Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תחבורה אלטרנטיבית - רולרבליידס או סקייטבורד

nirp
שימו לב! השרשור הזה בן 6404 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

מסיבות שכבר הוזכרו פה בעבר, אני קצת לא נייד לפרק זמן מסויים (עד נקנה רכב חדש).

בינתיים אני תקוע במצב מגוחך - אני גר כ-3 ק"מ ממקום העבודה שלי, אבל אין תחבורה ציבורית נוחה.

חשבתי על אופניים כתחליף, אבל זה קצת לא מסתדר, בין השאר בגלל שאני גר בקומה גבוהה בלי מעלית ואין מקום סביר לקשור אליו את האופניים בלילה.

אז חשבתי אולי על סקייטבורד או רולרבליידס.

המרחק כאמור כ-3 ק"מ, ובמישור.

זה סביר או שכבר פחות מעייף ללכת ברגל? :-)

ואם יש טיפים של מה עדיף ומה יותר טוב, אשמח לשמוע.

תודה,

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רולרבליידס עדיף בהרבה.

אין לך בעייה כל פעם כשאתה פוגש מדרכה לעלות אותה (אלא אם אתה עומר ג. הידוע לשמצה בפעלוליו)...

פחות מעייף, מפעיל את שתי הרגליים (להבדיל מסקייטבורד), ואם יש לך את המיומנות - גם מהיר מאוד ללא הרבה מאמץ (רק לשמור לע מהירות זה ממש קל).

גילוי נאות:

הכותב היה מחליק פעיל מס' שנים שבהן כל עולמו היו שמונת הגלגלים הללו.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רולרבליידס יכניס אותך אוטומטית לחברה הגאים... (אני אוהב לקרוא להם "ילדי השמונה" או פשוט הומואים)

סקייטבורד זה לא כלי תחבורה !

אופניים - קשור אותם למטה וסע בכייף!

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רולרבליידס דורש מעט יותר מאמץ מאופניים והרבה הרבה פחות מסקייטבורד.

אבל שניהם דורשים הרבה פחות מאמץ (וזמן) מהליכה ברגל.

ללכת 3 ק"מ ברגל זה לא ה-כ-י- סימפטי לדעתי.

לגבי סוגים - כן, יש הבדל. הבדל עצום. הכי חשוב הוא למדוד להרגיש לנסוע קצת וכמובן - גם כאן - לחברה המייצרת יש תפקיד חשוב.

חשוב גם שיכוך הזעזועים ברפידה, יש סוגים שונים של קשיחות המגף (HARD BOOT לעומת SOFT BOOT), גלגלים מתרכובת רכה או קשיחה (ממש כמו ברכב עם Tradewear), ולבסוף - מיסבים ("לאגרים") שנמדדים ב Abec.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופציה הגיונית - קורקינט ממנוע.

רולרבליידס? מי אמר הומו?

אני עדיין מסתובב בבית עם חולצה של SALOMON שקיבלתי כשרכשתי את הST90 לפני 5 שנים.

אני מתגעגע לתקופה שROCES היה וואו, ולעוף לתוך עמוד ב30 קמ"ש היה כייף.

גדלנו.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רולר זה הומואי, סקייטבורד יקח לך זמן ללמוד לשלוט היטב בכלי בצורה כזאת שלא תצטרך לעצור בכל פעם שאתה פוגש מדרכה או משהו בסגנון, אופניים הבנתי שלא אופציה, אז למה לא קורקינט? אפשר להעלות למעלה גם לקומה 16 במדרגות, קל לאחסון, אתה לא נראה כמו אחד מהקהילה שלובשת ורוד, וזה לא קשה.

גילוי נאות: הכותב התנסה בכל אחד מהכלים הנ"ל במשך מספר שנים כל אחד

hagggg55 כתב:

ברשותי אייפון 3gs 32 גיג'ה בערך כ3 חודשים ואין ספק אני נהנה איתו ברמות מטורפות

אני מציע לנסות יחסי מין, לשם קבלת פרופורציה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחד שנוסע איזה 50 -60 קילומטר בשבוע טוב על אופניים...

קח קורקינט ממונע על חשמל (ולא בנזין כי זה = הרבה התעסקות)

מאוד נוח, עושה את העבודה, בטיחותי במיוחד, אחזקה זולה, אנרגיה זולה.

רולר בליידס זה אכן כלי טוב מהיר ונוח.

אבל כמו שהזכירו, הלמידה אורכת (יותר מידי) זמן,

ועד שתלמד ליסוע כמו בנאדם ולא להיתקע בעמודים (ככה עוצרים בהתחלה),

כבר יהיה לך אוטו.

ללכת ברגל? לא! זה לא כיף, זה פשוט שעמום פאטאלי ובזבוז זמן מוחלט.

ספורט? אם אתה שוקל פחות ממאה חמישים קילו, הליכה זה לא נחשב ספורט.

מינימן: "זה פשוט משמח לעבור טסט כל פעם מחדש , יש הרגשה כאילו נצחתי את המכון טסטים." :hihi:

"בחורה זה כמו אימיול, לאט לאט אבל בסוף יורדת."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא קורקינט נראה לי יותר פייגלאכי מרולרבליידס.

עניין של טעם.

בנצי - גדול!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון אופניים הכי טוב..

קח שתי מנעולים טובים תקשור את האופניים לעמוד טוב ואין שום בעיה..

באופניים זה יקח לך רבע מהזמן שיקח לך בסקיטבורד וחצי מהזמן שיקח לך ברולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא נראה כמו אחד מהקהילה שלובשת ורוד, וזה לא קשה.

גילוי נאות: הכותב התנסה בכל אחד מהכלים הנ"ל במשך מספר שנים כל אחד

:arrow:

:-D

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...