Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עצה ברכישת רכב

atm972
שימו לב! השרשור הזה בן 7833 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראיתי את הפניה הקודמת לגבי רכב עד 100,000 ומבחינת מחיר גם אני מחפש במגבלות הללו ( עד 110,000 ).

העיניין הוא שאני רוצה קומפקטית בעלת 5 דלתות ( לא 3 ולא 4 ) , ידנית , רמת גימור מתקבלת על הדעת וביצועים סבירים ( ויותר - עד כמה שניתן ).

הגודל הוא בסגנון אופל אסטרה ( מה דעתכם עליה ? ) או הרנו מגאן ( האם כדאי לרכוש לפני שתגיע המחליפה בעוד חצי שנה ? ).

אני יודע שהמבחר גדול - וזו בדיוק הבעיה שלי.

אשמח לעזרתכם.

טל

בונה בית ? זקוק לבעלי מקצוע ? אנוחנו יכולים לעזור במציאת בעל מקצוע אמין ואיכותי ללא תשלום ! לפרטים - שלחו מייל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם האסטרה וגם המגאן מכוניות טובות מאוד.

לי יש כיום מגאן, אבל אם היו מציעים להחליף אותה באסטרה יש צ'אנס לא רע שהייתי מחליף.

הפופולאריות בהמלצות כיום הן הפיז'ו 307, טויוטה קורולה ופוקוס. שמתוכן רק בפוקוס יצא לי לנהוג וההתרשמות שלי הייתה שהיא גם מכונית טובה מאוד ברמת האסטרה\מגאן בהן יצא לי לנהוג יותר (במיוחד במגאן).

מבחינת ביצועים ונוחות אני לא חושב הקורולה והפיז'ו יהיהו טובות יותר, אבל בפנים הן מרגישות מפוארות יותר.

בקיצור, הבחירה קשה אבל כל מה שתבחר, לפי דעתי, לא תהיה לך שום סיבה להצטער.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב שלך:

פורד פוקוס - הבחירה הדינמית. המכונית הנוחה והמהנה מהחבורה. היגוי מבריק ושילדה מצויינת שמעכירה אותם במקצת רק האווירה הפלסטיקית של תא הנוסעים.

פג'ו 307 - אכות תא נוסעים מעולה, אבזור עשיר ומרווח לא רע (נחות לזה של הפוקוס במקצת). המכונית להראות בה, אבל לנהוג בה פחות מענג. ההיגוי חסר תחושה והשילדה בטוחה ומשעממת, הנוחות לא ברמה שמצופה מפג'ו במיוחד בעיר.

טויוטה קורולה - מודרנית וכבר לא מפגרת מאחור. מוניטין טוב של טויוטה ואחריות יצרן ל3 שנים אמיתיות ושרות מעולה הם הקלפים החזקים במכונית שהיא בכלל לא רעה.

רנו מגאן - המחליפה מעבר לפינה ותהייה טובה יותר בכל מובן (למעט נוחות, כנראה).

אופל אסטרה - האסטרה מרגישה מיושנת בחבורה (למעט הקסארה והמגאן). אכות החומרים לא מבריקה, והאבזור דל. השילדה טובה למדי אבל ההיגוי חסר התחושה הורס את החגיגה.

סיטרואן קסארה - מחיר אטרקטיבי ומתיחת פנים לא מספקים במי שהיא למעשה 306 מחופשת. הנוחות טובה, הבטיחות קצת פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האהבה האמיתית שלי היתה האלפא 147 עד שהם העלו את המחיר לסכום בלתי חוקי ממש...כך היא ירדה מהרשימה ( מאותה סיבה ירדה גם ההונדה - שם בנוסף אין בכלל גירסה ידנית ל-5 דלתות כך שיש שני סיבות שהיא לא ברשימה ).

307 היתה ממש עגלה בנסיעת מבחן - גם היא לא באה בחשבון.

לחבר יש מגאן והיא נוסעת יופי יחסית ל-307 ( לא חוכמה - אני יודע ) אבל רשימת התקלות היתה ארוכה מידי...

מהיבואן של אופל קיבלתי יחס מחפיר כל כך שלשם אני כבר לא אחזור ( ממש כמו בצ'מפיון )... כניראה הם התאכזבו שמישהו ביקש הצ'בק ידנית...

על טויוטה שמעתי שהיא דיי עצלה ( נסיעת מבחן בעתיד הקרוב ).

לרובר איו מנוע 1.6 ( באופן מוזר ) וה-1.8 שתיינית דלק...

מאוכזב מהתוצאות ( עד נסיעת ההתרשמות בטויוטה ) רכישת רכב נדחת לתאריך בלתי ידוע .

התגובות שקיבלתי חיזקו את האמור לעי"ל.

בונה בית ? זקוק לבעלי מקצוע ? אנוחנו יכולים לעזור במציאת בעל מקצוע אמין ואיכותי ללא תשלום ! לפרטים - שלחו מייל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

חברות ההי-טק ביטלו המון עיסקאות ליסינג ואפשר למצוא היום דברים מעולים.

אתה יכול למצוא אלפא 147 עם קילומטרז' מאוד! נמוך ובמחירים מצויינים ברוב חברות הליסינג.

אסף, עורך אתר מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC

Alfa Romeo - The Flair For Speed

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל למצוא בפרי טל 6881111 יש להם אולם תצוגה איפה שהיו דייהו ודייהטסו

(המסגר 30 ומשהו)

גם ביורופקר היו (טל 5577000)

כל הטלפונים ב-03

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מליסינג תהיה בעיה במכירה...בעיה גדולה מאוד.

אם המחירים גבוהים מידי אני ממתין...מקווה שיבואני אלפא יתאפסו מתי שהוא או שאסתפק ברכב אחר ( הונדה סיוויק לדוגמא )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל מליסינג זה יהיה מטורף ממש

למרות שעדיין לא שמעתי שיש מקום עבודה שנותן רכבים כאלה ( אם יש - האם הם מחפשים עובדים ? )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחשוב שבמקום רכב אפור ומשעמם כמו אסטרה או פוקוס בסכום הזה אפשר לקנות קליאו ספורט 2002 (מחירון 116, בטוח יתפשרו איתך קצת) , סובארו אימפרזה טורבו שנת 99 ולא לחכות לו שיגיע מהנמל ,לא לשלם עליו מיסי נמל,לא להתקין אזעקה ומערכת סטריאו, לא לשלם אגרת רישוי, כל הדברים האלה עולים הון תועפות וזה כסף שהולך לאיבוד בקניית מכונית חדשה.

קניית רכב חדש מעשירה בעיקר את כיסי היבואנים והמדינה ומרוקנת את שלך, גם איבוד הערך הראשוני משמעותי יפול עליך כשאתה קונה מכונית חדשה, לא חבל ?

לא חבל להתפשר על משהו משמעותית נחות , משמעותית יקר יותר ומשמעותית לא כדאי רק בשביל הריח של הניילונים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניכנס לשיקול - תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7833 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...