Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם נכשלתי בטסט? - מספר שאלות חשובות!

Bung
שימו לב! השרשור הזה בן 6430 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

היום בשעה 8 וחצי היה לי טסט בשעה טובה.

בקיצור, נהגתי ממש ממש טוב, בחיים לא נהגתי יותר טוב מהיום, הייתי מרוכז, מפוקס, הסתכלתי על מראות, לא חרגתי מהמהירות המותרת, הכל היה טוב עד לרגע הבא:

1. אני נוסע בכביש מהיר במהירות 70 +- , פתאום אני רואה שלט ענקי ומואר של מע"צ עם חץ מהבהב האומר לפנות שמאלה.

ברגע ששמתי לב לשלט הגדול, ק"מ לפני הדלקתי איתות שמאלה, בדיוק איך שממש התחלתי לסובב את ההגה והטסטר ישר "טרף" את ההגה ומנע ממני לעבור לנתיב השמאלי, כמובן שהוא נגע לי בהגה.

עכשיו, האם זה צודק? כי שהוא שאל אותי למה עשיתי את זה אז אמרתי לו ש"עדיף לפנות מוקדם מאשר מאוחר, ויש לי שלט גדול שאומר לי לעבור לנתיב השמאלי כתוצאה מחסימת הכביש"

ואז אחרי חצי דקה מאז המקרה חלפנו על פני השלט, ואז התברר שהנתיב לא ממש חסום, והוא אמר לי ש"בפעם הבאה אני יסתכל על הכביש".

מהרגע שהדלקתי איתות שמאלה, לא ממש היה ניתן לראות עם הכביש חסום, רק שהתקרבתי לשלט ראיתי שהוא לא חסום, אבל מה התברר? הנתיב עצמו לא היה "חסום" אך מ"עצ שמו קונוסים גדולים ומוארים על השלויים, וחלק מרוחב הקונוסים היו על הנתיב שלי- הכוונה שבאמת הייתה הפרעה לתנועה, ובאמת עם הייתי רוצה לעבור לנתיב השמאלי, היה לי את הזכות כי הקונוסים חסמו לי חלק מהנתיב הימני.

האם זה צודק שהוא נגע לי בהגה? האם הוא יכל להמנע מזה, לתת לי לעבור לנתיב השמאלי, להבין שאין חסימה על הכביש, ואז לחזור לנתיב הימני?

2. אני נוסע בכביש עירוני, אני מתקרב לכיכר, הכביש הוא דו סתרי.

אני מגיע לכיבר בהילוך שני, מהירות 30, ואני מתחיל סיבוב, הדלקתי איתות הכל טוב ויפה, אך בדיוק שאני בא לחזור חזרה לנתיב אחרי הסיבוב, עקב הפניה נגעתי ממש טיפה בקו הלבן הרצוף, והטסטר ישר נגע לי בהגה והחזיר אותי לנתיב.

אני חייב לציין שלא נכנסתי לנתיב הנגדי, פשוט אחרי הסיבוב ההגה לא התיישר, ועקב זה הרכב רק נגע בקו הלבן.

האם גם פה אני אשם, או שהטסטר יכל להתעלם מזה כי בדיוק סיימתי את הכיכר?

אני חייב לציין שנהגתי ממש טוב, והאם בהתחשב בעובדה שנהגתי די טוב יש סיכוי שהוא יעביר אותי את הטסט?

את כל המעללות האלה סיפרתי למורה שלי אחרי הטסט, והמורה אמר שהסיכוי הגבוה מאוד הוא שאני יכשל בטסט.

האם הטסטר צודק, או שהמשפט "כל מקרה לגופו" משחק פה תפקיד?

אשמח לקבל תגובות וחוות דעת!

תודה! :)

נ.ב - מנהלים בבקשה אל תנעלו לי את הנושא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

היום לצערנו טסט זה עניין של מזל

לדוגמא בדף הערות של הטסטר שנותנים לך אחרי שאתה נכשל נתנו לחבר שלי

השתהות בהסתכלות במראות

וגם היה רשום לא מסתכל במראות בכלל במהלך הנסיעה

לך תבין מה עבר על הטסטר באותו יום:)

שטסטר מדבר איתך על טעות שעשית,אתה לא צריך להילחץ ולתת תירוצים אלא להגיד אוקי הבנתי,זה מה שהם מחפשים ביטחון עצמי של הנהג

אם באמת הנתיב היה חסום,הוא היה שואל אותך אותך למה לא לא לפני עברת נתיב ברגע שראית?

ועוד טיפ שהיה עוזר לך אם הנתיב חסום זה לראות אם יש "צוואר בקבוק" באותו נתיב שאתה נוסע לפניך.

בהצלחה וסע בזהירות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השמועה אומרת שאם טסטר נוגע לך בהגה, אפילו פעם אחת ולא משנה מה הסיבה, כנראה שנכשלת.

אישית, אני מעריך שבאמת נכשלת. אבל לא אני הטסטר ועדיף שתחכה ותראה מה הוא חשב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקר תלוי בטסטר..

יש טסטרים נחמדים ויש מגעילים שכל טעות הכי קטנה הם יכשילו אותך

אולי תשאל את המורה נהיגה שלך אם הוא מכיר את הטסטר הזה

ואם הוא יודע אם הוא מהכשילים או שלא..

או הכי פשוט שתחכה עד מחר ותדע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טסט זה הכל תלוי במצב רוח של הטסטר באותו יום...

לי יש חבר שדפקו לו ברקס ונגעו לו פעמיים בהגה והוא עבר

הכול תלוי אם הטסטר חושב שהטעויות שעשיתה היו שוליות וחסרות משמעות לגבי הנהיגה שלך בעתיד אני מאמין שתעבור. הספק הגדול ביותר שלי הוא לגבי הכיכר......

