Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אימון "ראלי בקעת הירדן" -הודעת ביטול

michelmg
שימו לב! השרשור הזה בן 6397 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

בצער רב קבלתי מכתב ממנכ"ל "החברה הכלכלית ערבות הירדן", נדב אמתון, המודיע לי על ביטול האירוע שתוכנן לסוכות בבקעת הירדן.

במכתב מציין נדב את השתלשלות האירועים שהביאו להחלטת הביטול, ובקיצור אסכם את העניין כך:

א. מועצת הבקעה והצבא תמכו בהתלהבות רבה בקיום האירוע ולא חסכו מאמץ ומשאבים להצלחת האימון.

ב. בשלב מסוים הוברר לנו שהאגוז הקשה לפיצוח הוא רשות שמורות הטבע ולאחר דיונים רבים הגיע האישור המיוחל חתום ע"י הגורמים המוסמכים ברשות הטבע.

ג. לפני יומיים הגיעו שמועות מכיוון הפרקליטות הצבאית והיועץ המשפטי באיזור יהודה ושומרון והחלו לזרום השאלות הידועות; באיזה מהירות נוסעים, האם יש רישוי לרכבים וכו'..

מעניין שכל המהומה החלה בעיתוי המפתיע כאשר הודיעו במקביל על ביטול האירוע בערד.

נדב הבין שהשמועות מסכנות את קיום האירוע והחל להפעיל את כל הקשרים המקורבים לצמרת המשטרה, וכאן הוברר לנו שהטענות המועלות לביטול דומות להפליא לאלה שהביאו לביטול המירוץ בערד.

ואני מצטט בקצרה: "כל עוד לא הושלמה התקנת תקנות מכוח החוק, וכל עוד לא החלו הגופים, אותם מכונן החוק, בפעולתם, אין בידי משטרת ישראל אמות מידה לקביעת תנאים שיבטיחו את קיום המירוץ בבטחה".

נשמע לכם מוכר?

בשיחתי עם ליאור ברוך, שעמד מאחורי המירוץ בערד, הוברר לי כי מולאו כל התנאים שנדרשו ע"י המשטרה , אולם הרגשתו הייתה כי מישהו החליט שהאירוע בערד לא יצא לדרך.

מאידך , עד לפני יומיים, המשטרה והפרקליטות לא הקשו עלינו כלל וכנראה שהאירועים בערד השפיעו לרעה על קיום האימון בבקעה. למען הסר הספק, אני חייב לציין שאינני רומז כלל שהמארגנים בערד השפיעו על החלטת הביטול, אלא שההחלטה בערד חייבה ליישר קו ולבטל האימון בבקעה כדי להראות שנוהגים עם כולם באופן שווה, אחרת היו מקשים עלינו עוד הרבה לפני החלטה זו.

ד. אני מצטער על האכזבה של המשתתפים שכה ציפו לאימון הזה, כשהבטחתי שינוי מהותי ברמת הארגון והתחום המקצועי.

ה. אני חייב תודה מיוחדת לנדב אמתון על הרצון וההשקעה בקיום האימון בבקעה. על שיתוף הפעולה עם מנהלי המחלקות בבקעה; תמי עטיה, משה דרמר, חגי וגדי כץ הקב"ט, וגם יישר כוח למח"ט יגאל שנתן את ההוראה לאבטחת ההכנות הרבות בחודש האחרון ,ותמך בהתלהבות בקיום האימון .

ו. תודה לאלה שעזרו לי במלאכה כשבראשם; יואב אבגר, אלון כהן ואסף שדמה ועוד הרשימה ארוכה; עומר גלברט וחברו שלומי, אסף לסלי ועוד..

ז. יש עוד הרבה מה לאמר על כל ההכנות והתלאות שקשורים לאימון.

ח. לאור הרשום מעלה, נצטרך לכנס את העמותה ולדון איך ממשיכים הלאה ויוצאים מחוזקים מכל הבלאגן עקב ביטול האירוע !

