Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה בעיות בRSI

a®iel
שימו לב! השרשור הזה בן 7847 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה...

יש 2 בעיות שמטרידות אותי ורציתי לדעת מה דעתכם והאם יתכן קשר ביניהן:

א) בעיות התנעה - באות לידי ביטוי אחרי זמן שהרכב לא הונע (לילה או יותר מזה) וכשהרכב חם לאחר נסיעה למשל התנעה לאחר תדלוק או במידה והרכב כבה לאחר נסיעה.

ב) סל"ד סרק נמוך - הסל"ד עומד יציב על 700-800 סל"ד כשלפני עצירה , יחד עם הליחצה על הקלאץ' הוא לרוב נופל לאיזור ה500+ , מלווה לעיתים ברעידות קלות מאוד כשהדבר מחמיר יחסית עם הפעלת מזגן.

אז,

מה דעתכם...פתרונות , הצעות וכו' וכו'

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה לבדוק מה מצב צינורית הואקום מסעפת היניקה ל-map sensor

בדוק האם המעבר חופשי בנשיפה, אם לא החלף

שווה גם לבדוק מה מצב ה-map sensor

http://www.motorica.net - מוטוריקה.נט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסל"ד נמוך ויציב...צינורית הוואקום שלמה - כבר נבדק...

כנראה שאני אגש לבדיקה מקיפה במורשה רנו בפיתוח...אני רק צריך לקפוץ לבנק לפני זה...ערבים, משכנתא וכו' וכו'...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק את מנוע הצעדים של האוטו, היו לי בעיות דומות באספאס וזו היתה הסיבה.

תנסה להימנע מלהחליף אותו כי זה חלק שהמחיר שלו הוא די ביחס הפוך לגודל שלו :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב!!

מנוע צעדים של RSI גודלו כ-2 אגרופים סה"כ,אך מחירו 850 ש"ח!!!

לא כדאי לך לקנות משומש ולכן לך על חדש.

אם הבעיה לא תיפתר (כמו שהיתה ב-RSI שלי) תתחיל לדאוג לכיון אוברול ראש.

כמה ק"מ יש לקליאו???

הסקסו למכירה!-פרטים בקנייה/מכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והפתרונות :

החלפת טרמוסטט+בית טרמוסטט+החלפת נוזל קירור+ניקוי חיישנים(לא יודע איזה חישניים כי מי שעבד על הרכב כבר לא היה במוסך)...לא יודע מה הקשר לבעיה שתיארתי אבל הרכב מניע יותר טוב , מניע כשהוא חם בלי שום בעיה , סל"ד הסרק לא נופל יותר ועומד יציב על800-900 שזה עדיין קצת נמוך אבל מסתדרים...

לסיכום ,

הבעיה העיקרית נפתרה, יש המלצה מהמנהל עבודה לנקות\להחליף רדיאטור כי כנראה שגם זמנו קרב ובא אבל אין כסף כרגע , אפשר לסמוך על המוסך בנתניה אבל הם *גנבים* - ולהלן הפירוט : פלנש (כנראה בית טרמוסטט) 107 ש"ח , נוזל קירור 4 ליטר 54 ש"ח , טרמוסטט 126 ש"ח (שזה טירוף ואין לי מושג מהיכן הגיעו המחירים האלה... ) והשוס - 308 ש"ח על " טיפול בהתנעה קשה+החלפת טרמוסטט - בקיצור של הסיכום - העיקר שנפתרה הבעיה !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני צריך המלצה על מכון רדיאטורים טוב אמין וזול באזור נתניה\הרצליה...כל היודע מתבקש למסור שם , מספר טלפון ומס' חשבון בנק להפקדה... :p

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שרשמתי כבר , ברנו רצו ממני 1100 ש"ח על ניקוי הרדיאטור והדבר לא ממש מצא חן בעיני אז ניגשתי לז'אן לברר - הוא רצה 300 ש"ח אבל זהיר בטלפון שחלק מהרדיאטורים של רנו לא ניתנים לניקוי אלא חייבים להיות מוחלפים (לאחר בדיקה זה באמת נכון...) אז אחרי מיקוח קצר מאוד אני מחליף רדיאטור מחר ב1200 ש"ח... אמנם לא זול כ"כ אבל במחיר ניקוי ברנו אני מקבל רדיאטור חדש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול החלפתי רדיאטור אצל ז'אן בהרצליה - עלות ההחלפה + עבודה 1200 ש"ח במזומן (שווה לעלות ניקוי במוסכי רנו וזול ב800 ש"ח מעבודה דומה באותם מוסכים)...

ההתחלה לא הייתה מלבבת. במהלך הנסיעה לנתניה מהרצליה הרכב הגיע לטמ' העבודה שלו (87-92 מעלות) אבל הרגשתי שמשהו לא תקין...עצרתי בשפיים ליד ACE וגיליתי נזילה מאזור הרדיאטור , חשבתי שכנראה זה נתוק של אחד הצינורות..רכשתי נוזל קירור בACE מילאתי ונסעתי הביתה , בדרך הטמפ' היתה סבירה כשהגעתי הביתה הצורה כלשהי לא היתה נזילה יותר אבל היה איבוד מים.

בבוקר נסעתי לז'אן שכצפוי הופתע מאוד , התברר שאחד הצינורות נותק קלות עקב שחרור של הבאנד המקורי שלו , הבנד הוחלף , הכל תקין המאוור עובד מצוין (נכנס לעבודה ב92 מוריד ל87 והכל אחלה)

תודה לגידי (BOOLY) על העזרה והתמיכה !!!

יום טוב לכולם!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אריאל, זה (לצערך) אכן המחיר (בדקתי) לרדיאטור של RSI

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7847 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...