Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האוטו עושה לי באק פייר [עזרה מבקשים לא מחייבים!]

meir11
שימו לב! השרשור הזה בן 6424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פסיק, נקודה, אדון סימן קריאה וגברת סימן שאלה כולם חברייך - השתמש בהם. סימני פיסוק בסגנון צ'אט ... עם ... 3 ... נקודות בין משפט ... למשפט אינו מקובל. כמו כן, זכרו בבקשה שאדון סימן קריאה ביישן במקצת, ולכן רצוי להמנע משימוש מוגזם!!!!!!!!!!!!!!
יש לי מאזדה mx3

כשאני שם הילוך ומושך אותו ממש טיפה שומעים בום ויוצא קצת אש מאחורה מהאגזוז

רעש של באק פייר... זה כזה בום מגניב אבל אני יודע שזה לא בריא לאוטו...

כשאני שם על ניוטרל ואני שם גז אבל הרבה גז אז שומעים תמנוע וגם אם קצת בומים שיוצאים מהאגזוז עם אש.... רציתי לדעת אם מישהו נתקל בזה ויודע מה יכול להיות הבעיה (זה לא פגע לי בביצועים) אבל אני יודע שזה בטח לא בריא... בקיצור למי יש הסבר לזה למה זה קרה ומה אני צריך לעשות שיענה..

תודה.

****עקב הפרה בוטה של כלל 12 מכללי הפורום, הודעות דומות ימחקו****

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשובה מעמיקה יותר - עברת את ה330 מטר בשניה :D

תעשה חיפוש, פעם מישהו שאל למה במכוניות ראלי יש א התופעה שאתה מתאר, ויש עוד כל מיני אנשים שזה קרה להם ושאלו בפורום.

אני לא ממש זוכר, אבל נראה לי שנאמר שזה נגרם בגלל הצתה לא מכוונת

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

שאלתי על זה לא מזמן, כיוונו אותי לחוטי ההצתה - החלפתי -

נגמרו הבקפיירים.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...