Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפגנה ב-10.10.06 לקידום הספורט המוטורי בישראל

lior_baruch
שימו לב! השרשור הזה בן 6377 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

לאור היות הספורט המוטורי בישראל תקוע אי-שם במשרדי הממשלה, תוך התעלמות מוחלטת מרצונם של אלפי ספורטאי ספורט מוטורי להתאמן ולהתחרות, תתקיים הפגנת מחאה ציבורית על המצב הקיים.

מטרתה העיקרית של ההפגנה – קידום תקינת התקנות אשר יאפשרו קיום ספורט מוטורי בישראל, מתוך מחאה על דחייתו של היישום ב-6 חודשים ורצון למנוע דחיות צפויות נוספות. בהפגנה נביע תודה למשטרת ישראל על כך שסייעה ללא היסוס בכל הקשור לקבלת האישורים, אך נאלצה לבטל את אישוריה עקב האטימות המשפטית של היועצים המשפטיים למשטרה.

בשבועות האחרונים היו לא מעט התערבויות של היועצים המשפטיים של משטרת ישראל, אשר ביטלו אירועים אשר היו מאושרים ע"י משטרת ישראל עצמה.

כמו כן, נראה כי ישנה מגמתיות והצבת מכשולים אינסוף בכל הקשור לניסיונות הספורטאים לקדם את הענף בצורה מקצועית ובטוחה, תוך רצון להקנות מיומנויות נהיגה, מקצועיות וכן להפחית משמעותית את מרוצי הכביש הלא חוקיים.

לאור הנ"ל, כאמור, תתקיים ב-10.10.06 הפגנת מחאה המונית במנחת התעופה של העיר ערד, החל מהשעה 10:00 בבוקר ועד 13:00.

ההפגנה תסוקר ע"י התקשורת (עיתונות כתובה ואלקטרונית לרבות עיתונות יומית וטלוויזיה).

המפגינים מתבקשים להגיע עם כלי-רכבם, אשר יסודרו בעמידה מתוכננת לאורך המסלול (1.4 ק"מ מסלול). בין היתר יגיעו למתחם מכוניות מירוץ מענפי ספורט שונים אשר יועמדו באיזור קבוע מראש, ללא תנועה, באופן סימלי על חוסר התנועה במשרדי הממשלה. סדרנים מטעם המארגנים יכוונו את כלי הרכב לחנייה מתאימה על המסלול.

היום חתמתי במשטרת ערד על הטפסים האחרונים לאישור בקשת ההפגנה, כמארגן ההפגנה וכמי שמוכן לעמוד מאחורי המחאה. ההפגנה קיבלה במקום אישור ראשוני ע"י משטרת ערד וממתינה לאישור המחוזי (בשיחות מקדימות עמם, הביעו נכונות ואף רצון לסייע). טופס אישור סופי יפורסם ביום א' מיד עם קבלתו.

סיבת קיום ההפגנה דווקא בערד – שטח אינסופי להפגנה, בכל הקשור להצבת מכוניות, מספר משתתפים, רצון לא לגרום להפרעה בדרכים ציבוריות (דבר אשר יתסכל נהגים תמימים בערים מרכזיות), מניעת התנגדות רשויות עירוניות באיזור גוש-דן להפגנה (נתקלני בסירוב מוחלט של 3 רשויות עירוניות שונות באיזור המרכז) וכמובן, באופן סימבולי על ביטול מירוץ המיאוץ (דראג) אשר היה אמור להתקיים באותו תאריך.

כל הספורטאים מענפי הספורט המוטורי לסוגיהם מוזמנים לקחת חלק במחאה. הציבור מוזמן לקחת חלק במחאה. נוכחות מירבית משמעותה המחשה שיש פה ציבור שלם המעוניין בקידום הספורט המוטורי.

עד היום תקעו לנו מקלות בגלגלים. מהיום נראה שהגלגלים שלנו חזקים יותר מכל מקל. ספורט מוטורי חוקי בישראל ועכשיו!

בברכה,

ליאור ברוך.

למפה למקום קיום ההפגנה יש ללחוץ על הקישור הבא

http://www.idro.co.il/map.jpg

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

למה שלא נהייה כמו נהגי המשאיות וננהג כל הדרך על 40 קמ"ש לשם על כל הנתיבים... כך בטוח ישימו לב אלינו!!!

הבעייה היא מודעות הציבור לאף אחד לא יהיה איכפת אם זה לא יכאב לו!!!

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שלא נהייה כמו נהגי המשאיות וננהג כל הדרך על 40 קמ"ש לשם על כל הנתיבים... כך בטוח ישימו לב אלינו!!!

