Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פלסטלינה לניקוי

שימו לב! השרשור הזה בן 3701 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם אני גר באילת ומדי פעם נדבקות לצבע מעין נקודות זעירות בגודל של ראש סיכה,כאלו שאפשר להבחין רק במגע יד. לרכב הקודם שהיה בצבע רגיל עשיתי פוליש עדין וזה עזר, אבל הרכב הנוכחי(לאנטיס 2003) הוא בצבע תכלת מטאלי וחוץ מהנקודות הצבע במצב חדש לגמרי, שמעתי שיש פלסטלינה מיוחדת אבל בחיפוש שעשיתי בפורום לא כתוב איפה אפשר להשיג אותה. אודה לכם מאוד אם יש בידכם מידע שיכול לעזור לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה בדיוק נקודות, אם תוכל לצלם כי גם לי הייתה בעיה של נקודות דביקות ומעצבנות שלא ירדו אפילו עם מים חמים ובסוף התברר שזה בגלל העצים שמתחת לבית שלי שאנחנו חונים מתחתיהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הנקודות השחורות או הג'ינג'יות באמת אפשר להוריד עם פלסטלינה.

ניתן להשיג את זה בחנויות לחלקי חילוף, אולי גם ברשתות עשה זאת בעצמך (כמו שנכתב) בדגש על אוטו דיפו.

יש צבעים לפלסטלינה , אם אני לא טועה הם מציינים איכויות. יצא לי להשתמש באדומה שהיתה ממש איכותית ובצהובה שהיתה ממש גרועה.

שטוף את האוטו טוב לפני, אל תייבש, בעזרת ספוג תרטיב שוב את הרכב עם מים וסבון ותתחיל לשפשף עם הפלסטלינה בעיגולים, שטוף שוב עם מים, ייבש, ואל תשכח לעשות וקס מאחר ואחרי פלסטלינה הרכב שלך בעצם "חשוף".

אח"כ תעשה מסג' טוב לידיים כי זה יגמור אותך.......:-D

בהצלחה, יואב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראיתי פלסטלינה באוטו דיפו

ה"clay-bar" האדום מה שנקרא: medium grade

מעולה למשימה. לא מצאתי אותו בארץ והבאתי מחול, היה יבואן שלהם בשם : פרץ פנחס.

לא יודע אם הוא עדיין פעיל

יובל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 שנים מאוחר יותר...

כמה הערות:

1. הסבר מהיר על איך להשתמש בפלסטלינה :

2. לא לשפשף בעיגולים! רק בתנועות ישרות ורצוי לאורך קוי הזרימה של הרכב. עיגולים יוצרים סיכוי גבוה יותר לסווירלים

3. יש באיביי פלסטלינה זולה לרכב ב 13 ש"ח במקום זאת ב 100 ש"ח. הרבה אנשים (כולל אני) אומרים שהיא טובה בדיוק כמו המקורית

3. תקפיד להשתמש בהרבה נוזל סיכה. מים עם קצת שמפו לרכב זה גם בסדר.

4. אם נופל לרצפה תזרוק מיד לפח ואל תמשיך להשתמש!

5. חפש בפורום, אתה תמצא הרבה מאוד מידע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3701 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...