Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קסנטיה כדאיי?

dudu g
שימו לב! השרשור הזה בן 6420 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הציעו לי לקנות קסנטיה שנת 95 מנוע 2000 אוטומט. לרכב יש 240000 ק"מ, ראש מנוע לפניי חצי שנה,

הגיר עובד טוב לפי מה שאומרים. שאר הדברים בסדר גמור, הבנתי שהדגם הזה אמין יחסית לדגמים אחרים של סיטרואן רציתי לדעת גם מה צריכת הדלק של הרכב הנ"ל{בערך} ?המחירון שלה 20000 הציעו לי ב10000 כדאיי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי לערוך חיפוש - תמצא המון מידע לגבי הקסנטיה. מדובר על רכב נוח ומרווח מאוד.

ברכב קיימת מערכת הידראולית שחייבים לבדוק את תקינותה. לפני הקנייה כדאי להיכנס למוסך מורשה (או מוסך שמתמחה) סיטרואן על מנת לקבל חוות דעת.

ב 10K:

או שיש לרכב בעייה רצינית (והכוונה לא לחוסר הביקוש) שפשוט עוד לא מצאת, או שהבעלים מנסה להיפטר מהרכב בכל מחיר.

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר נתקשלתי ברחבי העיר (הראשונה בישראל) בקסנטיות משנתונים מוקדמים שפשוט לא הצליחו להימכר, ואולי זו הסיבה למחיר הנמוך, אך אכן יש לבדוק בשבע עיניים (ועדיף של אנשים המומחים לסיטרואן) את קיומה של סיבה נוספת.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר הגיוני ביותר, הרכבים האלו פשוט בלי שוק, ובנוסף עם ק"מ גבוה אי אפשר למכור את הרכב הנ"ל.

תבדוק מצב גיר, הידראוליקה וכמובן מנוע ושילדה ותיתחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תקינה, 1:12

אישית, אם התקציב שלך הוא 10K לרכב, ממש לא הייתי ממליץ לך ללכת על קסנטיה, אחזקה של קסנטיה זה לא אחזקה של סובארו DL. אפילו לא דומה.

ובקסנטיה אין דבר כזה תחזוקת שבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוסיף עוד קצת ותקנה קסארה דור ראשון 98- 00 או אם יש לך כסף 406 דור ראשון 97-99 או 405 אפילו-נוחות ואמינות מאוד.

בתור עובד PSA לשעבר אומר לך כך-אם אתה לא בעל מקצוע שמכיר את הרכב הזה-ולא כל בעלי המקצוע מכירים אותו-אל תיגע!!מנסיון של אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון של אחרים?

אתה מדבר שטויות!

אני יכול לומר מנסיון של אחרים וגם מנסיון אישי של יותר מ-3 שנים ו-50000 ק"מ על קסנטיה יותר "מסובכת" מקסנטיה רגילה...

1. טיפולים בזמן.

2. לא להזניח תקלות אם כבר יש.

3. להשתמש בנוזלים הנכונים והמתאימים(למשל לא לשפוך נוזל בלמים במערכת ההדראולית...).

רכב נפלא, מרווח, מפנק ואמין, כן א-מ-י-ן !

תמיד יש בשוליים פריטים לא מוצלחים או שמטבע הדברים נקנו כרכב זול וטופלו בהתאם.

חפש את זו שטופלה כראוי ונראית כראוי ותהנה מרכב נפלא במחיר מגוחך.

אז...שלא יעבדו עליך 8)

ג.

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שיש תקציב של 10K שח לקנות קסנטיה - שיחסוך לעצמו את המריבות עם מנהל הבנק וימצא לעצמו אופציה אחרת.

