Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה למונו.

Shayke
שימו לב! השרשור הזה בן 6419 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים, אני מבקש המלצה למגבר מונו -

דאמפינג פקטור לא ברצפה.

350WRMS@4OHM

שיוכל לרדת ל-2OHM.

תקציב - עד 2K.

רצוי חדש אבל גם משומש יתקבל בברכה.

אלו בגדול הדרישות.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלום לך ,

דרך אגב יהייה עדיף , כמובן , שתוריד את סאב כמה שיותר נמוך - משמע 2 אום או אפילו 1 אום.

הנה מספר אפשרויות :

HIFONICS

PLANET AUDIO

ובטוח יש לJBL ולLANZAR משהוא טוב - אני פשוט לא יודע מאיפה להביא לך לינקים בעברית עם מחירים וכאלה , אז הלינק לאתר בחו"ל .

תומר.

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחייב חברה טובה או שאתה מתפשר גם על סינים קוראנים וכו'?

כי יש לך מגבר כמו ה - marriola שיש ברשותי שלדעתי הוא מאוד אמין והנתונים שלו

ב-4 אוהם 350

ב-2 אוהם 500

ב-1 אוהם 750

ולדעתי הוא עומד בהספקים, אתה מוזמן לשמוע את הדאבל cvr שלי דופקים(אתה מוזמן גם לשאול את מי שהיה במפגש מרכז האחרון ובטוח שמע).

והוא גם בדיוק חצי מהתקציב שלך אז בכלל

גם אני אוהב ללחוץ Ctrl+W

:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הזה אני הייתי ממליץ על היפוניקס 1205/6 או 1505/1506 מסדרת BRUTUS או TITAN.

יש כמה כאלו יד שניה.

יש לי נסיון מאוד טוב עם המגברים הללו.

אני ממליץ בחום.

ניר

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם VIFA זה "סיני"

אפילו ZAPCO מייצרת חלק מהדגמים שלה ע"י קבלני משנה בסין.

עם השאיפה שלך היא SQ אתה צריך למצוא את המוצר שיתן לך את התמורה הגבוה ביותר במחיר נתון - בד"כ מוצרים כאלו יגיעו מהמזרח. אם נקצין את זה טיפה אז לא נראה לי שחבורת היספנים ששוהים באופן לא חוקי בארה"ב ושיכורים מטקילה יכולים להרכיב מגברים באופן טוב יותר מחבורת סינים ממושמעים.

עם כל מה שסיני ישאר בסין אתה תמצא את הצמך עם מערכת יקרה אך לא בהכרח הכי איכותית למחיר נתון.

מגברים כמו המגנט פנטום, JBL600.1, מונו מאק פולסאר -> מגברים "סינים" אבל עושים עבודה טובה יחסית למחירם.

המחיר של ההיפונקסים בארץ הוא קטסטרופלי וגם רוב מוצרי היפוניקס החדשים הם סינים. הרבה אנשים רוכשים מגברים כאלו בחו"ל ומייבאים אותם חזרה לארץ, רכישת היפוניקס כיד שניה תהיה כדאית מאוד.

"המבקר צריך שיהיה כאבן משחזת: משחיז ואינו חותך" (ר' משה אבן עזרא)

"אם אתה משבח את מה שאינך מבין בו - זה מעשה רע. אם דיברת בגנותו - מעשה רע יותר" (ליאונרדו דה וינצ'י)

Never underestimate the power of human stupidity - Robert A. Heinlein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב,בד"כ אני לא פעיל בפורום אך איני יכול להתעלם ממה שנאמר כאן

ע"י משתמשים שהם מבחינתי מבינים עניין.

לי ולחברים היה נסיון מר עם מגברי הייפוניקס מסדרת ברוטוס בעיקר (1000,1500,2000).

הם לא עומדים בהצהרות שלהם,הם לא איכותים כלל ונוטים להתקלקל ומשום מה הסאונד הוא לא מי יודע מה.

