Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם ניתן לקנות מכסה לרמקול מקדימה בגולף צורה ישנה 2004

down2u
שימו לב! השרשור הזה בן 6427 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי גולף 2004 הצורה הישנה... ואתמול חבר שלי נסע איתי וליכלכך לי איפה שהרמקול מקדימה

בקיצור היום רציתי לנקות את זה וזה לא התנקה אז אמרתי שאני יפתח את המכסה של הרמקול וינקה...

חשבתי שזה יוצא כמו במגאן שהיה לי ... ניסיתי לפתוח עם מברג רגיל ושברתי את המכסה :(

יש אפשרות לקנות כזה חדש? כמה זה עולה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לא. אין אפשרות. ברשותך מכונית קלאסית ונדירה שכמעט בלתי אפשרי למצוא עבורה חלקים.

2. נסה בחנויות חלפים שמתמחות במכוניות אקזוטיות.

3.THERE IS NO SUCH THING AS STUPID QUESTIONS ONLY STUPID PEOPLE

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לא. אין אפשרות. ברשותך מכונית קלאסית ונדירה שכמעט בלתי אפשרי למצוא עבורה חלקים.

2. נסה בחנויות חלפים שמתמחות במכוניות אקזוטיות.

3.THERE IS NO SUCH THING AS STUPID QUESTIONS ONLY STUPID PEOPLE

במקום להיות ציני אתה פשוט יכול לענות. אבל אם בכייף שלך להיות ציני אז מי אני שיקלקל לך את הכייף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גש לפירוקיות רכב , ונסה להשיג את החלק .

מדובר כמו שאמר תומר , ברכב לא נדיר , ויחסית חדיש , לכן - אין בעיה להשיג חלק כזה מפירוק .

ככל הנראה יש דרך מסודרת להסיר את המכסה , המתן לבעלי גולף , או שחפש את המידע בספר טכני כגון Haynes .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מאזור הצפון אז תקפוץ אלי יש לי 4 מכסים כאלו,מצידי תיקח את כל ה 4.

אין דרך מסודרת להסיר זאת מכיוון שבצד השני התופסנים מולחמים והדבר היחידי שניתן לעשות אם רוצים לפרק אז להוריד את הדיפון של הדלת ומצד השני עם מקדח רחב להוריד את ההלחמה,בידיוק אותו הדבר כשרוצים להוריד ניט.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדב, אתה כוכב.( יצא חרוז).

גש לאחד ממוסכי צ'מפיון מוטור והזמן לך מהמחסן המרכזי כיסוי לרמקול קדמי של דלת ימין\שמאל(בהתאמה) של גולף דור 4.

או שתקפוץ לביקור אצל סלבה שהציע ללא תשלום ובכיף.

ניר

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניר

גם לי יצא חרוז בלי כוונה

ואני רציני

ראיתי מישהו שצבע את הכיסויים שלו בצבע כסף ויצא ממש יפה

גם אני אוהב ללחוץ Ctrl+W

:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מאזור הצפון אז תקפוץ אלי יש לי 4 מכסים כאלו,מצידי תיקח את כל ה 4.

אין דרך מסודרת להסיר זאת מכיוון שבצד השני התופסנים מולחמים והדבר היחידי שניתן לעשות אם רוצים לפרק אז להוריד את הדיפון של הדלת ומצד השני עם מקדח רחב להוריד את ההלחמה,בידיוק אותו הדבר כשרוצים להוריד ניט.

קודם כל ממש תודה על ההצעה אבל אני מחדרה...

אם הסיפור הזה יעלה יותר מ100 שקל אז יש מצב שאני ידבר איתך בכל אופן ממש תודה...

אך התבאסתי שזה קרה לי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גש לאחד ממוסכי צ'מפיון מוטור והזמן לך מהמחסן המרכזי כיסוי לרמקול קדמי של דלת ימין\שמאל(בהתאמה) של גולף דור 4.

או שתקפוץ לביקור אצל סלבה שהציע ללא תשלום ובכיף.

ניר

כן אני התקשרתי אלייהם ואמרו לי שאפשר השאלה מה המחיר... איזה טעיות של צעירים אני עושה זה לא יאומן סתם הלך כסף לאיבוד
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6427 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...