Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צלחות קדמיות תחליפיות - מחפש המלצות.

Matan g
שימו לב! השרשור הזה בן 6399 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביררתי מחירים לצלחות קדמיות מקוריות של אלמרה פרפקט 03', המחיר הוא 420 ש"ח לצלחת + 250 ש"ח לזוג רפידות.

אני מעוניין להוזיל קצת עלויות ולקנות צלחות תחליפיות.. ניסו לדחוף לי תוצרת סינית לא ידועה, אבל מדובר בבלמים ואני לא רוצה לחסוך ולהתחרט אח"כ. בקיצור אני מחפש חנות שמוכרת צלחות תחליפיות של LUCAS/BREMBO וחברות מוכרות אחרות, רצוי באיזור השרון, לא דרומית לזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרסי הזה יכול לשלוח בדואר הזמנה?

אני כמעט התייאשתי לגמרי. עברתי היום 3 חנויות חלפים ומוסך מורשה אחד, לאף אחד מהם אין צלחות מתוצרת סבירה.. "הכל תוצרת סין אח שלי, כולם שמים את זה", או מקורי אבל אז יוצא לי דיסקים + רפידות 1090 ש"ח וזה המון.

בקיצור אני נואש, ברור לי שבת"א יש יותר חנויות ויותר מבחר אבל אין לי את האפשרות להגיע לשם באמצע שבוע, רק בסופ"ש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה צריך להחליף צלחות באותו חדש ?

לא יודע למה, אבל כשהרכב היה בליסינג חרטו צלחות אחרי 30,000

ועשו את זה עקום, במהלך הזמן כנראה שגם התחממו הברקסים והתעוותו. כרגע כל לחיצה על הבלמים (בעיקר חזקה) גורמת לרעידות בהגה, הרעידות נפסקות בעזיבת הדוושה, נבדקו לחצי אוויר, צמיגים יחסית חדשים - אפילו לא שנה על הכביש ו9,000 ק"מ, נבדקו חופשים, נעשה כיוון פרונט ואיזון גלגלים בעת החלפת הצמיגים לפני פחות משנה - כלום לא עזר והרעידות המשיכו ועם הזמן אפילו התחזקו.

בקיצור אין ברירה וחייבים להחליף צלחות. יש לי תחליפי סיני עלום שם או מקורי, חשבתי שלוקאס/ברמבו ושות' חילופיים יעשו את העבודה כמו שצריך ויעלו פחות מצלחות מקוריות..רפידות יהיו מקוריות או HP אם אני יצליח להשיג משהו תואם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא פרקטי, ת"א זה שעה נסיעה ממני. וזה לא שאין לי בכלל להשיג צלחות באיזור, פשוט המקורי יקר בטירוף והתחליפי שכולם מחזיקים זה זבל עופות שנמכר לפי משקל מתכת.

יש ללוקאס יבואן? מספר טלפון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אחרי בירור מעמיק, מתברר שלוקאס לא יצרן. ביררתי אצל הפרסי,דלאל,ג'נרל ברקס,כהן אברהם ועוד כמה חנויות, כולם אמרו שיש להם סיני בעיקר.

אני מחפש משהו תואם מקורי לאלמרה או לפחות תחליפי באיכות טובה שלא יגמרו מהר ולא יתעוותו, על מה אתם יכולים להמליץ? איך BRAKO (לא סגור לגבי האיות)?

רפידות יוחלפו ביחד עם הדיסקים לרפידות מקוריות חדשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היצרן הוא BRECO

חוץ מזה, איך יכול להיות שביררתי בהרבה חנויות ואין לוקאס, ATE וברמבו תואם מקורי, ומצד שני אנשים מספרים כאן שהם קונים את הצלחות והרפידות שלהם???

הרכב הוא אלמרה 03' 1.8 פרפקט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6399 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...