Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הורדתי את תוכנת VAG -COM צריך כבל

pita100
שימו לב! השרשור הזה בן 6419 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עכשיו אני צריך לקנות את הכבל למחשב(USB) איך נקרא הכבל הזה בשפה המקצועית האם יש לי OBD או OBD 2 ? אני רוצה להתחבר לשקע של גולף שנת 2000.

תודה רבה

"איזה כיף לנסוע 1000 ק"מ ב 200 ש"ח "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכב שברשותך יש OBD II וגם CAN=Controller Area Network databus.

כלומר בכדי לבצע ניטור ושינויים במערכות כמו נעילה מרכזית/גיר/מנוע/ABS אתה חייב כבל שתומך ב-CAN.

אתה חייב ספרות המסבירה את קודי התקלה ומשמעותם.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חייב רצוי אבל לא חייב

בואג קום אתה מקבל את קוד התקלה עם הסבר בסיסי מאוד על הכיוון של מה זה אומר

כמובן שאם יש AUTODATA ושות' עדיף אבל אפשר להסתדר בלי....

בכך מקרה לא מובן לי למה אבל המקצוענים באמת עובדים עם כבל שמתחבר בDB9 ולא USB...כמובן שמצריך מחשב מתאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתמשים בכבל סיריאלי כי התוכנות המסויימות לתיקון מד ק"מ וטעינת שיפורים למחשב ניהול מנוע ועוד ...

התוכנות האלו דורשות כבל סיראלי כי הן פונות רק ל COM1 או COM2

יש תוכנה למשל שמשכתבת ולמעשה מוחקת CRASH DATA ממחשב כריות האוויר והיא דורשת רק כבל סיריאלי (חפשו GOPHEL)

יש ספר רכב מקורי בדיסק על גולף של בנטלי שמסביר הכל על הרכב...

הספר באישור volkswagen of america

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתמשים בכבל סיריאלי כי התוכנות המסויימות לתיקון מד ק"מ וטעינת שיפורים למחשב ניהול מנוע ועוד ...

התוכנות האלו דורשות כבל סיראלי כי הן פונות רק ל COM1 או COM2

יש תוכנה למשל שמשכתבת ולמעשה מוחקת CRASH DATA ממחשב כריות האוויר והיא דורשת רק כבל סיריאלי (חפשו GOPHEL)

יש ספר רכב מקורי בדיסק על גולף של בנטלי שמסביר הכל על הרכב...

הספר באישור volkswagen of america

מוזמן11 מה המסר לעולם ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6419 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...