Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה : מאזדה MX-5 ו LSD

phenixdoc
שימו לב! השרשור הזה בן 6403 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נמחקו תגובות לא רלוונטיות.

LSD - דפרנציאל מוגבל החלקה.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

phenixdoc, יש לך מיאטה 2001?

יוני, למה לא? יבוא אישי הוא לא דבר חדש.

ותיתכן גם מיאטה ידנית כזו ללא LSD.

דלק מוטורס הביאו את הגרסא הידנית המאובזרת ביותר.

דניאל

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע NB ידנית מגיעה עם LSD כסטנדרט, אולי אני לא יודע נכון.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי אני יסביר את עצמי......

ברצוני לקנות מיאטה, חשבתי לכיוון 5 שנים שזה יוצא 2001 אם אתם אומרים שאין אז יצאתי כצת בור.

איזה שנים יש ?

ו LSD היתכוונתי למשהו כצאת יותר רציני מי מה שמגיע עם האוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם תקנה מיאטה, אח"כ תלמד אותה, ואח"כ תתחיל לשפר אותה.

מה לא רציני ב-LSD המקורי של היצרן ?

נהגת במיאטה והגעת למסקנה שהבעיה בה היא ה-LSD ? מה אתה מתכוון לשפר בו ?

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיאטה:

דגם ראשון נקרא NA, דגם שני נקרא NB.

יבוא אישי יש עד 95 בארץ, כולן ידניות, מנוע 1,600.

שנת 95, 97, 98 - NA ידניות ללא LSD. בעייתי מאוד להתקין (בארץ), תתייעץ עם יוני, יש לו ידע בתחום.

NB הגיעה לארץ בשנת 2003, רוב שנת 2003 אוטומטיות (יש 9 ידניות בארץ בתיאורייה).

שנת 2004 כבר יש יותר ידניות, כנ"ל 2005.

לכל הNB שיש בארץ יש LSD כסטנדרט, אני לא מבין מה הכוונה ב"קצת יותר רציני",

אני מניח שלא נהגת במיאטה מימייך...

2006 זה הדגם החדש (NC), אני מניח שלא רלוונטי.

-----------------------------------------

ל http://www.roadster.co.il כבר נכנסת?

אם לא - עכשיו זה הזמן.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקונים והשלמות לקונדס -

דור ראשון - NA

90-93 מיאטה 1600 (אלו שיש הם בייבוא אישי), חלק מהן נמכרו ברחבי העולם עם LSD ויסקוזי "6, ניתן להתאים LSD מקורי ממיאטה מאותם השנתונים (אם אתה מייבא) או לעשות התאמה של LSD ממאזדה RX7 דור ראשון עד שנת 83 (84-85 הגודל שונה).

הדיפרנציאלים בגודל "6 נוטים להשבר תחת מאמץ קשה.

94-97 מיאטה 1800 (נמכרו בארץ באופן סדיר ב-95, 97-98), חלק מהן נמכרו ברחבי העולם עם LSD מסוג Torsen, יעיל מאוד וחזק מאוד, עד 250 כ"ס בלי שום בעיה.

ניתן לבצע התאמה של LSD משלהי דור ראשון של ה-RX7 (שנים 84-85) או מ-RX7 אטמוספרית דור שני כשהשנים המועדפות הן 86-88 בגלל סוג הדיפרנציאל, ב-89 "שודרג" הדיפרנציאל ליחידה טובה פחות ולכן אינה מומלצת.

לא ניתן להתאים דיפרנציאל מ-RX7 טורבו, גודלו שונה לחלוטין ("8).

תוכל ללמוד עוד על הנושא באתר של רנדי סטוקר - www.solomiata.com .

דור שני - NB - כולן 1800

99-2005 דיפרנציאל LSD Torsen בחלק מהמכוניות בלבד (להבדיל ממה שהקונדס רשם), נמכרו בארץ מ-2003 ואילך.

כל ה-NB שנמכרו בארץ מייבוא סדיר הינן בעלות ה-LSD האמור.

לגבי ההמלצה לפורום מועדון הרודסטרים, הכל בסדר חוץ מזה שהפורום הטכני מעורר רחמים בחוסר הידע שרץ שם בכל פעם שאתה שואל שאלה שלא קשורה לטיפוח הרכב, ריקולים או שהתשובה עליה היא לא "קח את האוטו למוסך זה וזה..", בטח ובטח אם אתה שואל על שיפורים או שינויים.

לבסוף, נהג על מיאטה, אני בספק אם תרגיש שה-LSD הוא הבעיה שלה.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LSD זה לא דלתות "למבורגיני" ?

תקנו אותי עם אני טועה

Limited Slip Differential, או בעברית דיפרנציאל מוגבל החלקה.

ראה את עצמך כמתוקן.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6403 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...