Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ברוכים הבאים לשאפט

שימו לב! השרשור הזה בן 3370 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פקדתי לראשונה את מוסך שאפט הבוקר מפאת יוניט אור בלם מקולקל בפז'ו 407 וזכיתי להכיר את ניצן ודודי, והמה

קיבלו אותי במאור פנים, סבלנות ומקצועיות הראויים לשבח. ניצן לא חסך שום מאמץ לאתר את הפריט הנדרש שאכן

נמצא, וחסך לי בכך שעות יקרות של המתנה. בהחלט שראוי להמליץ על מקום זה, שללא ספק מתחרז עם מושגים כמו

יושר, אמינות ומקצועיות, והריני רואה חובה נעימה לעודד את ניצן ודודי ולעודד אחרים לפקוד את המקום.

יישר כוחכם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חזרתי לשאפט אחרי כמעט שנה וחצי (בהן גרתי בירושלים והמוסך, אחרי הכל, בת"א), לטיפול מקיף בוולקן

ולתיקונים ב1600.

התחושה שמקבלים במוסך, שדואגים לרכב שלך ומטפלים בו במלוא האהבה, גם אם זו וולקן עתיקה - זו תחושה שבשבילה שווה להגיע למוסך ספציפי.

מקפיץ וממליץ בחום.

----------------------

Peugeot 308
SW
1.2
T

:lol::twisted::lol:
!Family man

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אין מילים,

מוסך מקצועי,איכותי,ניצן ודודי פשוט - אין מילים.

קניתי פג'ו ראלי דור שני - ביצעתי יישור קו אצלם - והמנוע מתפקד כאילו חדש! לא יאומן!

שירות ברמה גבוהה מאוד,מקבלים מהם הסברים על נושאים וכמובן שעל כל שאלה יש תשובה.

אני פשוט מרוצה ואני ימשיך לטפל בכל הרכבים שיהיו לי בעזרת השם רק במוסך "שאפט"

כי אנחנו:

ש-שאקלים

א-אוהבי

פ-פתיחות

ט-טילים

איזה אילתור...

106Rallye S2 :onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

זאת ההודעה הראשונה בפורום - רציתי לפרסם ב-PSI אבל משום מה הפורום שלהם לא מתפקד.

היום היה הביקור הראשון שלי בשאפט, לטובת טיפול 120,000 לפג'ו 206 של ההורים שלי - רכב שסובל 5 נהגים שונים, 3 מהם די צעירים, ועבר כמה מוסכים - שלא הייתי מרוצה מאף אחד מהם. נראה לי שאני נשאר בשאפט.

אין מה להוסיף למה שכבר נאמר כאן - אמינות, טיפול מסור, פינוקים (כנראה שהתקרצצתי בדיוק במידה הנכונה), אפילו הזמינו אותי לסביח... :-D בקיצור - מוסך כמו שמוסך צריך להיות (רק חסר לוח שנה עם בחורות שבורכו ע"י הרב גדליהו).

דודי וניצן, תודה על שאתם בעלי מקצוע אמיתיים, כל הכבוד על היוזמה שנטלתם עם הקמת המוסך, ותודה לחברי הפורום(ים) שהפנו את תשומת לבי למוסך הזה - כן ירבו.

יונתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

ביקרתי השבוע בשאפט פעם ראשונה.

החלפתי את הבולמים והקפיצים המקוריים לקפיצי אייבך (הנמכה של 35 מ"מ ו"שן" מאחורה) ובולמי בילשטיין.

ניצן עבד על הרכב שלי. התרשמתי לטובה מהיחס האדיב והסבלנות של ניצן להסביר ולענות על כל שאלה שהיתה לי.

העבודה בוצעה מהר, ללא עיכובים, במקצועיות ולשביעות רצוני המלאה.

מצורפות תמונות של הג'יפון לפני ההנמכה ולאחריה.

מומלץ!

After Drop 004.JPG

After Drop 003.JPG

Before the drop 004.JPG

Before the drop 005.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

ניצן ודודי - מהאנשים הישרים והאמינים ביותר.

איזה כיף זה מוסך שאפשר להשאיר בו את האוטו לדעת שיעשו בו רק את הדרוש ולא ינסו להוסיף עבודות שאינן דרושות.

עלו והמשיכו להצליח.

אני קצת כועס על עצמי שרק עכשיו אני כותב אחרי כל הטיפולים.

עדיאל.

נ.ב. גם מי-ם אני אמשיך לבוא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין עליהם דודי וניצן בחורים רצינים,אני מטפל אצלם עם שניי הרכבים שלי,לוקחים אחריות על התיקונים שלהם,וחשוב מכול אתה יכול להיות רגוע שהרכב מטופל בידיים מיקצועיות.אני מאוד בעייתי בכול מה שקשור לרכב שלי ואם אני רגוע אז כולם יכולים להיות רגועים,נכון דודי.על כך יעיד דודי.

בהצלחה חברה וטוב שיש את מוסך שאפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שנה טובה וחג שמח

אהבה והמון בריאות

פרנסה טובה

טוב לדעת שיש לקוחות שיודעים לפרגן מחמם את הלב

מאחלים מכל הלב ניצן ודודי

www.shaft.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • אחראי פורום

האוטו שלנו לשעבר ביקר פעמיים אצל שאפט, כל פעם יצאנו בהרגשה טובה ובלי בור בכיס.

פעם ראשונה אובחנה תקלה כאן בטכני - בפלטינות.

דודי וניצן קיבלו את הרכב בשישי בבוקר (אין הרבה שמוכנים לקבל, תמיד עושים פרצופים) בשמחה,

ותוך שעה האוטו (שרייד 1.3 92') חזר "לרעום" ברחובות ת"א.

היום האוטו שייך לאחי וחברתו, לפני כמה ימים דוושת הבלם גרדה את השטיח מרוב שירדה למטה.

מאחר וחוץ ממשאבת הבלם חידשנו את כל מע' הבלימה, תיארתי לעצמי שזו המשאבה ושלחתי את אחי לשאפט.

החלק הוזמן, האוטו תוקן , בולם חזק כמו פעם וכולם מרוצים. הכל בזריזות ויעילות.

דודי וניצן, אמנם עזבנו את המרכז לטובת הצפון, אבל זכיתם בלקוחות תל-אביבים במקומנו :-)

תודה רבה!

איתי.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

בהמשך להמלצתו של רפי, שלחתי את אישתי וה-407 (ביחד) לשאפט לטיפול 30 וברקסים + חריטה, כמה מכם מכירים מוסך שאפשר לסמוך עליו כדי לשלוח את האישה?

מרוב שהיא הייתה מרוצה היא ממש התחילה לחפש מה להחליף באוטו, אולי נחליף צמיגים קדמיים שאלה? האוטו עבר טסט השבוע... בשלב הזה התערבתי ואמרתי לה לחזור הביתה.

השירות היה מצויין, המחיר הוגן ביותר ואישתי חזרה מרוצה ממוסך. היה שווה.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...