Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעית סחיבה במאזדה לאנטיס 01

Galant
שימו לב! השרשור הזה בן 6407 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי בעיה שמעצבנת אותי כבר כימעט חודש.

עשתי לאחרונה שיפוץ גיר ביגלל שהרכב היה בועט בין ראשון לשני ושלשי והגיר היה מחליק

אחרי השיפוץ גיר האוטו נישאר אותו דבר בעל מכון הגירים אמר שזה לא הגיר כבר שזה בעית סחיבה באוטו

הבעיה היא שכשאר מתחילים נסיעה האוטו כזה נתקע ואז מגיב, לא תמיד צבירת המהירות של האוטו לא טובה .

כדי שהאוטו יסע צריך להביא קיק דאון האוטו אוכל דלק וליפעמים ההילוכים עוברים חלק וליפעמים לא. האוטו רועד בעמידה אני לא יודע מה זה יכול להיות כבר מחר אני הולך כניראה להיתחבר למחשב של מאזדה

מה יכולה להיות הבעיה??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אכן הגיר תקין

תתכן בעית חיישן קראנק,

חיישן קאמ' (שאפט)

סלילי הצתה

מצתים

נתוני כמות אוויר

אי אילו ניתוקים של מערכות מיגון קיימות ברכב.

ועוד.

אם הרכב נפח 2000 , חיישני הקראנק שם נוטים לבעיות, למרות שהסקנר לא תמיד רושם זאת, ולעיתים אף מצביע על תקלת חיישן קאמ'. החיישן קראנק הוא בדכ הבעייתי.

חבל שלא רשמת נפח מנוע, וקוד דגם.

בברכה

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, דגם מאוד נפוץ, באופן עקרוני התקלות שם לא קשות לזיהוי, יש לבצע דיאגנוסטיקה בפועל, שכן, בהתכתבות אין מקום להתקדם.

יש לראות להתרשם ולאבחן בתחילה את הזיוף בסרק "על המקום" (ציטוט= "רועד בעמידה")שאתה מדבר עליו, יתכן שבכך הכל יסתיים, מצד שני יתכן שלא.

בברכה

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעייה של חוסר תגובה נובע לרוב מחיישן כמות וטמפ' אוויר לא נקיים. אתה אומר שהחליפו לך לחדש ? חדש חדש או חדש משומש ?

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חדש אבל לא מקורי ?

יש מצב שהוא לא מתאים. עם כל הכבוד ליצרני החלפים הלא מקוריים, בדברים האלה אני שם רק מקורי.

לא מקורי יכול לפגום בביצועי המנוע.

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שהחלפתי אותו הרגשתי שינוי בסחיבה כי הישן היה מקולקל אבל עדיין האוטו עושה בעיות

למה כשה ניתקתי תחיישן למבדה האוטו לא מגיב יענו נישאר אותו דבר המנוע לא מיתכבה כיאלו כלום

בדקתי עם וולטמטר והוא לא מגיב לזרמים יכול להיות שהחיישן מקולקל??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מנת לשמור על רמה גבוהה בפורום, אתם מתבקשים לשמור על מספר כללים בסיסיים:

פסיק, נקודה, אדון סימן קריאה וגברת סימן שאלה כולם חברייך - השתמש בהם. סימני פיסוק בסגנון צ'אט ... עם ... 3 ... נקודות בין משפט ... למשפט אינו מקובל. כמו כן, זכרו בבקשה שאדון סימן קריאה ביישן במקצת, ולכן רצוי להמנע משימוש מוגזם!!!!!!!!!!!!!! כמו כן, "חחחחחחחחחח" זאת לא מילה וקיצורי סלנג כמו ת'שפה לא מקובלים, במקומם אנחנו מנסים לשמר את השפה. הודעה שמכילה "חחחחחחחח גדול אחי" לא מוסיפה כלום לפורום. אנא המנעו משימוש. אלא אם אח שלכם כותב בפורום, אף אחד אחר כאן הוא לא "אחי". אם אתם מתקשים בעברית כדאי שתקראו את השרשור הזה. הודעות שמזלזלות בכללים, ובכלל זה בפרט ימחקו.

אנשים לא עניתם לי על השאלה בדקתי תחיישן (*תחיישן= את החיישן*) למבדה עם וולטמטר והוא לא מגיב וגם כשאני מנתק תקונקטור (*תקונקטור=את הקונקטור*) חשמל שום דבר לא קורה כיאלו כלום
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6407 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...