Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רמקולים קידמיים

Roy
שימו לב! השרשור הזה בן 7851 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו שזה נראה יש לי 306 :roll: אבל אין לי מושג מה גודל הרמקולים הקידמיים, אני צריך המלצה לזוג, המחיר אמור להיות בגבול העליון 500 ש"ח.

המטרה היא לא איכות, אלא לשמוע נורמלי וכאשר אני אגביר הממברנות לא יקפצו החוצה.

למערכת (אם אפשר לקרוא לה ככה) לא יהיה סאב, מגבר ורמקולים אחוריים בשום שלב בחיים שלה, לכן כל הסאונד ייפול על הקידמיים.

יש משהו מומלץ? קומפוננט מומלץ? יש בסכום הזה?, בנוסף אתם מכירים אולי מתקין נורמלי שלא יחבר את המחשב רכב לפלאגים וע"י מחבר מעץ אל ה-HU?

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לי ?

ב LSD אתה משקיע את הנשמה אבל בשני זוגות רמקולים נורמליים לא ?

אני אמנם מכיר את האוטו, אבל עדיין, רוב הזמן אתה נוסע מנהלתי.

תשקיע בשני זוגות ואם אפשר גם מגבר קטן ותהיה מרוצה. זוג קדמיים אחד, במתחת ל 500 ש"ח לא יגרום לך הנאה מרובה.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ממליץ להעלות את הסכום/תקציב...

הרמקולים הקדמיים נחשבים כרכיב חשוב מאוד במערכת:

הרי זה מה שאתה שומע מול אוזניך.

חבל.

קומפוננט איכותי מומלץ בחום.

אם אני זוכר נכון, ב-306 נכנסים 6.5 לדלת, כמובן

שעם דיינאמט על הדלת :twisted:

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה ברכב היא שאין מגש אחורי, כך שאין מקום כרגע לזוג רמקולים אחוריים, אלא אם כן אני אצטרך להשיג מגש, מה שייקר את סכום הקניה.

המטרה כרגע היא לשמוע מוסיקה בנועם (וגם כן לא תמיד), מה ההמלצה שלך (אריאל) לגבי רמקולים שאפשר להמשיך איתם הלאה למערכת רצינית יותר, למרות שכרגע אני לא רואה את היתרון במערכת רצינית מאחר ולא יהיה לה שימוש ממשי?

נו, יש גם מזגן באוטו, אני לא זוכר אם הוא היה אי פעם בשימוש (לוקח כוח מהמנוע המניאק) :wink:

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, חסרון המגש הוא לא בעייתי , למרות שברמת אסטטיקה נטו הייתי מוסיף אותו ואני בטוח שבמגרשי פירוק לא חסרים מגשים של 306.

אני באמת הייתי ממליץ על קומפוננט טוב, הבעייה המרכזית עם רוב הקומפוננטים היא החוסר המסיבי שלהם בבס עמוק, דבר שיהיה קשר להתגבר עליו.

תרים אליי טלפון ואני אארגן לך משהו.

דרך אגב, איזה דק יש ב 306 ?

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה סכום מקבלים רמקולים קדמיים סבירים (שיהיה אפשר להשתמש בהם כחלק ממערכת באיכות גבוהה - על בסיס עתידי)? 1000 ? 2000 ? או שיותר?

- איציק -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באזור ה 500-600 רמקולים סבירים (רמקול קואקסלי)

באזור ה 1000-1300 רמקולים טובים (קומפוננטות)

2000+ מעולים. (קומפוננטות 2 או 3 חלקים)

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאני יודע הגודל במקבילה של ה 306 - הוולקן , גודל הרמקולים הם 1/4 5 אינץ' אז תבדוק טוב לפני שאתה קונה 6.5 אינץ' !

וייתכן שיש לי כמה הצעות עבורך !!! ( תרים טלפון או תשאיר הודעה פרטית )

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7851 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...