Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניקוי מזרקים

מצא
שימו לב! השרשור הזה בן 6416 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי במוו 520 משנת 72 מוזרק עם משאבת הזרקה מכנית.

מבקש המלצה לסוגי חומרים, כתוספים לדלק, לניקוי המזרקים. חיוני שמי שנותן המלצה ניסה החומר בעבר, וזאת ע"מ לא לגרום, חס וחלילה, לניקוי כה טוב עד כדי כך שהמזרק יסתם.

תודה

מצא משה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג איזה מזרקים יש ברכבך, אבל שרשור על ניקוי מזרקים תמצא פה:

[/url]

הלינק מהדף השימושי הזה.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

44K של חברת BG , ניתן לשימוש בשתי דרכים.

האחת על ידי הוספה של החומר למיכל הדלק (רצוי גם כטיפול מונע כל 10000 ק"מ)

הדרך השניה על ידי "אינפוזיה" שהיא ניקוי בלחץ של המזרקים עצמם (יש צורך בכלי יעודי - כלומר בד"כ ביצוע במוסך).

התוצאות מפתיעות, מונע ציצולים, מפחית אחוזי דליפה מהצילינדרים, כמובן שפועל יוצא שכך זה שיפור ה"סחיב" של המנוע וגם של צריכת הדלק.

לחברה שמיבאת את החומר קוראים פטרוטק והיא באיזור התעשיה החדש ביבנה (טל: 1800882882, וכמובן שאין לי מניות בחברה.....)

דרך אגב הנושא עלה בעבר בפורם.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית עשיתי למרצדס שלי את האנפוזיה ואני יכול להגיד לך שזה שינה את הנסיעה, כל לחיצה על הגז יש תגובה אין יותר גימגומים וכל זה עלה לי 200 שח בשפרעם, כל התהליך לקח כשעה וזה שווה את זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצא,

אל תוסיף שום תוסף לדלק, ואל תעשה ניקוי מזרקים !!!

מערכות ההזרקה המיכניות של בוש מאוד לא אוהבות את הטיפולים האלו, והם רק גורמים לנזקים. גם לאוטו, וגם לכיס. לא מעט מכוניות גרמניות ושבדיות עם מערכות הזרקה מיכניות של בוש עברו תחת ידי אחרי שעשו להן ניקוי מזרקים כזה או אחר, או שהוסיפו להן תוספים לבנזין.

איכות הבנזין בארץ כיום מצוינת, והיא מקבילה לאיכות הבנזין במערב אירופה. אם אתה מרגיש בבעיה כל שהיא, עדיף לבדוק את המכונית היטב, לבודד את התקלה ולטפל בה.

גמר חתימה טובה,

אורן

​מועדון סאאב ישראל - ברצף משנת 1983

משתי פעימות ועד לטורבו

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצא בוקר טוב.

ראיתי את הכותרת ונבהלתי.

לא מזה שאתה מזריק,

אלא מכך שנראה לך שצריך לנקות ולשמור את המזרק.

השתמשת? תרגע, ואח"כ תזרוק אותו למקום בטוח שילדים לא ימצאו אותו ... :-D

ד"ש - אבי.

המקום הנכון:

מפגש השרון - מפגש בלתי תלוי לרכבי אספנות - בארומה שפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם, אמנם אין לרכב,בשלב זה, בעיות של גמגום, וחבל כבר עכשו ל"זרוק" את המזרקים, אבל מהיבט של פעילות מנע, התעניינתי בנושא ניקוי מזרקים כי ברכב המשפחתי החדיש אני כן משתמש בתוסף, לכן התעניינתי לגבי רכב אספנות.

מצא משה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם במשפחתי החדש, תוספים מיותרים, למעט לחשבון הבנק של מי שמוכר אותם...

​מועדון סאאב ישראל - ברצף משנת 1983

משתי פעימות ועד לטורבו

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוהג לתדלק את המשפחתית, בדלק דרגון של חברת דלק, גם אם זה לא באמת עוזר למערכת זה עוזר לטיפול הנפשי שלי, אני יותר רגוע, והפסיכולוג שלי אומר "כל מה שגורם לך לשקט נפשי טוב....." בקיצור כמו שסבתא ננה אומרת "טוב שם טוב משמן טוב......"-צום קל-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6416 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...