Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוספת שמן... צריכה להיות מאותו סוג שמן ואותה צמיגות?

U.S.A
שימו לב! השרשור הזה בן 6412 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם יש חשיבות לסוג השמן המוחלף?....

לסוג הצמיגות שלו וכל השאר למשל 10/40 או 50 /20 כאילו אם חסר לי קצת שמן ואני רוצה להוסיף שמן אחר בינתיים עד הטיפול שיערך עוד יומיים האם זה יזיק ?..בטיפול יחליפו את השמן ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפשתי ולא מצאתי והשאלה שלי הייתה נורא ממוקדת האם זה יזיק אם אני ישתמש בשמן אחר ליום יומיים

לא יותר...

השמן שכרגע יש במנו הוא 40 /15 של ACDELCO

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התברר עכשיו כשירדתי עם אבא שיש כפול ממה שצריך במנוע לכן עוד 20 דקות נרד שנינו נרים את האוטו ונרוקן שמן לתוך פיילה כך גם נדע עם הוא צדק בהערכה שלו ...

ונוכל למלא כמו שצריך הפעם

נסעתי עם זה 4 ימים ושבוע האוטו עמד סך הכל שבוע ו4 ימים מאז שהחליפו את השמן למצב הזה האם יגרם נזק..?

בטיפול שאני הולך לעשות יחליפו את כל המחזירי שמן זה קשור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפגו 106MKII שלנו הצמיגות היא 10/40 גם אני כמוך עוד לא ערכתי את הטיפול 10K המלא לריכבי[יעשה זאת סופ"ש הבא] בנתיים אין בעיה להוסיף שמן מאותה צמיגות במידה וחסר קצת[כך אני עשיתי,אני משתמש גם בACDELCO].

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. בדוק את כמות השמן שהרכב "קר" ובמישור

ב. אם מילאת\ם יותר מדי שמן, לא בריא וגורם ללחץ על מחזירי השמן, השאלה כמה המנוע עבד\ התאמץ

ג. להחליף את כל המחזירי שמן יעלה די הרבה ולא בגלל החלקים אלא בגלל העבודה שזה מצריך (מחזיר שמן תחתון שיושב בין המנוע לגיר לדוגמא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6412 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...