Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה בקרבורטור בסובארו לגאסי...

Harel_007
שימו לב! השרשור הזה בן 7579 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הקיצר ... יש לי בעיה בקרבורטור כאילו האוטו לא מגיב נוסע לאטטטט אש

ומשמיע רעשים ודפיקות כאלה מהאגזוז , קניתי את התרסיס לניקוי הקרבורטור (STP) וריססתי בקרבורטור וזה לא עזר .. מה אפשר לעשות חוץ מללכת למכון לניקוי קרבורטורים

כי עוד חודש אני מחליף תמנוע שיש לי... אני לא רוצה להוציא עכשיו הרבה כסף....

תודה לעוזרים (:

** סובארו לאגסי שנת 90 אוטומטית **

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל עכשיו בוקר יום שבת את ההודעה שלך שמת ב-1 בלילה, בפוקס אני ער, נראה לי שכל שאר העולם עוד ישן ואף אחד פה לא קורא פורום מתוך שינה. אז סבלנות.

לגבי הבעיה שלך, מי אמר לך שזה מהקרבורטור ? אתה מחליף מנוע, אז אני מניח שמשהו במנוע מאד לא בסדר, יכול להיות לזה אלף סיבות. תוסיף אינפו', למשל האם הרעשים כל הזמן, או בסרק. כעקרון פיצוצים מהאגזוז מעידים על זה שנפלטת מהמנוע כמות משמעותית של דלק לא שרוף. אז נכון שיכול להיות שהקרבורטור שלך מציף בדלק, אבל גם יכול להיות שבעיה במנוע גורמת לאי שריפה של הדלק. אני הייתי מחפש דבר ראשון פלאג דפוק.

My responses are limited. You must ask the right questions

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויכול אף להחריף את הבעיה בכך שידחוף את כל הגיפה בצוואר הקרבורטור פנימה לתוך החרירים הקטנים.

תרסיס מתאים לטיפול מונע באופן שוטף נניח אחת לשבועיים אחרי ניקוי יסודי אחרי פירוק וזאת גם בהסתיגות מסוימת יש האומרים שהתרסיסים מזיקים לטבעות האטימה.

אין מנוס מלגשת למכון קרבורטים אלא אם יש לך הידע לפירוק הקרבורטור וניקוי יסודי (לא מומלץ לנסות אם את הידע המתאים) .

http://www.motorica.net - מוטוריקה.נט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי תודה , אבל אממ ... לפי מה שאני רואה הקרבורטור סתום...

אני נותן גם 0 ל 20 קמ"ש האוטו נוסע לאט מאוד....

וגם האגזוז משתעל :cry:

אני עם סובארו לגאסי שנת 91... מה אתה מצפה? יש לך אוטו ששוקל המון על בסיס מנוע 1.6 (אני חושב) ... ואתה מצפה שהאוטו יאיץ לך מהר?Q!

Pioneer DEH-80Prs Amp:Hertz HDP5TW:ScanSpeak D2004 Mid:Silver Flute 4Ohm Sw:JL Audio 12W3v2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעע , בלי שום קשר... כרגע יש יש בעיה בקרבורטור הוא סתום...

אבל בדרך כלל תאמין לי שהיא מאיצה מצויין.

אבל אני עוד מחודש מחליף למנוע 1.8 :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7579 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...