בתור אחד שגם עבר טסט ביום שישי ונאלץ לחכות עד יום ראשון בבוקר לתוצאות. זה מטריף!!!

בהצלחה ותעדכן אותנו

Mazda 3 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי להיות הרשע.. אבל נגיעה בהגה משמע פסילה!

בדרך כלל הטסטרים ידברו איתך על זה ויתנו לך הרגשה טובה, אחר כך תדע את הבשורות.

בכל אופן אני מחזיק לך אצבעות, ואם לא בהצלחה בטסט הבא!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי להיות הרשע.. אבל נגיעה בהגה משמע פסילה!

בדרך כלל הטסטרים ידברו איתך על זה ויתנו לך הרגשה טובה, אחר כך תדע את הבשורות.

בכל אופן אני מחזיק לך אצבעות, ואם לא בהצלחה בטסט הבא!

טעות, הטסטר נגע לי בהגה ועדיין עברתי !

סיאט איביזה FR טורבו 2005 צהובה 8-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן רוב הסיכויים הם שנכשלת בטסט.

יש לך יותר מדי "תירוצים" ויותר מדי נגיעות בהגה בשביל טסט, ועוד טסט ראשון.

אבל שום דבר לא בטוח בטסט, יש עוד סיכוי שתעבור.

הכי חשוב זה לא להתבאס מזה ולשבת בבית בחיבוק ידיים, אלא ישר להרים למורה צלצול ולהתכונן לטסט הבא.

בהצלחה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכח שזה טסט ראשון, שבו אתה חייב להיות מושלם, בשביל לא לתת לטסטר סיבה להכשיל אותך.

אבל מה לעשות, נתת לו 2 סיבות, ולא ניראלי שהוא יעביר אותך.

לגבי הקונוסים: אתה עשית טעות קריטית שעליה הרבה נופלים בטסטים. קודם כל מסתכלים שמאלה במראות, ורק אז מדליקים איתות. לא ההפך (כמו שאתה עשית).

וחוצמיזה, יש כאלה שעברו כשהטסטר נגע להם בהגה, אבל הרוב לא. ואצלך הוא נגע פעמיים, אז הסיכוי שעברת שואף לאפס.

מצטער, אבל תשתדל להצליח בפעם הבאה!

בהצלחה

יאיר.

Subaru Outback 2.5

גם כשהכביש נגמר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בעיקר תלוי בטסטר

בטסט שלי הייתי בטוח שאני נכשל ועברתי

הגעתי לצומת והטסטר אמר לי לפנות שמאלה ונשארתי בנתיב הימיני מכיוון שאפשר היה לפנות מ2 הנתיבים

לקראת הצומת הטסטר אומר לי אפ אפשר אז לעבור מהנתיב השמאלי ובדיוק הגיח אוטו מהנתיב השמאלי ונאלצתי לחכות ככמה שניות עד שהאוטו יעבור וכאשר הגעתי לנתיב השמאלי האור הירוק שהיה ברמזור התחלף והייתי כבר אחריי הקו עצירה למרות שהייתי לדעתי וגם לדעת הטסטר להמשיך דפקתי ברקס ועשיתי רוורס אחורה

הייתי בטוח ב200% שאני נכשל טסט ראשון + המצב הזה אבל עברתי בסוף

אולי הטסטר חשב שזה דיי באשמתו מכיוון שאמר לי לעבור לנתיב השמאלי מאוחר מדיי ואני עשיתי את הדבר הנכון מבחינתי נשארתי בימיני שממנו גם היה אפשר לפנות שמאלה דבר שחוסך לי את החזרה לנתיב הימני אחר כך

בכל מקרה מה שאני מנסה להגיד אני הייתי בטוח שאני נכשל ועברתי נראה לי שגם אתה תיכשל אבל כמו שטעיתי אני יכול לטעות שוב אני מקווה בשבילך שעברת זה בד"כ תלוי בטסטר ועל איזה רגל הוא קם בבוקר אל תדאג יהיה בסדר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה חברים יקרים.

אחרי ששמעתי את הסיפורים שלכם שלמרות שנגעו לכם בהגה והעבירו אותכם, צצה לי תקווה, אבל אני לא רוצה להשלות את עצמי.

הטסטר בסיום הטסט לא הוציא מילה, פשוט גם ויצא מהאוטו ורק אמר "בהצלחה" . האם זה אומר שכבר לא שווה לו להעיר כי הוא יודע שכשלתי?

אני חייב לציין שגם לא עשיתי חניה בטסט, אז כנראה שהוא ידע שהוא הולך להכשיל אותי, אז הוא כבר וויתר מראש על החניה לא?

ואני מודה לכם על התגובות ואני כולי מבואס , אני במתח, אבל מצד שאני אני אומר לעצמי שנכשלתי, מצד שלישי רואה את התגובות שלכם ואומר שאולי יש סיכוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע ידידי

אני יודע כאשר בוחן נוגע בהגה לא תמיד זה "ניכשל".

בשביל המיקרה הראשון יכול להיות שזאת טעות של בוחן שהוא לא ראה למרחק יותר גדול .

אבל הייתה אמור להגיד לו כי אתה כבר עכשיו מישתלב בתנועה בחוכמה ולא עד סוף הנתיב.

לגבי המיקרה השני - מה שהוא ראה זה לא מה שאתה ראית .

יכול להיות שהוא ראה רכב מיתקרב ואתה סוטה לנתיב הנגדי?

אבל דחילאק מי נוסע בכביש מהיר ב 70 קמ"ש??

רק שלא יכשיל אותך על זה.

1. אני נוסע בכביש מהיר במהירות 70 +- ,

שיהיה בהצלחה

עדכן אותנו

ירון מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6430 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...