Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ההבדל בין קומפוננט לרמקוליים קידימיים?

nissan טרנו
שימו לב! השרשור הזה בן 6413 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה אני מעוניין ברמקוליים קדימיים כולם המליצו לי על קומפוננט. ואמרתי סבבה אם הם אומרים הם יודעים. ואז בעצם חשבתי מה ההבדל?

למה קומפוננט עדיף על רמקוליים רגילים?

מה זה הקופסאות השחורות שמראים בתמונות שליד הקומפוננט?

האם הקומפוננט מגיע בזוג או ביחיד?

וכיצד מחברים קומפוננט לרכב בצורה רגילה או שצריך ליבנות לו תושבת מיוחדת?

תודה רבה על העזרה...

דוגמא של קומפוננט שאני מעוניין בו וכל שאר החלקים שמגיעים איתו (שאין לי מושג מהם)

13165568b.gif

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה"קופסאות" הם הקרוסאוברים - תפקידן לבצע חלוקה לתדרים שילכו לכל אלמנט :

הוופר (העיגול השחור הגדול)

והטוויטר (העיגולון השחור הקטן יותר)

חיבור של קומפוננט יעבוד טוב יותר עם מגבר מאשר סתם כך ועדיף שבעל מקצוע יחבר אותם כי יש שם צורך לכוון את הקרוס-אובר.

אין צורך לסדר תושבת מיוחדת למרות שעיגול מעץ MDF יהייה מצויין אם אפשר , בהחלט טוב מחיבור על מתכת.

תומר.

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6413 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...