Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה רדיו דיסק עדיף מבין השניים ?

srool
שימו לב! השרשור הזה בן 6419 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתלבט כבר כמה ימים לגבי HU ואני לא יודע מה להחליט

אני יכול לקנות פיוניר 580 ב- 1100-1200 שקל ואמרו לי שזה HU

ורציתי לשאול אם הוא עדיף על קלריון DXZ555

מה אתם אומרים ? מה עדיף מבין השניים ?

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עדיף עוד טיפה מאמץ ולרכוש את ה656 של קלריון.

ניר

גם בשביל אחד מאלה אני מתאמץ יותר מדי.....אחח זה לא נגמר

ואם כבר ה- 646, הוא עדיף על פני ה- 6850 ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה מחפש?

יפה? (פיוניר - תצוגות, לרוב כסוף ונראה קיטשי)

או סאונד איכותי?(קלריון) עם כל הכבוד לפיוניר הוא לא משתווה בהפקת צליל לקלריון שד"א כל קשר בינם לבין יופי הוא מקרי בהחלט

גם אני אוהב ללחוץ Ctrl+W

:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל אם כבר לא עדיף את ה756? ואז אולי את ה7850? ואז אולי כבר את ה856 ואז אולי עדיף בכלל את ה880? ואז אם כבר את ה956.

קיצר אין לזה גבול.

תשקיע עוד טיפונת לך על ה656 ולא תתאכזב.

ניר

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצאתי בזאפ 656, רק 646 או 566

ולגבי איכות הצליל, שמעתי פיוניר 6400R ושמעתי פיוניר 5800 והצליל שלהם לא רע בכלל, לפחות בשבילי

ולעומת זאת יש לי קלריון ישן?)DRB4375) שהצליל שלו על הפנים, ואני יודע שזה בגלל זהוא ישן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצאתי בזאפ 656, רק 646 או 566

ולגבי איכות הצליל, שמעתי פיוניר 6400R ושמעתי פיוניר 5800 והצליל שלהם לא רע בכלל, לפחות בשבילי

ולעומת זאת יש לי קלריון ישן?)DRB4375) שהצליל שלו על הפנים, ואני יודע שזה בגלל זהוא ישן

עזוב אותך - זה זבל!!!!!!!!!!!!!! :-D

לך על הCLARION כמו שניר אמר לך - לא תתאכז.

"אני לא יודע אם יש מספיק מגברים בבית..."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

clarion is the no` 1 . יצא לי להרכיב לשם השוואה אצלי ברכב את ה 646 , פיוניר 6850 לעומת הקלריון שיושב אצלי ברכב עכשיו drx960rz , נתחיל בזה שהרכבתי את ה646 ואני חייב לומר שהצליל שלו נשמע כל כך טוב ושקלריון כנראה שמו את הנשמה שלהם בשביל להגיע לאיכות צליל שכזאת , לאחר מכן שמתי את ה6850 , תשמעו צר לי לאכזב כמה אנשים חולי פיוניר למיניהם , אבל הוא לא מתקרב לאיכות הצליל שה 646 הוציא ועוד לפני כיוונים קטנים למיניהם , לאחר כמה כיונים ב 6850 הצלחתי להוציא פחות או יותר משהו שיהיה דומה ל 646 אבל עדיין זה לא היה זה .

אמנם 646 לא יפה כמו 6850 , אבל יש לו את היחודיות שלו כמו לכל מכשירי קלריון , תתנחמו יש מוכערים יותר כדוגמת מכשירי נקאמיצ'י .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת לחבר שלי יש אלפיין ,מכשיר נחמד מאוד , מעט קשה לתפעול עד שמתרגלים אליו , איכות סאונד טובה מאוד יש לו , אבל בשביל לקבל איכות סאונד דומה לשל ה 646 אתה צריך להשקיע באלפיין ממש רציני

עם כל הכבוד לאלפיין שגם נותנים את הנשמה למכשירים שלהם הם לא כמו שהיו פעם .

אבל אם תשווה אלפיין ביחס לאותו מחיר של פיוניר אז כמובן שעדיף את האלפיין על פני הפיוניר .

אני מאמין שעוד מעט יתעוררו חולי הפיוניר למיניהם ויגידו אני כותב שטויות , אז נכן אני מודה אני כותב הרבה שטויות אבל אלו שטויות אמיתיות שאודיופילים אמיתיים שנותנים את הנשמה שלהם במערכות סאונד לרכב שלהם גם כותבים .

אין מה לעשות , פיוניר חברה מעולה , אך יש חברות מעולות עוד יותר !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי מישהו פה יעלה גם את הנקודה שההשואה חייבת להיתבצע אם הגברה, חיווט והתקנה זהה וכמובן גם דרייברים זהים. אחרת איך בדיוק אתם משווים איכות צליל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6419 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...