Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרות חיובי מעבר לתקופת האחריות ע"י דלק מוטורס בע''מ (MAZDA/FORD)

BURZUM
שימו לב! השרשור הזה בן 6404 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רציתי לספר על מקרה שקרה השבוע עם החבר שלי שברשותו FORD FOCUS שנת 2003.

נגמרה לו האחריות על הרכב בחודש יוני השנה, לפני 4 חודשים. בשבוע שעבר הרכב שבק חיים והתברר כי נשרף המחשב של הרכב. עלות התיקון הסתכם בכ-5000 ש''ח לפני מע''מ. לבקשת החבר שלי מוסך מורשה אליו הובא הרכב פנה אל היבואן וביקש לבצע את התיקון על פי האחריות, למרות שהיא פגע לפני מספר חודשים. לאחר כיומיים שהרכב היה במוסך והמתין לתשובה מהיבואן התקבלה תשובה חיובית והרכב תוקן ללא חיוב. הופתעתי לטובה מהשרות של היבואן שלפי דעתי הוא ברמה גבוהה ומלא רצון לתמוך בקהל לקוחותיו בעלי פורד ומאזדה. פשוט תענוג!

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע על מקרים מסויימים שאפילו אחרי שנה לאחר תום תקופת האחריות דלק מוטורס טיפלה ברכבי הלקוחות.

זה נקרא מחווה של רצון טוב (ינון מדלק מוטורס, אם אתה צופה בזה סלח לי :wink: )

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה באמת יפה שאתה משבח ככה את היבואן על סמך מקרה יחיד של חברך. אני אישית שמעתי על מספר מקרים שבהם דלק מוטורס לא יצאו כל-כך לארג'ים כמו הפעם, הכל תלוי בנסיבות. אני אומר שפשוט התמזל לו מזלו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל יבואן יש מקרים שבהם הוא יוצא בסדר ובאחרים הוא יוצא לא בסדר(בין אם באובייקטיביות ובין אם זה בעייני הלקוח)

השאלה היא מה היחס בין המקרים.

אופק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד היום קיבלתי רק יחס מדהים ממוסך מסויים של דלק מוטורס בשם "רכב דוד" שבו אני וכל מועדון הרודסטרים מטפלים במיאטות שלהם.

אין מה להגיד, רק תשבוחות, כל פנייה נענית ומופנית ליבואן במקרה הצורך. אחריות עד לבורג האחרון.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד היום קיבלתי רק יחס מדהים ממוסך מסויים של דלק מוטורס בשם "רכב דוד" שבו אני וכל מועדון הרודסטרים מטפלים במיאטות שלהם.

אין מה להגיד, רק תשבוחות, כל פנייה נענית ומופנית ליבואן במקרה הצורך. אחריות עד לבורג האחרון.

לא יודע מה איתך אבל לא כ"כ נהניתי שם.

במיוחד הרגיזה אותי העובדה שלאחר כל ההמלצות שקיבלתי עליהם אז השארתי את הרכב שם בלי להסתכל עליו. כשחזרתי גיליתי שהק"מ של הרכב קפץ בכמעט 40 קילומטרים. על מה ולמה רק אלוהים יודע...

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום ראשון לקחתי את הרכב השני שלנו הלאנטיס לשם-אחלה,שרות,אחלה מכונאים,אחלה אמינות ממליץ להגיע לשם.

דוד הוא איש נפלא ירא שמיים שדואג מעל ומעבר ללקוחות ולשרות הטוב-אישית פניתי אליו לגביי בעיה קטנה והוא התרוצץ ללא הרף מצא ונתן לי לבסוף את החלק הקטן-חינם!

בקיצור אל תחשבו פעמיים.

ולגביי הבחור שאמר שהק"מ שלו קפץ ב40 ק"מ אתה טועה חביבי תבדוק שוב-אין להם זמן לגרד את הראש ובטח ובטח לא לנסוע עם הרכב שלך כל כך הרבה.

הייתי שם כמה שעות ראיתי בדיוק מה הולך שם-כל נסיעת מבחן נמשך גג ק"מ ו-כ5-10 ד"ק.

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6404 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...