Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיפור על גג בד ועל "סביר" ממושב גנות

bagira
שימו לב! השרשור הזה בן 6405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

עידכון זריז למי שלא מעורה בעובדות, ברשותי גולף קאנטרי עם גג בד מתוצרת WEBASTO.

האוטו נרכש עם גג לא תקין.

הצעת מחיר מ"סביר", נציגי WEBASTO בישראל לגג חדש כולל הרכבה ומע"מ היה 9000 ש"ח. אני החלטתי שזה יקר לי מידי ומאחר ולצרכי עבודתי אני נוסע לחו"ל די הרבה, החלטתי ליצור קשר עם WEBASTO בגרמניה.

עד כאן ההיסטוריה ועכשיו לחידושים.

שבוע שעבר הייתי בגרמניה, רכשתי לי גג חדש לחלוטין במחיר של 300 יורו שזה בעיברית צחה משהוא כמו 1700 ש"ח.

עם נחיתתי בארץ ניגשתי למסלול האדום והצהרתי על הגג, האדון הנכבד פתח את הקופסא, הציץ על הגג ואמר לי תתחדש על הגג, זה לא מעניין אותנו וכך הגעתי לארץ עם גג חדש במחיר מגוחך.

טוב, טלפון נוסף ל"סביר" לבקשת הצעת מחיר להתקנת הגג.

לא תאמינו, 2500 ש"ח !

כל מאמצי השכנוע שלי להסביר שבאוטו כבר יש גג וזה בסה"כ להרכיב ולפרק גג קיים עלו בתוהו. כל הסבריי שהבאתי גג חלופי קומפלט בתוך המסגרת שלו ושאין מה להתעסק עם הגג אלא רק לפרק מסגרת קומפלט ולהרכיב אחרת במקומה לא שכנעו שם אף אחד.

2500 ש"ח!

טוב, אז טלפון זריז להאנס ממינכן וביקשתי שיפקסס לי הוראות הרכבה לבד.

האנס התעלף מצחוק, "איזה הוראות? על מה אתה מדבר? יש בהקף של הגג 36 ברגי 10, שחרר את כולם, שלוף את כל הגג כלפי מעלה, מרח סיליקון בנדיבות, שים מסגרת חדשה, סגור את הברגים וסע לשלום!".

בקיצור חברה, אני, שלא עשיתי עבודה כזאת מעולם סיימתי את הכל תוך שעה וחצי!

אז הרגשתי שאני חייב לפרסם את הסיפור הזה ולהגיד תודה ל"סביר" שלימדו אותי פרק בהילכות צרכנות ובפרוקי גגות, תודה!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו - מה חדש :x

זאת התרבות הישראלית במיטבה, לעשוק אחד את השני כמה שאפשר.

אם כולם היו מתנהגים בדרך שלך - תאמין לי שהיה פה אחרת.

בכל אופן, תתחדש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת הקאנטרי שלי עם הגג המאפאן, בקרוב תמונות עם הגג החדש.

P8030057.JPG

P8030059.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שצריך!:mm_yeah:

אני כבר מזמן למדתי שזו הדרך הנכונה...

ג.

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שבש.א. סביר מגנות האף נוגע גבוה מידי בשמים.

ריפוד הגג אצלי ברכב נשר מאליו, וצלצלתי אליהם לבקש הצעת מחיר להחלפת הריפוד (זהו דבר שהם עושים בשיגרה עם כל התקנת גג נפתח ברכב).

קיבלתי הצעת מחיר של כמעט 2,000 ש"ח לא כולל מע"מ.

ערכתי כאן חיפוש בפורום וכך הגעתי אל מני הרפד (נועם ריפודים) שגבה על כל העבודה (כולל הקורות) 500 ש"ח.

זה אולי המקום גל לציין את מני הרפד לחיוב - אדם מקסים. שירות מעולה. עבודה מקצועית ויפה. מי יתן וירבו אנשים כמוהו עם תודעת שירות גבוהה ומחירים הוגנים.

רזי.

איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה - העוגה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יניב

ראשית תודה על שעדכנתה אותנו.

כל מידע מסוג זה רק מחזק את תודעת הצרכנות שלנו.

גם כך בעלי הרכב בארץ הם הפרה החולבת והזמינה ביותר לעשות כסף קל ומהיר.

"נהגי כל הארץ התאחדו"!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן סביר יקר מאוד

אבל לזכותם יאמר שהם עושים עבודה טובה

ולפעמים אין ברירה וחייבים לגשת אליהם כי ההחלפה לא פשוטה כמו במקרה שלך.

בכל מקרה תתחדש על הגג. זה כיף אדיר לנסוע עם הגג פתוח, מה גם שמזג האויר בעונה הזאת אידאלי לכך.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפה פשוטה או לא החלפה פשוטה, 2500 ש"ח זה סכום מופרע.

תתחדש, וסע בזהירות!

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי היית צריך להתקשר אליהם כשבידך הוראות ההרכבה של האנס, ולבקש הצעת מחיר חדשה. מעניין אם אז הייתה להם החוצפה לבקש מחיר כזה...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין אפשר לעשות את זה. הם לא אמורים לדעת שהגג כבר הותקן ממזמן.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הפלא ? ככה עושים עסקים בבישראל.

יניב, לא כולנו יכולים כל חודש לקפוץ לגרמניה כדי להשלים חלקים. אם זה היה כך, סביר ושותפיו היו כבר מזמן פושטים את הרגל. מצד שני ב-9000 ש"ח אני יכול לנסוע לגרמניה לטייל שבוע ולחזור עם גג כזה.

ליאור

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בוא תשמע סיפור די דומה מהיום :

חבר עם גולף 99, הצופר משמיע קולות חלושים.

פירקתי (יש 2 צופרים בפינה השמאלית קדמית של תא המנוע, צופר צליל נמוך וצופר צליל גבוה). אחד צרוד ואחד לא עובד בכלל.

לצופרים המקוריים יש קונקטור כזה יפה עם פלוס ומינוס, היה לי חבל לחתוך את החוט עם קאטר ולחבר חאפרי, אז הצעתי שנחפש צופר כזה מקורי או תחליפי עם הקונקטור. תחליפי אין בכל רחוב המסגר ומקורי עולה יותר מ 200 ש"ח פלוס מע"מ לצופר אחד.

בגל-אור קניתי זוג צופרי Hella ב90 ש"ח, השקעתי בלנסר את הקונקטור מהאוטו לשניים (המגעים בצופר רחוקים מדי) וב15 דקות כולל העלאה על בוקים כל הסיפור נגמר.

נ.ב הגרמנים האלה עושים פלסטיק עמיד משהו משהו, לנסר את הקונקטור לשניים עם משורית היה די קשה, אני בטוח שקונקטור צרפתי או איטלקי בכלל לא היה דורש משורית...

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונקטור צרפתי לא היה דורש כל עבודה, פשוט כשהיית מושך אותו מהצופרים הוא היה מתפורר לך ביד...

השירשור הבא בנושא יטפל בנושא הגיר (גיר 4X4 מחורבן שייחודי רק לקאנטרי).

הצעת המחיר הזולה ביותר שמצאתי בארץ היא 6000 ש"ח לא כולל מעמ ועבודה,מחיר בהחלט שפוי אבל עדיין קצת יקר לי בהתחשב שעם מעמ,פו"ה וקלאץ חדש אני יוצא עם איזה עשיריה, אז מצאתי כבר גיר בקלן, 280 יורו, נראה כמה הוא יעלה אחרי הכל בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...