אולי בעתיד, בינתיים, בוא נהיה אנחנו אלו שבסדר, כי כאלו שלא בסדר, לא חסרים, הם עסוקים כרגע בהפרעה לתנועה שלנו...;-)

ליאור.

חלומות נועדו להתגשם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן נדב..

לדעתי הדבר מסוכן ועלול לגרום לאנשים לצאת לעקיפות מסוכנות וכיו"ב. עדיף שלא.

בכל אופן - כולם להגיע להפגנה. אם כל אחד יגיד לעצמו "לא יקרה כלום אם אני וחבריי לא נבוא" - אז יהיה דליל. כל ההתחלות קשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמאס לי להיות זה שבסדר!

זה שמדקדק בהכל!

זה שעומד בתקנות FIA

זה שעומד בבדיקה טכנית של ברוך לביא !!!

זה שמגיע לאירועים ואימונים על נגרר

כמה אפשר לסבול כבר מה יהייה הסוף עד מתי נהייה בסדר???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שתקבלו שכל.

עם כל הכבוד ל"ספורט המוטורי" - המונח הזה כבר איבד כל צלם. אין לו שום משמעות בעיניהם.

ללכת לעשות מפגש בקיבנימט ולקרוא לזה הפגנה למען הספורט המוטורי בישראל - זה נשמע טוב למי שמארגן את זה - אולי.

אני בעד פורבוקציה. אבל אני פרובוקטיבי שכזה.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להגיע בהמוניכם.

אני יהיה שם.

ירון מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר חתמתי על רגילה.. אז לא נבוא? ;)

i'll be there..!

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חוזרתתתת

למה לא לנסוע לירושליים מכל הכבישים והדרכים האפשריות (מעלה אדומים עין כרם כביש אחד כמובן כביש 443 ועוד אילו שאינני זוכר כרגע) ביום ראשון אחרי החג בבוקר עם שלטים במהירות של 70 קמ"ש על כל הנתיבים!!!

רק בבלגאן ואלימות (לא אלימה) יעבור פה משהו בארץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני שותף לדיעה שנסיעה לירושלים עדיפה.

ליאור,

המלצתי היא לקבוע מסלול טבעתי בתוך ירושלים באיזור המיועד להפגנה, שיעבור דרך מקומות מרכזיים והומי אדם. נסיעה בשיירה לירושלים ובהמשך להקיף את הטבעת הזו במשך כשעה למשל, כאשר כל 10 דקות עגולות כל המכוניות צופרות ביחד למשך כ-15 שניות יתן הד תרתי משמע. כמובן שעל המכוניות יהיו כרזות / מדבקות עם הכיתוב המתאים שיגרום לאנשים להבין במה מדובר.

הנסיעה לא תבוצע למטרת חסימה מכוונת או נהיגה בניגוד לחוק, אלא לשם יצירת עומס בצירים עקב כמות כלי הרכב והתנהלותם.

בצורה כזו, המשטרה לא תוכל לעצור אף אחד משום שלא ניתן לעצור מישהו רק משום שהוא נוסע בכביש בצורה טבעתית וחוזר על מקומות אחת לזמן מה. בקשר לצפירה שאינה חוקית, אני רוצה לראות את השופט שלא יזכה מישהו "מחמת הספק" במקרה הגרוע ביותר, בו נהג יקבל דו"ח על כך, כשיחד איתו צופרים עוד עשרות/מאות כלי רכב. לא ניתן יהיה להוכיח מי צפר במצב כזה ולכן המשטרה בכלל לא תנסה לפעול בעניין.

בקיצור, לדעתי האפקט שבנסיעה עם כרזות ובמזגן, יגרום לאנשים רבים יותר להצטרף, מאשר לנסוע עד ערד (עניין של שעות רבות של נסיעה למגיעים מרחוק וכמובן הדלק), ולעמוד בשמש במשך כמה שעות ובתקווה שמישהו בכלל יתעניין.

מה דעתך ?

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעד נסיעה לירושלים, למה?

כי המטרה שלנו זה לעשות בלאגן ולמשוך תשומת לב, המון תשומת לב .

ככה זה במדינה שלנו , לצערי, אם תיהיה ילד טוב ירושלים אז ,סליחה על הביטוי , יחרבנו עליך בפנים.

במדינה הזאת , יום אחרי יום דופקים את האזרחים, מעלים מיסים , מעלים מחירי דלק, מעלים שכר לימוד, מקפיאים שכר מינימום, בקיצור במה לא פוגעים באזרח הקטן שרוצה ליחיות בכבוד .