חג שמח ושבת שלום

מישל גדז'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

....

ואני מצטט בקצרה: "כל עוד לא הושלמה התקנת תקנות מכוח החוק, וכל עוד לא החלו הגופים, אותם מכונן החוק, בפעולתם, אין בידי משטרת ישראל אמות מידה לקביעת תנאים שיבטיחו את קיום המירוץ בבטחה".

נשמע לכם מוכר?

...

איזה בעסה להתעורר ככה בשישי בבוקר .

מישל , האם אתה רומז משהו ? או על מישהו מסויים...?

דובי

הבלוג שלי- כעת ב-באזר, בלוגים של ספורט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יאומן. כאילו מישהו פתח מלחמה על כל ענפי ספורט המוטורי בארץ.

*** נערך על ידי עורך הפורום - אין צורך במתן רעיונות חינם למי שלא צריך ***

http://www.scci.co.il/

The Sports Car Club of Israel

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר היחיד שאני רוצה לדעת זה למה אין בכל העיתונים כתבות ענק למה בוטלו כל האירועים המוטורים לחג סוכות!

מי אחראי לזה ולמה!

לא יכול להיות שיבטלו לנו את כל הארועים בהנף יד ועם ישראל לא ידע על זה!

1969 Pontiac Firebird

:twisted:

בעבר:Honda Civic Type R, Renault Clio Sport, Peugeot 106 Rallye

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב לשמוע.

נשמח אם נהגי הראלי יצטרפו אלינו להפגנה בתמיכה ובקידום הספורט המוטורי אשר תתקיים בבמנחת ערד - 10.10.06 בשעה 10 בבוקר.

ההפגנה לא באה לקדם אינטרס של עמותה כזו או אחרת אלא למחות על אוזלת היד והסחבת בכל הקשור לקידום הספורט המוטורי בישראל.

ככל שיש יותר לוחמים איכותיים במלחמה, הקרבות קשים, אך הסיכויים לנצח גדלים.

בברכת חג שמח, עד כמה שאפשר לאור הנ"ל,

ליאור ברוך.

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביטולים הללו גורמים לנו הפסדים כספיים כל כך גדולים שאי אפשר לתאר!!!

וגם מורידים לנו שנים מהחיים, אבל זה מילא כי החיים פה בארץ גם כך לא משהו...

איך אפשר להמשיך כך אני לא יודע!

את האוטו כנראה אצבע בכחול ואזרוק לים!!!

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב מאוד!

שימו לב להודעה במבזק של YNET :

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3311880,00.html

ביטלו גם את הראלי של "מסע מעולם אחר"...

אחרי עריכה :

אלונסו רשם

נ.ב: ניר הקדים אותי
...

גם אותי :|

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יאומן. כאילו מישהו פתח מלחמה על כל ענפי ספורט המוטורי בארץ.
ככה זה באמת נראה! (בYNET מפורסם עכשיו במבזקים שיש פשיטה על הראלי בקיבוץ גבולות - מסע מעולם אחר, גדי צוקר: http://www.rally.co.il/site/detail/detail/detailDetail.asp?detail_id=208546&depart_id=19404 )

מי שהיה איתנו בשבוע שעבר בבקעה יודע שכדי להיכנס לשטח האימון צריך להיות מינימום ג'יימס בונד.

צר לי על המתחרים, אך גם אנחנו מצד ההפקה מאוכזבים מאוד! נקווה לימים טובים יותר.

אלון

נ.ב: ג'ילברטו וניר הקדימו אותי

If you can’t see the Bright side of life , Polish the Dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעזאזל!

:evil:

ליאור - אייכה? בוא... עזוב מכות עכשיו... הולכים לבנות מתרסים מול משרד הספורט.

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעזאזל!

:evil:

ליאור - אייכה? בוא... עזוב מכות עכשיו... הולכים לבנות מתרסים מול משרד הספורט.

הנני:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=131895

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6397 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...