר לא יחולל הרבה נזק) ויפה שעה אחת קודם!

יניב

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא אני אכנס מתחת לסכין שלך, רוני: אני חייב לשאול לאיפה נעלמה הפיאט מולטיפלה הצפרדע הבלתי תאומן ? אז לא מעניין אותי CAR או KAR או QAR, בעיני היא המלכה הבלתי מעורערת.

ואם חייבים לבחור מהרשימה אז הפונטיאק לוקחת בגדול כי היא פשוט מכוערת מכל זוית אפשרית, להבדיל מהאחרות שלכל אחת עוד יש איזה פרופיל סביר ... הדבר הזה נראה כאילו מישהו הרכיב אוטו מחלקים שמצא במגרש גרוטאות לא גדול במיוחד, כי רואים שלא היה מבחר אז הדביקו מה שיש. זוועה מוטורית אמיתית. אני ממש מצטער שנאלצתי לראות את זה, כי עד היום לא חשבתי שאפשר לעשות כל כך מכוער (חוץ אולי מהמולטיפלה באמת).

בכלל צריך להגביל את הת'רד הזה מגיל 16 ומעלה, אכן תמונות קשות.

ואני אוסיף שלדעתי ההקדילאק CTS עושה עבודה די טובה בתור גרסת רטרו לפונטיאק הזו. יצא לי לראות אחת במראה לא מזמן ומהר פתחתי את התא כפפות לחפש שקית הקאה ... אז עוד לא ידעתי בכלל מה זה, עד לת'רד האמריקאי של lior_baruch.

My responses are limited. You must ask the right questions

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתלבט בין הסובארו ל טויוטה.

אני מנחש שהטרנד החדש הוא לקחת רכב קטן וקומפטי ולהפוך אותו ל רכב עם זנב?

עם הפולו קלאסיק זה עוד הלך... עם הרנו קליאו בעע :cry: :הקאה: עכשיו גם טויוטה (:עודה הקאה:)

מחר נראה בטח כבר לימוזינות של ההונדה סיוויק (הצ'באק). ועוד שלל דברים מגעילים.

בסוף בחרתי בסובארו :wink:

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האלפא SZ והמורגן אירו8 פשוט מ-ד-ה-י-מ-ו-ת!!!!!!!! :p

בריטים טיפשים, איפה הטעם שלהם???

ולפי דעתי היאריס הכי מכוערת :evil:

כל חור בלילה שחור, אבל של ג'ינג'יות זוהר בחושך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי מאבק קשה הגענו לגמר כל-אמריקאי, ובסיומו של מאבק צמוד הפונטיאק גברה על הפייסר. אבל זה רק בגלל התמונה של פייסר משטרה, לא רוצה להעליב שוטרים אמריקאים, רק חסר לי שיביאו לי אותה ברודני קינג.

חוץ מזה - מגזין ששם את האלפא SZ ברשימת 10 המכוערות... נו, מה יש לומר. אמינות עיתונאית צריך שנים כדי לבנות, אבל מספיק רגע כדי להרוס.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, נתחיל מזה שהאלפא יפה....אהבתי את העיצוב....

תקראו לי מוזר, אבל מורגן 8 - הדליקה אותי.... נראה כזה קלאסה להסתובב עם אוטו עם כזה עיצוב, סתם ככה....

יונדאי סונטה? רגילה. לא מכוערת, לא יפה. יותר לכיוון המכוערת, אבל לא יותר מדיי מושכת את העין לאף כיוון.

המנצחת שלי?

הסיטרואן. ללא ספקק.

איכס.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האנשיפ שיושבים במגזין car ממש טיפשים יש פה מכוניות שאני לא מבין איך אפשר לקרוא להן מכוערות אם כבר מיוחדות.

הסיטרואן הכי מגעילה תשדים בכל אופן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האלפה בהחלט יפה.

לעומת זאת בעיצוב של הPACER אני חושב שהיה איזשהו שת"פ בין AMC לאיגוד העיוורים... :lol:

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

-1970, ח"כ מנחם פורוש אל שר התיירות, בנוגע לקיום גרנד פרי ישראלי ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7565 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...