לסיכום: למי שמחפש רכב א-מ-י-ן עדיף שיקנה משהו אחר, רק לא קסנטיה.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכתי לראות את הקסנטיה ממה שראיתי המנוע נשמע טוב ,הגיר לא דופק ,נהגתי עלייה {ממש נוחה} היא לא סוחבת מי יודע מה אוליי בגלל שאני רגיל להונדה סיויק ידנית שהיתה לי עד לפניי שבוע... הפנים שלו שמור חיצונית יש קצת סריטות כל החשמל עובד כולל המזגן הרכב יד שלישית עם מאתיים ומשהו אלף קילומטר ראש מנוע לפניי חצי שנה טסט ל4 חודשים רדיאטור חדש ,המחירון הוא 20000 סגרנו על 10000 ואוליי אני ייקנה אותה מה אתם אומרים? איו לי ז*ן לקחת אותה לבדיקה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקת את תקינות המערכת ההידראולית? כמה זמן לוקח לרכב להתרומם? האם הוא עולה\יורד לכל השלבים? תקתוק לכמה שניות שמעת כאשר הנעת את הרכב והמערכת התחילה לבנות לחץ? שאלת מתי הוחלפו הבומבות?

קסנטיה לא ממש נגמרת בגיר ומנוע.

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא הגיע עם הרכב מונע אמרתי לו להוריד הזיז את הידית והוא ירד דיי מהר אח"ה אמרתי לו לעלות לקח לו קצת זמן משהו כמו 10 שניות.................ואיזשהו רעש תיקתוק?אני לא זוכר ולא שאלתי אותו מתי הוא החליף בומבות אייך אפשר לדעת אם הם תקינים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשבומבה לא תקינה אתה תרגיש, תאמין לי, בעקרון אפשר לבדוק את מצבן של הבומבות אבל הסיכוי שתצליח להבין מתוך לחיצה על הרכב פעם ראשונה מה מצבן, הוא אפסי.

תקשיב לתקתוקים, אם יש תקתוקים תכופים הבומבה המרכזית הלכה, ואל תעשה את מה שג'ורג' עשה, אל תכניס נוזל בלמים למערכת ההידראולית.

בומבות זה לא סיפור יקר, בצפון הן עולות 200 שקל אחת, וניתן להחליף לבד, אצלך סביר להניח שיש 5 כאלה.

בשנים האלה אני לא יודע אם היתה בומבה שישית שמונעת שקיעה של אחורי הרכב בזמן שהוא חונה.

בעקרון לא סיפור גדול הקסנטיה, אבל נשמע כי אתה מחפש רכב זול שבפועל מרגיש הרבה מעבר למחיר שלו, וזה באמת הרכב, אבל שוב - זה לא אחזקה של DL.

אתה יודע לטפל גם לבד כשצריך? אם תחליט לרוץ על כל דבר קטן למוסך מורשה, זאת עלולה להיות בעיה, מצא לך סיטרואנאי מדופלם ותצמד אליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למעט המערכת ההידראולית המורכבת, הקסנטיה כשלעצמה מכונית מופלאה נוחות ללא פשרות, אני לא מכיר שום רכב שמסוגל להתחרות בה בסעיף הנוחות (גם לא רכבי יוקרה מודרניים) למעט ה - XM שהינה בת דורה, שאר מערכות הרכב משותפות גם לדגמים אחרים של קונצרן PSA, והכוונה למנוע, גיר ועוד, הכלל החשוב ביותר לגבי קסנטיה: הינו בדיקת היסטורית הטפולים במוסך מורשה ! ! ! ובאם הרכב לא טופל במורשה אל תקנה גם לא בשקל אחד, הרכב מגלה אמינות סבירה ככל רכב ממוצע אך ורק באם תוחזק כהלכה לאורך כל חייו, הוא ממש לא יסלח על טפול רשלני, חוסר טפול, וזו עלוללה להיות נקודה כואבת מאוד בעתיד, עליך לבדוק את התמנונים שאינם יבשים את הפולי המשותף למע' ההידראלית ולבלמים, את בית הבולם וכמובן מועדי החלפת בומבות לאחרונה בדגש על המרכזית, ואל תתתפתה לרכוש מבלי לבדוק הסטוריה מלאה ! בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפספרטו-לא חכמה לתת עצות על בסיס נסיונך בלבד.שים לב מה כתבת בסוף " מצא אחת מטופלת וכו' " אבל זה לא המצב כאן -האיש מחפש בזול ומהר.לא דיברתי על קסנטיות 00-02 שהן יותר ראויות למאכל .

ותאמין לי שמספר שנים בפיג'ו סיטרואן עושות את העבודה אז לא לבטל אותי בבקשה .תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6420 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...