אני לא יודע איזה נסיון היה לכם איתם (ניר ) ואני כמעט בטוח שבתוך תוכך אתה יודע שהברוטוסים לא שווים את ההשקעה,יכול להיות כי מכרת או שאתה מוכר ברוטוס 2000 אז אתה אומר דברים טובים?.

בכל אופן זה דעתי וגם דעת רבים בפורומים בארה"ב ,אז לפותח התרד אני ממליץ לך לנסות כל מגבר לפני שקונים ואז להחליט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער להגיד לך ואני בטוח שאתה יודע זאת, אבל המוצרים שאתה מתכוון אליהם הם בטוח לא היי אנד אלא אם כן יש לך ממש ממש ממש הרבה כסף.

לדעתי סינים לא נופלים מהרבה אמריקאים מאותה סיבה שאמרו

זה אותה גברת רק בשינוי אדרת (אותם אנשים רק בשינוי מקום)

גם אני אוהב ללחוץ Ctrl+W

:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער להגיד לך ואני בטוח שאתה יודע זאת, אבל המוצרים שאתה מתכוון אליהם הם בטוח לא היי אנד אלא אם כן יש לך ממש ממש ממש הרבה כסף.

לדעתי סינים לא נופלים מהרבה אמריקאים מאותה סיבה שאמרו

זה אותה גברת רק בשינוי אדרת (אותם אנשים רק בשינוי מקום)

אני מכוון למיד אנד בשאיפה ל-SQ. מה שבטוח שמגבר של מריולה אני לא ייקנה.

אל תבין אותי לא נכון, אני ממש לא מזלזל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב,בד"כ אני לא פעיל בפורום אך איני יכול להתעלם ממה שנאמר כאן

ע"י משתמשים שהם מבחינתי מבינים עניין.

לי ולחברים היה נסיון מר עם מגברי הייפוניקס מסדרת ברוטוס בעיקר (1000,1500,2000).

הם לא עומדים בהצהרות שלהם,הם לא איכותים כלל ונוטים להתקלקל ומשום מה הסאונד הוא לא מי יודע מה.

אני לא יודע איזה נסיון היה לכם איתם (ניר ) ואני כמעט בטוח שבתוך תוכך אתה יודע שהברוטוסים לא שווים את ההשקעה,יכול להיות כי מכרת או שאתה מוכר ברוטוס 2000 אז אתה אומר דברים טובים?.

בכל אופן זה דעתי וגם דעת רבים בפורומים בארה"ב ,אז לפותח התרד אני ממליץ לך לנסות כל מגבר לפני שקונים ואז להחליט.

קודם כל אני כרגע לא מוכר שום מגבר, אחי(QUATRO) מוכר את המגבר שלו וזה היפוניקס ברוטוס 1205D.

לי אישית יש ברכב את ההיפוניקס BX605 שהוא מסדרת ברוטוס והוא קלאס A\B.

אני אישית לא מכיר שום מגבר מונובלוק במחיר של עד2000 ש"ח חדש שהוא לא סיני או מחברה פחות מוכרת ומסוגל לתת גם 1000 וואט RMS ב1 אוהם.

לי דווקא יש נסיון טוב עם המגברים של היפוניקס, ודווקא הם מאוד אמינים ביחס למחיר שלהם, אומנם זה לא ג'נסיס והם לא יחזיקו לי 10 שנים ברכב, אבל בגלל זה אני משלם סכום יחסית זעום תמורת הספקים יחסית גבוהים בעלות נמוכה.

אל תשכח שהתקציב פה מדבר, ובתכלס אם אתה כלכך ממהר לקטול, אז תן אלטרניטיבה אחרת.

בפועל כל מי שאני מכיר שמפעיל מגברים כאלו אישית ומערכות שיצא לי לעבוד איתם, המגברים ממש לא מאכזבים, גם ה1205/6 גם ה2005/6 וגם ה1505/6 דווקא נותנים תמורה פנטסטית למחיר.

