Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחרי שיפור האחיזה הגיע תור שיפור הבלימה [או איזה רפידות בלם לבחור]

DANI
שימו לב! השרשור הזה בן 6400 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

במהלך השבוע הקרוב אני צריך להרכיב את הצמיגים החדשים שלי, יוקוהומה A539 במידה 175/60/14 מוגדלת במידה אחת מהמצב הקיים היום על ג'אנט14 ברוחב "6 כנראה, עכשיו לגבי השאלה בנוגע לרפידות, הדיסקים ברכב שלי הם מקוריים ובמצב יחסית טוב, ולפי מה שהבנתי מכמות הפעמים שמוטי חוזר על עצמו לגבי זה שאין הרבה טעם להחליף דיסקים אם זה לשימוש יומיומי ולפעמים היתגרזנות או נס הרים פעם בחודשיים ועוד איזה ג'מקאנה, אז עדיף להישאר עם הדיסקים המקוריים אבל שיהיו במצב חדש או טוב, ולכן יש לי שאלה לגבי הרפידות איזה רפידות מומלצות קיימות שיתנו שיפור משמעותי בבלימה בנסיעה רגילה מנהלתית וגם בנסיעה אגרסיבית בתנאי שאני מחליף גם את נוזל הבלימה ל 5.1, קבלתי הצעת מחיר על ההחלפה של הנוזל כולל עלות הנוזל שזה של מוביל 1, 180 ש"ח ולגבי החלפת הרפידות אני מעריך שזה יהיה פחות מ 150 שקל, קראתי הרבה ביקורות הל הרפידות של lucas,remsa,frudo איזה יתאימו לי במסגרת התקציב של גג 300 שקל לרפידות ולא משנה מאיפה האזור המוגדר למקומות קנייה אפשריים הוא מאשדוד ועד נתניה

עוד פרט ששכחתי להוסיף כרגע הדיסקים הם רגילים ולא מאווררים ואני לא מתכוון להחליף אותם כי זה יצרוך גם החלפת קליפר

תודה מראש לכל העוזרים והמגיבים

דניאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי בשבילך קיט מוגדל עם קליפרים מאלומיניום מחושל, 6 בוכנות של Alcon ודיסקים "14 שני חלקים צפים מקדימה ומאחורה.

האוטו יעצור כמו מטוס קרב על נושאת מטוסים אחרי שהוא תפס את הכבל.

:lol:

דובר ברפידות של פרודו מספר פעמים בעבר, דגם DS2500 מצויין לרכב כביש + התגרזנות.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הוא פיאט פונטו SX75

וכן ה ds2500 זה מה שרציתי בהתחלה אחרי שגיליתי את המחיר חשבתי אולי יש דגם שהוא טיפה יותר נחות שגם עולה פחות, מה דעתכם על ה REMSA וה LUCAS הבנתי שהם אמורים להיכנס לתקציב? ואם יש עוד חברות עם מוצרים אז בהחלט ניתן להוסיף למשוואה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6400 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...