Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש4 ברגים\קליפסים מפלסטיק לפגוש אחורי - ניסאן אלמרה\אלמרה בפירוקייה

shellcase
שימו לב! השרשור הזה בן 6392 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקיי הסיפור התחיל במכה בפינה של הפגוש האחורי, באחד ממפגשי ראשון הוחלט להוריד את הפגוש וליישר את המכה, המכה יושרה בלי שום בעיה (מדובר על פגוש שחור - תמונות לפני ניתן למצוא בשרשור מפגשי ראשון באופטופיק).

הבעיה היא שהפגוש באלמרה יושב על שישה ברגים, 2 בכל צד ועוד 2 במרכז מלמעטה, ועל4 ברגים מפלסטיק שיושבים בקליפסים מפלסטיק ומחברים את הפגוש מלמעלה באיזור שכאילו חבוי ע"י מכסה תא המטען.

merasc4.jpg

הברגים האלה הוצאו ע"י מי שעזר לי בפירוק מעט בברוטאליות ולכן ה3, מתוך 4 שהצלחתי למצוא פשוט נחים להם בחורים ולא באמת מחוברים לשום דבר.

אני מחפש להחליף את החלקים האלה כאשר המטרה היא גם שהם יראו טוב ו"מקורי" - כלומר, אני לא רוצה לשים שם סתם ברגים מגעילים אלה לגרום לזה להיראות טבעי.

תמונות ספיציפיות של החלקים אני אעלה מחר, לבינתיים השאלה היא היכן, באיזור רחובות, יש פירוקייה שאפשר למצוא בה אלמרה, חוץ מבירגר שאליו אני אתקשר מחר.

*הפגוש אגב יושב בסדר גמור לדעתי, אבל אני לא מתכוון להשאיר את המצב ככה!*

נ.ב.

מדובר על אלמרה שנת 99 (הדגם יוצר בשנים 98-99), הדור האחרון שלפני הפרפקט.

יש מצב שיתאימו גם אלמרות משנים 96-98 בגלל שההבדל הוא בסך הכל מתיחת פנים קלה.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם למישהו יש מספר טלפון של פחח שיש סיכוי למצוא את החלק אצלו, אני אודה מאד!

בנתיים הנה התמונות המובטחות איכות פלאפונית, סורי :smile::

הפס שבתוכו הברגים:

2709061515cb1.jpg

הבורג בפנים (קצת עקום כי בכל זא הוא הוצא):

2709061516fw6.jpg

ככה זה כשאין בורג:

2709061517kv7.jpg

זה הכל :smile:

אודה לכם על העזרה

למיטב הבנתי הקליפס נראה כך, כאשר הקו העבה עם הפסים באמצע מייצג את הבורג (שהוא חלק נפרד מהקליפס)

klipsoa1.jpg

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6392 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...