אגב, אני גם עוד לא שמעתי על מגבר כזה שהיה בו תקלה.

בקיצור זה לא היי-אנד או חברה סופר איכותית ומכובדת, אבל כמגבר יד שניה שמסוגל להפיק כ350-400 וואט RMS ב4 אוהם ויציב גם ב1 אוהם(ונותן מעל 1000) זה אחלה של תמורה למחיר.

ולכן אני אמליץ,

אם התקציב היה כפול הייתי מוצא אופציות אחרות כמו אוריון PPI רוקפורד וכו' וכו.

אבל עד אז, ובמגבלות התקציב זה מה שאני מוצא לנכון להמליץ עליו.

ניר

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי,

אתה בוודאי יודע על מה אני אמליץ לך, לטעמי האישי המגנט פאנטום יבצע לך אחלה עבודה ויהווה שיפור משמעותי למונו שיש לך כיום, הלייטינג אודיו B.250.1.

שלו.

ליום יום: יונדאי סונטה 1998 3000 סמ"ק V6

אסקורט MK1 בהמתנה לשיפוץ ?

פיג'ו 504SR אוטומטית 1983.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו שני הערוצים הפנויים של ה-8004 שלי יהוו שיפור לעומת הלייטנינג המעפן שיושב לי בבגאז'.

למעשה אולי זה יהיה פתרון זמני. אבל בכל זאת אני מקציב 2K זוזים לטובת מונובלוק.

המצלצות ליד שנייה בטווח מחיר הזה ישמחו אותי מאוד.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אני כרגע לא מוכר שום מגבר, אחי(QUATRO) מוכר את המגבר שלו וזה היפוניקס ברוטוס 1205D.

לי אישית יש ברכב את ההיפוניקס BX605 שהוא מסדרת ברוטוס והוא קלאס A\B.

אני אישית לא מכיר שום מגבר מונובלוק במחיר של עד2000 ש"ח חדש שהוא לא סיני או מחברה פחות מוכרת ומסוגל לתת גם 1000 וואט RMS ב1 אוהם.

לי דווקא יש נסיון טוב עם המגברים של היפוניקס, ודווקא הם מאוד אמינים ביחס למחיר שלהם, אומנם זה לא ג'נסיס והם לא יחזיקו לי 10 שנים ברכב, אבל בגלל זה אני משלם סכום יחסית זעום תמורת הספקים יחסית גבוהים בעלות נמוכה.

אל תשכח שהתקציב פה מדבר, ובתכלס אם אתה כלכך ממהר לקטול, אז תן אלטרניטיבה אחרת.

בפועל כל מי שאני מכיר שמפעיל מגברים כאלו אישית ומערכות שיצא לי לעבוד איתם, המגברים ממש לא מאכזבים, גם ה1205/6 גם ה2005/6 וגם ה1505/6 דווקא נותנים תמורה פנטסטית למחיר.

אגב, אני גם עוד לא שמעתי על מגבר כזה שהיה בו תקלה.

בקיצור זה לא היי-אנד או חברה סופר איכותית ומכובדת, אבל כמגבר יד שניה שמסוגל להפיק כ350-400 וואט RMS ב4 אוהם ויציב גם ב1 אוהם(ונותן מעל 1000) זה אחלה של תמורה למחיר.

ולכן אני אמליץ,

אם התקציב היה כפול הייתי מוצא אופציות אחרות כמו אוריון PPI רוקפורד וכו' וכו.

אבל עד אז, ובמגבלות התקציב זה מה שאני מוצא לנכון להמליץ עליו.

ניר

ניר אינני רואה סיבה מדוע מגבר שבא מחברה טוהבלא יחזיק 10 שנים (אשמח שתסביר את הקביעה).

אינני מבקש מגבר שיפיק מעל 1000 ב-2OHM, אני צריך 350-400 ב-4OHM, ועד 700-800 ב-2OHM.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6419 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...