Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפורים לפונטיאק גרנד פרי

turbo2
שימו לב! השרשור הזה בן 6412 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאיזה צורך אתה מעוניין לשפר את הרכב?

הדבר האחרון שפונטיאק גרנד-פרי צריכה זה שיפורי מנוע. המנוע זה החלק היחיד באוטו הזה שעובד איכשהו כמו שצריך. גם עם המנוע המקורי השילדה והמתלים הרופסים לא ממש מצליחים להתמודד.

אני הייתי מתחיל עם שינויים במערכת המיתלים וחיזוקי שילדה, כדי שהרכב יוכל להתמודד עם תוספת כח.

בכל מקרה, אני ממליץ לך לבדוק באתרים אמריקאיים שמתעסקים בנושא.

[LEFT][B][FONT=Times New Roman]Damn it boy, you are about as useless as a cock-flavoured lollipop.[/FONT][/B] [FONT=Times New Roman][I]Coach Patches O'Hulihan[/I][/FONT][/LEFT]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעוניין להפוך פיאט פנדה לרכב למרוצי דראג וכרגע אין לי כסף...מעוניין לשמוע דעות,הצעות וכ'ו...

ועכשיו ברצינות כרגע אין בכלל מה ליעץ לך.

ברגע שתדע מה התקציב נישמח לעמוד לשרותך.

אופק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראו אני מאוד אוהב את הרכב ומה שכן אני רוצה לדעת מכן אני יכול לשפר בו מבחינת מנוע אם זה

טורבו

מערכת ניטרו

סופרצ'רגר

מחפש להעלות את הכוח סוס ברמה משמעותית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש להעלות את הכח בצורה משמעותית אז באמת כדאי שתרכיב טורבו + סופרצ'ארג'ר + ניטרו. זה בליינד יעלה לך את הכח בצורה משמעותית.

לך על זה, וכשתסיים את הפרוייקט אל תשכח להעלות תמונות לפורום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפונטיאק מגוון מנועים בעלי סופרצרג'ר בונוביל sse וכדומה,אשר דומים לשלך בתצורה החיצונית וניתנים להרכבה, פנה לרונית חלפים ותשאל לגבי מנוע קומפלט כולל צמה או בפרוקיות

לפי דעתי התוצאה תהיה מאכזבת, מכיוון שמכונית עם מנוע חזק והנעה קדמית אינו שילוב מוצלח מכל הבחינות

יגאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6412 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...