Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חלקים משותפים למכוניות שונות

Boxer
שימו לב! השרשור הזה בן 7831 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן, שוב ענייני תחזוקה שוטפת לאלפא (אני לא משלה את עצמי - זה לא נגמר).

והפעם - בלמים!

הגעתי למסקנה שאני צריך להחליף את כל ארבעת הבלמים שלי - 100 אלף קילומטר זה בהחלט מכובד לדיסק איטלקי, במיוחד שאת הדיסקים הקדמיים השגתי לפני כמה חודשים בהזדמנות.

יום שישי גיליתי משהו נחמד - הדיסקים האחוריים של אלפא הם, כמובן, יקרים, אבל מצד שני הם גם זהים לדיסקים הקדמיים של פיאט פונטו! :shock:

והכי חשוב - כשכתוב על הדיסק "אלפא" הוא עולה הרבה הרבה יותר מאשר כשכתוב עליו "פיאט". זה מעצבן. מעניין כמה יותר מדי שילמתי עד היום על חלקים מקוריים של אלפא, במקום לקנות מקוריים של פיאט. :roll:

התוצאה - האלפא תמחל מעט על כבודה ותשתמש בדיסקים אחוריים של BREMBO שנועדו לפיאט פונטו...

עלות - כ- 150 ש"ח לשני דיסקים.

חלק נוסף שרציתי לקנות זה מגב אחורי.

הבעיה - המגב מגיע עם הזרוע ועולה 211 ש"ח בחברה. (יותר מדיסקים :lol: )

הבעיה החמורה - אני צריך גם את הזרוע (מישהו גנב חלק משלי...) :mad:

התוצאה - לא קניתי. :(

אבל, כמו בכל טרגדיה יוונית טובה נקודת המפנה המפתיעה הגיעה ביום שישי בערב, אז חלפה מולי פיאט אונו משנת 93' בערך, וראיתי, שעל אחוריה מתנוסס מגב זהה למגב שאני צריך. :shock:

עכשיו אני צריך לברר כמה עולה מגב אחורי של פיאט אונו משנת 93'. מישהו יודע?

עוד יתרון לחלקים המשותפים - הרבה יותר קל למצוא פיאט אונו בפירוק מאשר אלפא 145 בפירוק.

אז מה היה לנו -

בלמים אחוריים שהם במקור בלמים קדמיים של פונטו

מגב אחורי של פיאט אונו.

אתם תראו, אני עוד אגלה שדיסקים קדמיים של הרקולס מתאימים לאלפא, מושבים קדמיים של פיאט קופה גם יכולים להיכנס, והכי חשוב - מנוע של פיאט דונה מתאים בול!! :wink:

איתן

שמנסה לחסוך בכסף בלי לוותר על איכות.

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה באלפות היא שחלק מהחלפים מגיעים באריזות של אלפא רומיאו, בעוד שהחלפים של לנצ'יה מגיעים באריזות "פיאט-לנצ'יה", שכנראה זולות באופן משמעותי :lol:

לגבי המגב: אם הוא בא יחד עם הזרוע, אין טעם לנסות בפירוקיות, מכיוון שהמגבים שתמצא שם יהיו הרוסים. מה שכן, יש מקומות שבהם מבצעים חידוש מגב, כלומר החלפת הגומי בלבד בעלות זעומה.

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הגומי זו לא בעיה להשיג ב- 40 ש"ח גג (ואני בטוח שאפשר גם בהרבה יותר זול)

הבעיה היא הזרוע, שעובדת, אבל מעצבנת אותיף ואותה אפשר למצוא בפרוקיות.

אגב, הבוכנות של הטווין ספארק זהות לבוכנות שהיו לפיאט 600... לא?

איתן

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7831 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...