Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

להפוך מכונית לאופנוע (או - איך נוסעים עם 2 גלגלים ב - LFS ? ) .

volvo 240
שימו לב! השרשור הזה בן 6407 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם !

ראיתי את הסרטון ה

. נראה נחמד מאוד - ניסיתי כל מיני אפשרויות , הגעתי למצב עמידה על הצד , אך היא מלווה בהתהפכות מיידית בכל המקרים .

יש למישהו מידע / מקור להשגת מידע - כיצד לעשות זאת ?

שנית - ראיתי את הסרטון הנ"ל# 2 - יש למישהו מושג באיזו גרסא מדובר , ובאיזה תוסף ?

שלישית - יש כל מיני סרטונים של אנשים שמצלמים את המסלולים שלהם , אך מנק' צילום שלא נמצאות בסטנדרט , גם לא במצב 4 של המצלמה (האחרון , מעין צילום טלויזיה שכזה) . מישהו יודע איך מוסיפים / משנים זויות צילום ?

תודה רבה , חג שמח , ושבוע טוב . :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערבים עושים את זה הרבה יותר טוב :D

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

volvo 240,

נסיעה על שני גלגלים היא פונקציה של כיול מתלים ודברים אחרים.. וכידוע לך יש המוןן אופציות לכיול שם. אולי מוטי יוכל לעזור?

הסרטון השני הוא של איזה מישהו ששיעמם לו נורא, והתעסק עם הקוד של המשחק והתחרע שמה על הנתונים.. תאוצה, מהירות מירבית, אורכי הילוכים, כוח, וכד'.

לגבי השאלה השלישית אני לא בטוח, אבל אני מניח שזה שוב עניין של לשנות שורות קוד כלשהן בקבצי DAT של המשחק.

אור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור , תודה על התגובה .

ניסיתי מס' אפשריות כיול - הורדת לחץ אוויר בצד אחד (שני הצמיגים) , CAMBER לכיוון פנים , הגבהת הפרונט לעומת האחור , כיול המתלים לרכות יותר , ועוד . הגעתי רק למצב שאני נמצא לחלקיק שניה על 2 צמיגים - ומיידית מתהפך ( התהפכות אחת לפחות , 4 במקרה הגרוע ... ) .

מוטי - אם אתה רואה את ההודעה , Do Your Thing ... ;)

לגבי 2 - התגובה האחרונה בסרט , מראה שהייתה גרסא ישנה כנראה , שבעזרת פריצה קטנה , יכלה לגרום לשינוי מאפיינים רבים ברכב . איזו גרסא , איזו פריצה ? אין לי מושג . :|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני עושה את האימונים, מביאים לי שם כבר רכב מכויל או שאני צריך גם לכייל את הרכב? אני ממש לא מבין בכיולים, אז אין לי שמץ של מושג איך לכייל

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שאמרו, בשביל לעמוד על שתי גלגלים זה בסך הכל לשנות את הכיול.

בנוגע לסרטון השני זה מוד שקוראים לו LFS tweak.

במוד הזה אתה יכול לשנות הכל, שאני אומר הכל אני מיתכוון ה-כ-ל.

החל ממיקום המנוע, נפח, הנעה, צמיגים,משקל, גדישה וכו...

בעיקרון המציאו את המוד בשביל לדמות מכוניות אמתיתיות בצורה מוחלטת. כפי שאתה רואה יש לזה עוד שימושים:lol:.

כרגע לגרסא הכי חדשה אין את המוד הזה.

עצה שלי תעשה סיבוב בפורומים שלהם. תמצא שם את התוכנה, כיולים, סקינים ועוד הרבה דברים נחמדים.

http://www.lfsforum.net/

(כל הדברים הנחמדים נמצאים במחלקת Files)

אופל אסטרה ג'יאסאיי (שיו)

אתה יכול להתחיל לשחק מייד. אתה מקבל 3 מכוניות ומסלול רגיל, עפר ומגרש חניה.

אם תרצה עוד תיצטרך להירשם ב 15 דולר אם אני זוכר נכון.

לכל המכוניות יש כיולים מוכנים מראש. אבל כל הקטע במישחק זה לעשות לכל מסלול כיול משלו, או לשפר לפי העדפות שלך (דריפט,עפר וכו...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הצלחתי לנסוע על 2 גלגלים הם המיני הכי חלשה. מה שעשיתי זה הגבתי את כל המכונית, מתלים רכים, והורדתי את DAMPING לכמעט אפס. וככה בעצם כל פניה אתה עושה על 2 גלגלים, ואיך שהוא בפוקס הצלחתי לנסוע ככה איזה שניה או שתיים.

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני עושה את האימונים, מביאים לי שם כבר רכב מכויל או שאני צריך גם לכייל את הרכב? אני ממש לא מבין בכיולים, אז אין לי שמץ של מושג איך לכייל
באימונים אין אפשרות לכייל את המכונית.

דבר שדיי מעצבן, כי ה-GT TURBO פשוט גרועה לנהיגה עם הכיול הרגיל שלה ומדהימה עם שינוי קטן בגיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...