ונכון, לאף אחד אין כח להפגין ולמחות כי גם ככה אנשים פה מופלגים לגמרי בהמון דברים , ועובדים מאוד קשה בשביל לחיות בכבוד.

אבל, בואו ניהיה אנחנו שונים , נראה שלנו יש את הכח למחות ולהפגין בשביל מה שאנחנו אוהבים.

וזה לא שאנחנו מפולגים , כולנו פה כמעט באותו הראש .

אנחנו גם דרך פה יכולים להעביר לעוד פורומים הודעה מסודרת שהולכת להיות הפגנה גדולה , ולהביא עוד אנשים.

ואם כל אחד כמעט בא עם מכונית אנחנו יכולים ליצור אפקט הגעה מאוד מאוד מרשים , שלפי דעתי לא היה כמוהו עוד במדינה הזאת.

בקיצור תחשבו על זה.

יוגב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים,

אנחנו באים להראות שאנחנו כאן הם אלו ששומרים על החוק ולא להיפך.

אם נפגין באופן שהוצע, ברור למשטרה ולכולם שאנחנו עושים דווקא. אנחנו לא האנשים הרעים, אנחנו לא אלו שעושים בעיות אלא להיפך, אלו שלא נותנים לנו לפעול בענף שלנו.

בשלב עתידי, יכול להיות שיש לעבור לאמצעים דרסטיים יותר, אבל כשמדובר בשלב התחלתי, להתחל ב"אלימות" רכה, זה לא נכון לדעתי.

בירושלים אין מקום לכמות האנשים המתוכננת לאירוע, על כלי-רכביהם. מה גם שירושלים, ת"א, ראשון, גבעתיים ורמת השרון לדוגמא, לא יאשרו קיום הפגנה עם אלפי משתתפים וכמות גדולה של כלי-רכב, בדוק.

ירושלים, במקרה הזה, כלל לא רלוונטית. הכנסת בפגרה בשבוע הבא. צריך להכות על הברזל כל עוד הוא חם.

משרד הספורט נמצא בת"א וגם שם מתוכננת פעילות המשך, יומיים לאחר ההפגנה, באופן לא עדין וכזה שלא יוכל לזכות להתעלמות שום גורם.

ההפגנה היא רק חלק ראשון מתוך מספר מהלכים מתוכננים על-ידי מספר מארגנים מהענף.

רמז, צפו להפתעה ביום ראשון בערב, הפתעה שתגרום לרבים להבין שאנחנו קיימים שאנחנו בערד ביום שלישי.

דני לגבי העניין של "אם מישהו בכלל יתעניין", התקשורת תסקר את ההפגנה, מדובר על טלוויזיה, עיתונות, מגזינים ואינטרנט. הכרותי האישית עם גורמים רבים בתקשורת וכן מספר חברים בהתאחדות ובעמותות המקושרים היטב גם הם, פותחת לנו דלתות במדיה ואנו מקבלים תמיכה ופרגון, אשר יתורגמו לסיקור. עם רובם סוכמו כבר כל התוכניות להפגנה והם יסקרו את האירוע (לרבות עניין יום ראשון, אשר עוד ידובר). אנו לא נעמוד עם שלטים ונחכה ליחס, היחס יהיה שם, מילה שלי.

ליאור.

חלומות נועדו להתגשם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייבים לעשות משהו דראסטי!

ארועים/הפגנות לטובת הספורט המוטורי היו לנו די והותר!!!

עד ששר הספורט העלוב ושר התחבורה ה~@!#!$#@ לא יעמדו בפקק ואמרו, למה לעזעזל יש פה פקק ויראו אותנו לא יזוז כלום, וכך גם לגבי שאר הממשלה וגם התושבים

נ.ב. לא צריך אישור בשביל להסתובב בירושליים עם רכבים :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי חסימה של התנועה לא בהכרח תהיה רעיון טוב, כי תחשוב על כל האנשים שיעמדו בפקק ויגידו

"אם ככה הם מתנהגים, למה לתת להם מה שרוצים?"

"אם ניתן לכל מי שחוסם את הכביש מה שהוא רוצה זה לא יגמר" וכו'..

מתחילים בהפגנות "שקטות".. ולאט לאט מסלימים.. זה יהיה הרבה יותר אפקטיבי.

למרות שהפגנה שקטה אפשר גם לעשות בירושלים, במידה ואפשר לקבל אישור - ואז זה יהיה עוד יותר אפקטיבי :)

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6377 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...